Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано07.02.06 08:59



Незнам на колко места е пуснал снимката.
За мен не е обидна, накара ме да се засмея. Трябва да спрем да приемаме нещата толкова навътре и да гледаме с усмивка, както с темата с гей вицовете.

А и не разбрах ти пък защо се засегна толкова от тая снимка.



Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 12:08



Албатросе, ако още веднъж видя твой пост, където заявяваш 'аз не съм гей' (нищо, че от Адам и Адам не излизам), ще взема да ти повярвам.



Тема Re: Признаниенови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 15:29



Ще ти разкажа една историйка, пък ако разбереш добре, а ако не разбереш не ме питай повече.
Преди време работех на едно място, където при започване на работа се подписваше, че ако се сбиете с някой заминавате и двамата. Та там се случи следната случка:
Имаше един колега, който беше абсолютно леке. Един ден въпросния колега започна да дрънка, че по времето, когато Ботев и Левски (нали знаете историята, която се описва за тях как са прекарали две седмици в една колиба затрупани от сняг) са били в колибата Ботев бил ебал Левски и съответно и двамата били педераси (думата, употребена от колегата ми беше точно тази).
Реакцията на един друг от колегите беше предупреждение към въпросния колега, че ако още веднъж каже подобно нещо ще изяде боя и ще си ходят и двамата.
Кажи ми Бургас, и ми кажи истината смяташ ли, че паметта на Левски трябва да бъде петнена така? Личното ми мнение е, че е от много голямо значение дали ще пазим имената, които носят гордост на България или ще ги позорим публично.
Надявам се да си разбрал.
А за онези от вас (това е за останалите), които се срамите да се наречете Българи ще ви кажа, че докато един човек търпи да го мачкат ще го мачкат. Дано и вие сте ме разбрали.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Чакай, чакай...нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 15:34



Ооо... значи тук можем да се притесняваме да не обидим гейовете, но на други места спокойно можем да ги наричаме педали? Ама ти си бил голяма работа. Айде много ти здраве.

пп. За твое сведение умнико някои от хората тук четат и пишат и там и то със никовете си от тук.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: Ayame]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 15:40



Изобщо не ме вълнува дали ми вярваш или не. Поведението ти обаче ме подсеща за неща, които бях позабравил, макар и да са пред очите ми.

(нищо, че от Адам и Адам не излизам),

Драги... възможно ли е изобщо да не ти пине през главата защо Албатрос не излиза от Адам и Адам? Явно е възможно. На мен тези твои думи ми говорят, че си пускал търсачката за мен. Можеш да го правиш колкото си искаш. Мерките, които взимам за противодействие на действия като твоите явно вършат работа, макар и да са несериозни и да не изискват почти никакви усилия.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: Лeoнapтиc]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано07.02.06 16:31



И на мен ми е смешно!
Царят на педалите.
Впрочем,кой е този Алекси Николов?
Освен колоездач,с какво друго се е занимавал?
Албатрос много е чуствителен,като мюсолманите по света.

пп.Действително,сега кой е царят на педалите в България?

Редактирано от redjeep на 07.02.06 17:26.



Тема Re: Признаниенови [re: redjeep]  
Автор desired (послушко)
Публикувано07.02.06 16:52



Ш-ш-т, не говори! Сега АЛБАТРОС-а, ще ти "тегли" и на тебе една...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Чакай, чакай...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано07.02.06 17:14



ти, за съжаление, не си от тях.

Албатрос [клуб AиА] = Фреди [клуб ГЗС]

"

"

сори, че се включвам, ама прекали вече с лицемерието.



Тема Re: Чакай, чакай... [re: php*]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 17:21



О Господи, който си надарен с божественото прлаво да съдиш. Кажи ми Господи какво има в момента в душата ми и кажи кое е числото, което е написано на един лист хартия пред мен в момента.
Ако не можеш да кажеш кое е числото значи не виждаш в душите на хората и нямаш право да преценяваш мотивите им без да си поговорил с тях. А ако съдиш то ти ставаш същия като тези, които съдиш.

Албатрос [клуб AиА] = Фреди [клуб ГЗС]

Ах какъв си ми умничък (ако си жена извини ме за обръщението - не съм чел твои постинги и не зная). Само дето пропускаш един куп неща, които е задължително да се имат предвид при действия като твоите.

пп. Не те нападам, но ако почувстваш това като нападка прави каквото пожелаеш.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признание [re: redjeep]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 17:23



Не точно. Публично обаче няма да ти обясня защо рипнах, защото не държа да информирам обществото тук за начина ми на мислене.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.