Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 14.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Пълнотата при гейовете :(  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано01.10.03 16:49



Аз съм 182 см висок и тежа 90 кг ... според моите разбирания съм ... ДЕБЕЛ ... имам право тяло, загрозено за съжаление от шкембе и масивни бедра ... неприятното е, че се харесвам кльощав (и естествено харесвам слаби момчета за партньори) а плюскам на корем и нямам воля да направя нещо по въпроса ... някой може ли да ми помогне !?
Храня се нездравословно ... по половин бял хляб на хранене с каквото ми попадне около него ... а на обяд обикновено ям парче пица или някой друг *Боклук за масовия потребител* като баница със сирене .

Ако имате изпитан метод ми го *натирете* да го пробвам :)

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано01.10.03 17:39



Вероятно някой друг може да ти даде идеи по въпроса.

Но аз за нещо малко по-друго -- забелязвам, че има момчета, които харесват именно пълни момчета (без те да са пълни). Не са толкова много, но има. Това е, просто исках да споделя туй впечатление.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано01.10.03 17:47



Абе пушиш ли?
ако не пушиш иди да бягаш.
и тренировки му е майката...



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Super Mario ®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано01.10.03 18:06



Хехе :) традиционното лечение спорт ... за съжаление имам свободно време в събота и неделя само ... и то не много .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема глупостинови [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано01.10.03 18:09



ако отделяш на ден 2ч ще видиш ефекта скоро а времето ще ти стига..
БТВ а ако бягаш м/у БФ и Семинарията, ще има и интересни моменти...
Карането на колело също помага...
Остатъка е диета. ама натрупаното не може да се разгради само с това.



Тема Re: глупостинови [re: Super Mario ®]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано01.10.03 18:20



любопитно... какви са тези "интересни моменти", ако бягаш между Биологическия Фак. и Семинарията?

"To be natural is such a difficult pose to keep up"


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано01.10.03 18:32



Ужас!
Ето ти един здравословен метод на хранене.
Сутрин след ставане пиеш чаша сок с витамините за деня и някакъв плод - за предпочитане банан или грозде, за повдигане на кръвната захар. Може и някакво мляко с цереалии (от обезмасленото естествено), ако изброеното преди това не ти стига. Важно е да ядеш плодове и зеленчуци, ако можеш на всяко хранене и колкото се може по необработени, консервирани пък въобщв. Ако ядеш месо, гледай да не е свинско и в никакъв случай за вечеря. Хляб, картофи и ориз (доколкото разбирам не спортуваш) не е препоръчително да ядеш в големи количества, дори в много ограничени. Пий колкото се може повече течности, ама не коли и подобни лайна, ами минерална вода или сокове.
Спорт е хубаво също да правиш - jogging, плуване, зала...



Тема Re: глупостинови [re: pensif]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано01.10.03 18:43



ми Интересни...
там и други "бягат"...
:-)



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Daniel Kueblboeck (Superstar)
Публикувано01.10.03 19:28



Виждаш ли? Ама по-добре да си пълен, от колкото празен. Аз също съм дебел, Толкова, че ме е срам от 3 години. Корема ми вече до никъде не стига....
А искам да съм млад и готин като Даниел К. например.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано01.10.03 19:35



Това е цитат от един текст, който превеждам в момента:
"Така например, при анкетирането на 318 канадски хомо и 318 хетеросексуални мъже от 18 до 22 години, гейонете са се оказали средно с 1,5 см по-ниски на ръст и с 5 кг по-леки от хетеросексуалните, а половото си съзряване са преживели средно с 1,2 години по-рано. Тези три момента (по-лек костен строеж, по-малко развита мускулатура и по-ранно сексуално съзряване) може да бъдат показатели за соматическа феминизация. Но не трябва да се забравя и за психологическите фактори: както и жените, хомосексуалните мъже се грижат много за своята външност, особено за теглото, спазват диета и т.н."

