Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Признаниенови [re: desired]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 17:57



Що бе... не съм толкова лош. А това, че не е ясно на кого и защо тегля по една е друга тема.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Добре де...нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 19:21



Извинявам се на тези, които накълвах по шишарките. Поне го направих с хъс и желание. Който иска да ми пише една черна точка а който иска да ми тегли една майна - написаното си е написано.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 19:28



Хахаха, ох май ловли, ю мейд май дей! :))) От днес си ми любимец, досега не са били параноидни спрямо мен!

Драги... възможно ли е да не ти 'пине през главата', че съм драга... Поне от политическа коректност, дет се вика
... Заблудена женичка из дебрите на мъжкото господство... Чела съм няколко твои мнения и, ей-богу, все около гейовете гравитираш - какво да си помисля? Хммм... може да си научен работник? Психолог на масите? Уай нот... Но много си нервен нещо, те психитата обикновено са едни спокоойни хора, баавни и усмихнати, не знам защо :))) Докачаш се от всяко нещо, чувствителен си на теми, свързани с хомосексуалната и твоята идентичност, реагираш екстремно, а това означава единствено, че темата е болезнена за теб - и преди да скокнеш ще добавя, че горното го казвам от опит, а дали си или не си не би ми променило мнението за теб (каквото още нямам, но нищо... я да пусна търсачката да те поопозная :П). Единствено ти си този, за когото това дали ти вярвам или не е важно, и аз единствено отбелязвам сладострастната честота, с която ремаркираш, че не си гей, нищо че пишеш тук. Не те съдя. Не се старая да те изкарам из клозета. Честно не. Между другото защо Албатрос не излиза от Адам и Адам?



Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 19:33



А... Това за Ботеф и Левски и аз съм го чувала... Секси... Защо пък да е петнене, хората може да са правили секс? Какво петнящо има в това? Или ти държиш да ги консумираш като свети, непогазени от мрусните крака на битието девственици? Те и по голяма нужда са ходели, да ти кажа...



Тема Re: Признаниенови [re: Ayame]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 19:37



Жена? Лошо няма. И мъж да беше отговора, който ще ти дам е същия - ако наистина искаш отговори на въпросите си ще трябва да ти видя очите, но не на снимка а на живо и то без тъмни очила. И тогава ако реша, че искам да ти отговоря ще го направя без задръжки а ако не мога просто ще пием по бира, ще побъбрим и ще си ходим.
пп. Ако има продължение дай го на бележки - не смятам, че е работа на клубарите дали ще пожелая да отговоря на въпросите ти.
ппп. На въпроси тук не отговарям. Компромис с това правило просто не се прави. Нищо лично.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано07.02.06 19:42



това горе и историята с ботев и левски нямат допирни точки. щях да ти отговоря надълго и на широко, но сега ме мързи.



Тема Re: Признаниенови [re: Ayame]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано07.02.06 21:04



"аз единствено отбелязвам сладострастната честота, с която ремаркираш, че не си гей, нищо че пишеш тук"

Второто, което ремаркира със сладострастна честота е каненето на бира. Ако си пропуснала.



Тема Re: Признаниенови [re: Sam]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 21:09



Хаха, не, забелязах само поканата към мен. Естествено, всички сте ми добре дошли в Лондон на по бира. Или пък по-сладострастно - на по Бейлис



Тема Re: Признаниенови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 21:19



Третото, което ремаркирам, но при нея още го няма е момента, когато се появят разминавания между казаното в различни постинги. При теб обаче го правех наистина с голям кеф.
Впрочем честито ти ново модераторство в Адам и Ева. Страшно бързо се уреди там а и не си спомням да съм мяркал тема за избори. Значи все пак "Искам си играчкатааа..." май ще се окаже вярно. А?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 21:34



Стига де, ей нямате чуфство за хумор... Я вижте тия

Напомнят ми на Bareback Mountain




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.