Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Трябва ли  
Автор дoбpaтa фeя (оптимист)
Публикувано22.04.09 06:57



да се задават въпроси за правото на бракове между хомосексуални на конкурси за женска красота?
Въпросът ми е най-добронамерен.
Поводът е конкурсът за мис УСА.
Ако не сте чули



П.С. Аз съм жена и не мразя никой, но това минава всякакви граници, какъв се явява този "естет"? Някой да ми обясни, ако има желание...



Тема Re: Трябва линови [re: дoбpaтa фeя]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.04.09 08:46



Какво общо има естетиката с равните права за всички- според мен всеки се ражда еднакъв с останалите, и ограничения заради сексуалната му ориентация е нещо, което няма логическа обосновка...
Какъв е проблемът да се коментира каквото и да е било на конкурс за красота- бил той дамски или мъжки?
Има ли теми табу, които не могат да се коментират на определени места?
И не ти ли идва наум, че някоя от тези красавици може да е лесбийка, която да поиска да се ожени за приятелката си? /Все пак по световни изследвания гейовете и лесбийките сме около 10% от населението на Земята.../

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Трябва линови [re: ljove]  
Автор дoбpaтa фeя (оптимист)
Публикувано22.04.09 08:55



Не съм съгласна, конкурсите за женска красота са за пропорции и естетика, какво общо има тук бракът между гейове... Въпросът за права се решава в съда, така ми се струва



Тема Re: Трябва линови [re: дoбpaтa фeя]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.04.09 09:04



Доколкото знам, на подобни конкурси задават въпроси на претендентките от различни сфери на живота, това е свързано и с дейността на дамата, която бъде избрана за Мис- тя работи впоследствие за благотворителни кампании, като рекламно лице на различни социални дейностти и т.н. , и от нея се очаква адекватна позиция в разни посоки...
Явно ти виждаш само плът в подобни конкурси...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 22.04.09 09:06.



Тема Re: Трябва линови [re: ljove]  
Автор дoбpaтa фeя (оптимист)
Публикувано22.04.09 09:16



Няма да споря, не знам някоя мис да е работила за гей каузата, не е въпросът какво виждам аз, въпросът беше друг, както и да е, зададох го това питане в ГЗС, тук повече няма да пиша, ако искате да се включите - добре дошли



Тема Re: Трябва линови [re: дoбpaтa фeя]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.04.09 09:25



Да съм казал, че някоя Мис е работила за гей кауза?
Но първо, гей каузата е човешка кауза, каквото е била и борбата на цветнокожите за равни права с белите, еко каузата- която се бори и след сто- двеста години да има подходяща природна среда за живот на Земята, феминистката кауза, каузата за равни права на жените и мъжете и т.н. Не виждам никаква разлика между тези /и не само тези/ каузи...
И не ми е ясно, какъв ти е проблемът?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Трябва линови [re: ljove]  
Автор дoбpaтa фeя (оптимист)
Публикувано22.04.09 09:34



Аз спирам до тук. Гей каузата не ме вълнува.
Казвам, че въпросът за валидността на брака (КАКЪВТО БЕШЕ ВЪПРОСЪТ) м/у гейове на конкурсите за женска красота не трябва да се поставя.



Тема Re: Трябва линови [re: дoбpaтa фeя]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.04.09 09:42



Защо не трябва?
Това не го разбрах...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Трябва линови [re: дoбpaтa фeя]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.04.09 09:49



Пък и въпросът ти беше "Трябва ли да се поставя въпросът за гей- браковете на конкурси за красота"...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 22.04.09 09:50.



Тема Re: Трябва линови [re: ljove]  
Автор дoбpaтa фeя (оптимист)
Публикувано22.04.09 09:53



Този въпрос има място в съда, както е във всеки щат. Или се допитва на избори, както беше при нас, но тези неща не се намесват в конкурси или каквото и да е друго, ако ме рзбираш. Съжалявам, ако съм била неразбрана, но според мен - всяка група трябва да си очертае границите и да не ги прескача.
Извинявайте, ако има нещо






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.