Всяко правило си има изключение естествено :)

без сигнатура


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано01.10.03 19:42



Като си помисля, че когато разбра че съм гей, майка ми изказа предположение, че може би "сексуалното ми развитие е забавено".

Като го чух, ме напуши много неприличен смях :-)



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано01.10.03 21:37



А можеш ли да покажеш оригинала. Интересно ми е да прочета целия текст в превод или оригинал.

Като всяко нещо въпросът е и колко е значима тази разлика от 1.5 см, и т.н. Това зависи от стандартните отклонения в двете разпределения (да допуснем, че са нормални разпределения) и доколко извадката е представителна. Изобщо какво означава соматическа феминизация?

По принцип е проблем да се правят изводи от типа, ами ако еди си кой е бил "соматически феминизиран", то е много вероятно той да е гей. Тук говоря по принцип. Не съм чел целия материал и може той да ме изненада приятно като не прави подобни изводи. Но много хора, които биха го прочели биха направили подобен извод.



Тема Hey , martyr!нови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано01.10.03 22:55



И какво ти пука, че изглеждаш така?
Не виждам, защо трябва да се притесняваш от себе си и от фигурата си!
След като природата те е създала такъв, какво толкова? Трябва да се самоубиваш ли?
За всеки влак си има пътници! Колкото и тривиално да звучи, дори изтъркано, разбери че е така.

Няма нищо по-хубаво от това, до тебе да има един ПЛЪТЕН, както аз си го наричам, мъж. Да знаеш, че си хванал нещо здраво, яко и голямо в ръцете си, и да знаеш, че ще те държи нещо мощно и тебе.
Аз съм 189 сантима и съм 90 кила, че и малко отгоре. Висок съм, вървя и цепя въздуха, не виждам ти от какво се притесняваш.
Разбери, че няма нищо по-възбуждащо от един здравеняк до тебе, да изпълва пространството и да те радва с присъствие.
Аз например, въобще не харесвам слабите мъже, подвижните закачалки и чирузите.
Готино е, че си такъв! Не се шашкай толкова.
Ако нямаш партньор, проблема е в тебе, че си създаваш изкуствена бариера.
Не съм те виждал, но вярвам, че си млад, здрав симпатяга. Я се поогледай малко и ще се оправиш.
Важното е, да не се стряскаш от префърцунковци, които се лигавят по цял ден пред огледалото. Карай смело.

А колкото до диети, изпитан ефект има само една - ГЛАД!!!
Това е.

До скоро и спокойно!



Тема и още нещо, martyrнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано01.10.03 22:59



Ако толкова държиш на диета, направи за 15 дни следната:

краставици и зеле на салата - сутрин, обед вечер, в неограничени количества - две седмици, гарнирани с колкото искаш зехтин , сол, оцет!редувай оцета с лимонов сок.

сутрин непременно изяждай една филия препечен хляб с кашкавал.

вечер освен салата, накрая яж малко солети.
Нищо повече.
Пий кафе колкото искаш, никакво газирано и алкохол.
Пробвай и ти гарантирам успех!



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано01.10.03 23:56



Не е необходимо да изглеждаш привлекателен за самия себе си. За справка - хетеросексуалните мъже не са привлекателни за себе си, ама се оправят и така. Разбира се в хомосексуалния случай е малко по различно, но има едно такова изказване че 'красотата е в очите на гледащия'. Т.е. ако някой те харесва такъв какъвто си - какво ти дреме? Ама разбирам ти грижата де. И на мен ми се иска да ми се иска да изчукам потенциалния си клон или брат близнак, ама нейсе.
А за здравето - записваш се на фитнес център и 20-30 минути кардио на ден, или още по-добре на някой от уредите дето можеш да нагласяш съпротивлението - на мах. За минимално време се потиш много, и топиш мазнини. Зависи и от метаболизма ти де. Плуване, бягане, колоездене също са добри но отнемат повече време.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Пepин]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано02.10.03 04:03



