Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 01.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Питам се  
Автор Дoвoлeн (познат)
Публикувано22.01.05 05:51



Извиниавам се предварително ако с преди6ното си мнение което бе6е изтрито биах нарушил правилата. надиавам се да не повтариа.

Какво 6те кажете да обърнам малко внимание на проблема с насилието и лубовта. Проблем 4есто сре6тан не само при хетеросексуалните но и при гай двойките. Докаде може да стигне лубовта ни към ниакого? Възможно ли е тиа да ни заслепи до такава степен 4е да простим на 'лубимиа' за болката коиато ни при4иниава, да тарпим насилието което ни оказва? Примерите са много но 6те се спра на един пресен от днес които ми направи впе4атление и ме подтикна да напи6а това.

Днес следобиад видиах в центара едно мом4е -мои познат, ***. С цепната устна и 4ерни о4ила прикрива6ти синина на едното око. Неприатна гледка. Наи -важното те пак биаха заедно, вапреки 4е вси4ки знаиат 4е тои го е бил. До каде стига лубовта 4е да ни прави слепи за подобни не6та? Моето мнение в слу4аиа е 4е дори и мом4ето да го използва6е финансово, което са6то е жалко, тои не заслужава такова отно6ение. Вие как мислите?

Редактирано от jaytee на 22.01.05 06:54.



Тема Re: Питам сенови [re: Дoвoлeн]  
Автор Topбaлaн. (дядо)
Публикувано22.01.05 09:30



Колкото и голяма да е любовта това не трябва да се случва. Все пак любовта, това да чувства...ако за някой любовта е садизъм нека търпи! Лично аз не бих го направил.



Тема Re: Питам сенови [re: Topбaлaн.]  
Автор Smara ()
Публикувано22.01.05 11:58



Споделиам напълно твоето мнение но се опитвам и да разбера защо ниакои хора остават заедно дори и след такива неприатни слу4ки и досега нормално обиаснение не съм намерил. Любовта е достатъ4но сложна за да се постави в някаква рамка и да кажеш ами това е ТЯ



Тема Re: Питам сенови [re: Smara]  
Автор Дoвoлeн (познат)
Публикувано22.01.05 19:04



Наистина е лудост особено тиахната лубов! Единиа използва финансовите вазможности на другиа, а другиа използва единиа за задоволиаване сексуалните си нагони и като боксова кру6а... Ебаси и лубовта!



Тема Re: Питам сенови [re: Topбaлaн.]  
Автор Дoвoлeн (познат)
Публикувано22.01.05 19:07



Браво! Много си прав! То4но това имах впредвид!



Тема Re: Питам сенови [re: Smara]  
Автор Topбaлaн. (дядо)
Публикувано23.01.05 07:57



Може би е правилен изразът : "Любовта е лудост!"



Тема Re: Питам сенови [re: Дoвoлeн]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано23.01.05 18:38



По принцип вероятно мнго неща са възможни, но лично в себе си аз не толерирам физическо посягане над мен. Може и да не се махна от посегнал ми човек, но ако ми посегне, ще получи толкова огромна черна точка, че ще му трябват много усилия, за да я излекува. А ако се повтаря, изключително бързо ще изчерпи всякакъв кредит на доверие.



Тема Re: Питам сенови [re: Hopтттчe]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано23.01.05 18:54



Говориш като за административна операция...



Тема Re: Питам сенови [re: Topбaлaн.]  
Автор K. (елеш)
Публикувано23.01.05 19:53



за мен това не е любов, а зависимост. за жалост, не всеки успява да ги различи.

i've got static in my head, the reflected sound of everything...


Тема Re: Питам сенови [re: Hopтттчe]  
Автор Topбaлaн. (дядо)
Публикувано23.01.05 21:07



В любовта няма черни и червени точки. Или обичаш или не!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.