Това е и моя мечта - да спя със свой двойник... сигурен съм, че ще се получи повече от добре...
Обаче като споделих наскоро тая идея, ми казаха, че съм извратен



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Jupiter]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано02.10.03 04:20



Мдам, клонирането придава качествено нов смисъл на израза 'да си го начукаш'. Предполагам е хубаво да се намираш привлекателен - примерно може да си седиш пред огледалото и да си биеш чекии вместо да търсиш допълнителна литература. Но, както излиза от дискусията, не всички ни е огряло това щастие.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Пepин]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано02.10.03 04:50



Поне ме успокояваш, че не съм единствeн!





Тема Re: глупостинови [re: Super Mario ®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:34



Ехх, колко недомлъвки :) мисля, че те разбрах все пак .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:38



За съжаление вкарвах много нерви последните 3-4 месеца ... смяна на работа, смяна на град, смяна на жилище и тям подобни глупости ... иначе бях закотвил на 83-84 и си ги пазех чрез прости диети (купа зеленчуци + нещо отстрани) . Сега ям каквото ми падне защото нямам пари, време и нерви да се грижа за подготовка на свястна храна .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Hey , martyr!нови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:41



И на мене ще ми хареса масивен мъж, но трябва да е стегнат ... а не като мене ... гадното е, че преди десетина години спортувах и изглеждах както искам ... имах пълен контрол над тялото си ... няма ли някакъв друг начин да наложа контрол над метаболизма си без спорт и глад ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: и още нещо, martyrнови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:44



Първият ми диетичен успех преди 4 години беше точно такъв ... станах 75 кила *щека* ... разликата е, че тогава още пушех ... просто като ми пригладнееше палех един *Мелник* (въйбор каждого поколения) и ми минаваше ... а сега не мога ! Като огладнея, мисля само какво да си мушна в устата за да мирясам (каква игра на думи само:) .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Пepин]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:47



Това със *себелюбието* ми е отколешен блян ... при мене дълго време съществуваше фантазия как се връщам във времето да се чукам със себе си ... АМА ТОВА СИ Е ЦЯЛА НОВА ТЕМА ;) можеш да я постнеш направо !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Jupiter]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:48



Предложи им да си ******* ****** във скапания ***** . Никаква перверзия не е ... ами хетеровците дето фантазират, че са с майка си или сестра си ???

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Jupiter]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:50



Определено не си :) Страшни емотикони въртиш ... и аз си харесах няколко от там дето си ги взел .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Boian]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано02.10.03 11:00



Хммм... Аз превеждам и се старая да го правя правилно. Далеч не с всичко от това, което съм превел до момента или превеждам в момента съм съгласен, а част от термините дори не разбирам. Още съм в началото на материала, така че не съм схванал идеята на автора. Материалът ме привлече с това, че:
1. е пълен със статистически данни, въз основа на които се правят някакви изводи
2. авторът е един от най-известните руски изследователи на хомосексуалността и има публикувани една библиотека книги и статии по въпроса, а отношението към него в руските гей-сайтове е положително, което значи, че от тяхна гледна точка неговите разработки са поне "приемливи", ако не "свестни"
3. Адресът на сайта ще ти го пратя на бележка :) Иначе, след като го преведа, няма да е интересен за запозналите се в оригинал.

А сега за изводите, които се правят: говори се за изследвани 318 + 318 =636 души. Не се споменава какъв точно статистически метод и методика са използвани при подбора им, нито за вероятната статистическа грешка и изобщо детайли от този род. Сам знаеш, че 636 души, подбрани по един начин могат да представляват "представителна извадка", а подбрани по друг - нищо да не представляват. Как да ти отговоря? Вероятно човек, заинтересован от детайлите, би трябвало да издири оригиналното изследване. Но както казах, цялата статия е пълна с подобни цитати на резултати от изследвания. На мен не ми остава нищо друго, освен да приема добросъвестността на автора като факт априори (все пак е професор).

И пак за изводите: склонни сме да приемем извод за "ранното сексуално съзряване на гейовете" без да се ровим в подробностите (виж Норттче). Не сме склонни да приемем извод за "феменизираността" на гейовете просто на доверие... Нормално, но и обяснимо, нали?!

Все пак ето предходния абзац, който отговаря частично на въпроса ти за мнението на автора към подобни изводи:
"Образуват ли хомосексуалистите единен психо-физиологически тип, с характерно телосложение, външност и т.н.? Много хора са сигурни, че могат безпогрешно да разпознаят гейовете по женствената външност, високия глас, меките маниери и т.н. Това разбира се е илюзия. Хетеросексуалният мъж може да има женствена външност и висок глс и да си бъде хетеросексуален, а мощното тяло на някой бодибилдер да е обвивка, скриваща срамежлива женственост и хомоеротичност. Самите гейове разпознават “своите” (тази сподобност, в основата на която лежи натренирана интуиция, често се нарича от тях “гейдар” или “гей-радар”) не толкова по външния вид, колкото по психологически признаци (особен поглед, походка, жестове, маниери).

П.П.С: в речника пише: соматически=телесен

без сигнатура

Редактирано от Sam на 02.10.03 12:10.



Тема Re: глупостинови [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано02.10.03 12:39



ех не си ли ходил пък там..... не е нужно да бягаш, но ако се правиш че бягаш няма да прави впечетление... на случайните за какво си там
Иначе недомлувки няма...!
:-) нали си разбрал!
Нека не даваме повод на изрази от сорта "Кенефен Педерас" пак!

Редактирано от Super Mario ® на 02.10.03 12:40.



Тема Re: Hey , martyr!нови [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано02.10.03 12:42



Абе,.,,, започни да спортуваш пакккккккккккк кво му плащаш!?



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано02.10.03 13:25



> И пак за изводите: склонни сме да приемем извод за "ранното сексуално
> съзряване на гейовете" без да се ровим в подробностите (виж Норттче).
> Не сме склонни да приемем извод за "феменизираността" на гейовете
> просто на доверие... Нормално, но и обяснимо, нали?!

Мдам.

Всъщност, под "соматически феминизиран" на-вероятно се има предивид чисто физически характеристики на тялото (леки кости или каквото там). Като имам предвид обаче физическите типажи на хомосексуалните хора, които съм срещал или наблюдавал отстани, едва ли може да се отдели някакъв общовалиден физически тип за гейовете.



Тема Re: глупостинови [re: Super Mario ®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 13:26



Бях забравил . Автора му така и не разбра смисъла на постинга ми тогава .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Hey , martyr!нови [re: martyr]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано02.10.03 13:51



ами ако разписанието на седмицата ти е като това тук -

, разбирам защо нямаш време, пари и т.н. за спорт. Но като се вгледа човек по-внимателно в посочения schedule, се вижда, че възможности има

"To be natural is such a difficult pose to keep up"

Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано02.10.03 16:27



От финландското интернет гадже са





Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано02.10.03 17:30



Не го приемай като нападка към тебе мнението. Като чета статията по-надолу Игор Кон се опитва да обясни какво би породило подобни различия, ако ги има. И е доста точен в някои от коментарите си.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Boian]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано02.10.03 17:40



Не съм си и помислил да го приемам като нападка. Просто ми даде повод да кажа нещо, което отдавна исках. И да обясня доколкото мога, за какво става въпрос. Ех, все пак издаде автора :)



Тема Re: Hey , martyr!нови [re: pensif]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано02.10.03 19:22



Това е жестоко!

this machine will not communicate


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор prinyo ()
Публикувано02.10.03 22:46



Хайде да те водя на фитнес сутрин между 9 и 10.





Тема Re: глупостинови [re: pensif]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано03.10.03 04:38



1. ще те ухапе куче

2. ако не, то определно ще настъпиш кучешко лайно - там е ебаси наситената зона!

Както се казва - на крив уй и гумата му пречи, драги ми Ross...


Тема Re: Hey , martyr!нови [re: pensif]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано03.10.03 10:51



Аааааааа хахаахахахаааааа :) ужасно си прав !!!

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Jupiter]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано03.10.03 10:52



Ако една от снимките дето видях там е той да знаеш, ЧЕ СИ НАЦЕЛИЛ КЬОРАВОТО !!!

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: prinyo]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано03.10.03 10:53



Събота ? Няма да мога ... беж в провинцията да си довзимам багаж за новата квартира .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано04.10.03 02:03



За съжаление не мога да ти предложа нищо, което може да свърши работа... Може би съм в подобна ситуация като теб, харесвам се кльощав, бях почти кльощав преди три години, но сега съм с 10 килограма повече от тогава. Понякога започвам да се занимавам с фитнес (тежести, колело), но мотивацията ми не продължава дълго. С по-голямо желание правя йога упражнения, но обикновено също губя мотивация... Като се позанимавам малко започвам да се чувствам по-добре и тогава си казвам, е аз вече тренирам, днес може да пропусна, след това пропускам и на следващия ден и така... С храненнето е нещо подобно...

Това, което исках да кажа е, че откакто твоята тема е тук, тя ми действа изключително мотивиращо! И за тренировки и за хранене. Ако знаеш само колко салата изядох тая седмица...

this machine will not communicate


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jaytee]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано06.10.03 10:18



Сладур ... радвам се, че поне на тебе съм помогнал ... аз вчера съм погълнал на неравни интервали пред компютъра вкъщи :
3 пълнозърнести хлебчета (били диетични)
3 шницела от свинско (тези не са)
2 бири (тези съвсем)
300 водка със разредител (а тези изобщо не са)
и купа зелева салата дето не и знам грамажа .

... и очаквам да съм slim

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: глупостинови [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано06.10.03 20:17



Хи може да не е разбрал ама това не му дава правото да се изказва веднага по тоя начин.
Все пак аз не мога да кажа нещо по въпроси дето не разбирам!



Тема Абе датска му работанови [re: pensif]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано06.10.03 20:24



Ако за въпросния това е хумор, за мен е също но по друг начин:
Я кажи що петъкът му е до 12:30?
А Никога ли няма работа Петък следобяд?


И кво му пречи в Понеделник след 20 да пие бира?

АУУУ НЕ СИ ЛИ ИМ СВИКНАЛ НА ТЕЯ ГОВЕДА!!!!????
:-))))))

+ това е згрешил!
Понеделникът започва след 12

Редактирано от Super Mario ® на 06.10.03 20:27.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано06.10.03 20:33



Не събота, - всяка сутрин.... според мен, е искал да каже!

И защо отказваш? толкова интересни работи може да си говорите...
БТВ,аз 3 дена, ако ви кажа какво сам правил направо...............................................



Редактирано от Super Mario ® на 06.10.03 20:34.



Тема ехооооооооонови [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано06.10.03 22:18



водката и зелето

Практически нямат усвояема калорийна стойност (т.е. не нямат калории (или топлина на изгаряне която се мери в Калории или Кдж.)
водката: алкохола естесвено има много голяма калорийна стойност, но човешкия организъм не може да го разгради, за да изпозлва енергията му. и го изпикава или обратното от него Гради др. молекули което си е разход на енергия.
Да де спец за ВОДКАТА в нея има Глицирин обаче, който и той е разградено вещество...

Зелето, и по принцип всички зеленчуци:
В тях има основните хранителни вещества, но преобладаващото в тях е Целулозата, която изгражда клетъчната стена на разтителната клета.

Цеулозата, е въглехидрат но в случея човешкия оргънизъм не може да я разгражда...
следоивателно
в салатата ти калорийноста и идва само от ОЛИОТО
за това по-малко олийце...

----------
За това например
народа яде черен хляб, щото в него целулозата е повече, докато в Белия има и нишесте,
и двете са въглеидрати
но ако хляба е пълнозърнест той е със люспите на пшеницата която има повече цеулоза, нишестето е във вътрешноста на семето
Следователно
на 100г калорийносстта на пълнозърнстия хляб е < (< съдържание на нишеще)

-----------
всъшност въглехидратите не са опасни по принцип....

Те дажи са необходими за разграждането на мазнините, защото крайните продукти от разграждането им се включват в пътя на разграждането на на въглехидратите. Така че ако искаш да "стоипиш 10 кг мас"
нема да минеш без мин... 1 шоколад!
---------------

Всъщност мазнините също не са опасни,
(Олиото е мазнина)

Всеки вид по принцип натрупва мазнина която е точно видовоспецифична, и не може да натрупва тази на друг.
Следователно всички сланини които си ги натрупал, не са тези дошкли от свинята или олиото, директно, тяхните си ги разградил отодавна...
но именно Липсата на изразходване на Ергията която се е получила е довела до синтеза на нови човешки такива от разградените вече свински!
-----------------------------------
Така че от Горния постинг:

Наблегни на Зелевата салата
Но мноо малко олио.
Оцет и Сол блъскай колкото искаш

3те хлебчета са ок

3 Шницела? Абе ти......... (щех да кажа прасе ли си)
Вземи само 1
Хората ядат по 1...

Започни по класиката бе
салата и ракийка
омаяй една зелка и после 1 шницел


БИРАТА....
Абе бирата е калорийна, да...

ама на нея проблема и е друг:
По скоро Бирения корем се дължи на разтегната мускултура на корема в следствие на разтягането на пикочния мехур
което пък е предпоставка за натърупване на мазнините.
от колкото на калориите й...

И НАЗДРАВЕЕЕЕЕ



(аз не съм ял днеска малллееееее)









































Кравата обаче с помоща на бактерии може да разгражда БАВНО цеулозата,
за това си прежива това което е напасла, като си го повръща от стомаха...



Тема Re: ехооооооооонови [re: Super Mario ®]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано07.10.03 08:21



Да, и пръднята на кравата съдържа въглеводороди, които са запалими.



Тема Re: ехооооооооонови [re: Super Mario ®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано07.10.03 10:55



Беше успокоително-образователно :) ще ида да *омаам* един шоколад :)

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: ехооооооооонови [re: Jupiter]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано07.10.03 10:56



Всъщност и мойта съдържа :) проверявал съм нееднократно ...

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: ехооооооооонови [re: martyr]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано07.10.03 11:17



Оф, успокоих се и аз...шото и без тва всеки ден "омаавам" по един...(за ужас на колежките)

"To be natural is such a difficult pose to keep up"


Тема Re: ехооооооооонови [re: Jupiter]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано07.10.03 13:16



не само кравешката, логично.
Значи цеулозата се разгражда от Е. Коли, а пък това е бактерия, хората я имат в стомаха.
Ама бактерията когато разгражда, не може да включи всички разградени продукти в някаква сложна синтеза, затова разграждането продължава до най нишите органични съединения въглеводороди които се отделят като газове.
Или до серо или азотни производни, щото нема кво да прави аминногрупите... За това и мирише.
Както и всичкото био-технологично прозиводство мирише, както и всичките развалени продукти, които имат причинено от бактерии загниване...



Редактирано от Super Mario ® на 07.10.03 13:22.



Тема Re: ехооооооооонови [re: pensif]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано07.10.03 13:27



А пък най тъпото е именно това "разделно хранене"
-------
всъшност в такива книги съм чел най голямата глупост.
Идеше ми да издиря къде е завършил автора за да му вземат образованието.
-------
Има логика само в едно: не трябва да ви остават калории.
иначе проблеми нема



Тема Re: ехооооооооонови [re: Super Mario ®]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано07.10.03 18:00



Мда, виж колко добре я знаеш биохимията, а едно Nachhilfe не щеш да дадеш.



Тема Re: ехооооооооонови [re: martyr]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано07.10.03 18:55



чакай малко.... аз нещо изтървах, сериозно може ли да ядем шоколади? :-) Ей сега изхвърчавам да взема няколко. :-)

this machine will not communicate


Тема Re: ехооооооооонови [re: Jupiter]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано07.10.03 19:11



Аре престани, щото нахилфето ти едвам го удържам!
то май обаче биохимия не е учило.
Или предтавата му може да е че АТД се разгражда до АДФ и отделя фосворна киселина!

Редактирано от Super Mario ® на 07.10.03 19:12.



Тема Re: ехооооооооонови [re: Super Mario ®]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано07.10.03 19:29



Нищо не разбрах, сериозно.



Тема Re: ехооооооооонови [re: jaytee]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано07.10.03 20:03



Ами....
са да разкажа накратко бета окислението освен:
Та мазнините са, естери на вишите масни киселини:
Виша мастна киселина - е органична киселина която има поне повече от 10 въглеродни атома (n>8):
CH3-(CH2)n-COOH
Естер е съединение което е образувано от киселина с алкохол:
CH3-(CH2)n-C=О....-OCH2(CH2)m-CH3
Та мазнините се разграждат като 1во се разгради тази естерна връзка и след това се откачат по 3 въглеродни атома от веригата им.
1 от Въглеровородния остатък и 1 от тази киселинна група
напимер: CH3-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-|CH2-COOH
от
CH3-CH2-CH2-CH2-CH2- става нова киселина обаче с 2 С атома по къса
CH3-CH2-CH2-CH2-CH2-COOH
a oт откъснатия -CH2-CH2-COOH
Ацетил Коензим а:




ето и много подробно обяснение с анимация:



Та този Ацетил КоА после се включва в Цикъла на Кребес:





Цикъла на Кребс е цикълът който разгражда Получения от разграждането на Въглехидратите Пируват!



Тема Е.коли в стомаха на човека НЯМААААААААААА!!!нови [re: Super Mario ®]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано07.10.03 23:35



Ай, единственият бактерий, който може да си живее в стомаха на човека, и то при нарушена киселинност е Хеликобактер пилори.
При рН на стомашен сок около 2-3, кой ще оцелее там?

Е.коли бива няколко вида:
- ентеропатогенна - в черва
- ентеротоксигенна - в черва, предимно тънко
-ентероинвазивна-черва
-ентерохеморагична-черва, основно колон
- уропатогенна - в пикочни пътища

Като нормална флора се намира в дисталните отдели на храносмилателен тракт - т.е. черволяка.
Участват в сформирането на миризмите на пръцкането (флатуленцията) и миризмите на изпражненията (фекалии) с две вещества - индол и скатоль разбира се и други бактерии ги допълват.
-



Тема Re: ехооооооооонови [re: Super Mario ®]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано08.10.03 00:29



Много хубава картинка.

this machine will not communicate


Тема Re: ехооооооооонови [re: jaytee]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано08.10.03 00:37



Отдалече прилича на човече :-)



Тема Re: ехооооооооонови [re: Hopтттчe]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано08.10.03 00:57



вярно :)

this machine will not communicate


Тема Re: ехооооооооонови [re: Super Mario ®]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано08.10.03 08:06



Хихихи, дам!



Тема Re: ехооооооооонови [re: Super Mario ®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано08.10.03 11:00



Значи предлагаш вместо обяд да лапна един фин млечен

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: ехооооооооонови [re: Jupiter]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано08.10.03 12:29



Кво нещо е инерцията -- няколко пъти мярнах това лого, преди да схвана, че на него не е Че Гевара ;-)



Тема Re: ехооооооооонови [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано08.10.03 21:50



аха!



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано09.10.03 14:07



Ето супер-лесен начин
Не яж по половин бял хляб на хранене
Не яж пица или баница със сирене на обяд
Това е
И работи



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: tchupakabra]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано09.10.03 15:21



Проблемът е точно работата ... имам си я по много ... и имам толкова нерви и притеснения около нея, че може да съм развил захарна болест и да пълнея заради нея, не знам ... всъщност тук точно Никам може да ми каже нещо по въпроса .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Guardian_Hearts (pulen idiot)
Публикувано10.10.03 16:35



Виж,не че много разбирам ама след като отговарям на описанието:"Не стига,че дебел,ами и грозен,пък да не говорим колко тъп.",май си имам мнение по въпроса.Честно да ти кайа има смисъл да правиш нещо единствено и само ако ТИ го искаш.Остави на страна това какви мъже се харесват на мнозинството и си задай въпроса,ти искаш ли да отслабнеш?Остави на страна това,че евентуално,може би,според мнението на еди-кой си ще се чувстваш еди как си като махнеш корема и другото и заприличаш на всички останали излезли като от калъп.Всичко е въпрос на личността.Ще дам за пример себе си:първоначални 92 кг в началото на 2002.Последвани от разделно хранене,фитнес,лунни диети,тичане,бягане,плуване и каквото ти душа иска плюс тотална анатема на мазно,пържено,сладко(освен в извънредни случаи).Резултатът:около 80 кг след около 6 месеца(средно по 2 кг на месец което си беше горе-долу лесно постижимо),абсолютно одобрение от страна на околните,както и пълно изтощение,абсолютна депресия,самоомраза,недеволство от живота,ненавист към всеки по-слаб.От иначе доста мило и добро същество се превърнах в нещо като озжеряла пуберка в цикъл.Това,че непрекъснато чувах:"Ееее колко си отслабнал!" направо ме побъркваше.Да си помисли човек,че съм свалил 20 кила за 2 месеца....Е истината е,че не ми хареса това да отслабна само заради някого(май забравих да спомена,че цялата феерия бе в резултат на ултиматум от страна на нещо наподобяващо гадже-да гори в ада дано,както и на непрекъснати мрънкания и подигравки от страна на съученици), и заради общественото мнение-Слаб=Готин,Сладък,Умен,Печен и др. подобни глупости.В един момент просто ми причерня,побеснях и теглих една на всички.За месец и половина качих 5 кила.Сега съм си доволен и весел притежател на 88 кила.Не ми пука да нагъвам шоколад и сладолед,адски съм щастлив,спортувам когато си искам и каквото си искам и ако някои ми намекне нещо за килцата-е,аз съм невероятно щастлив,а не е ли точно това което всички искат?Тъй че,след тази предполагам досадна история ми се иска да ти кажа само едно:Прави каквото и да било по тема отслабване само и единствено ако наистина го искаш ти,а не заради това което говорят някои или защото така трябва. Иначе ако си го рещил сам за себе си-успех и с удоволствие бих ти пратил всичко по въпроса за отслабването,диетите и упражнениятя(доста съм насабрал май трябва да ги напища в някоя книга).
Чао от мен-обичащия да досажда.........



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано10.10.03 17:43



Зависи колко си висок . На мойте 182-3 , 80 килограма приличат на нещо ... всъщност и 90 приличат, но ако не са мазнини а мускули ... затуй не се харесвам ... не съм ДЕБЕЛ ... по-скоро съм отпуснат ... което е и неприятното .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.10.03 21:50



martyr - без да ми се сърдиш, разбери, че ако продължаваш така, ще се депресираш толкова много, че ще отключиш циклофрения.
не ти се подигравам, просто го споделям съвсем искрено.
Я се съвземи, и стига се самосъжалява!
Какво като си дебел, айде, другите да не са цветя за мирисане.
Всеки ден пред очите ми се събличат стотици мъже и жени, и ако си мислиш, че някой е с идеално тяло - то жестоко се лъжеш!
Ами ако аз почна да им се вглеждам в кусурите - ми то енциклопедия ще напиша - няма идеални, давай напред и майната им на кретените.
Да ти казват каквото си искат.
Не знам дали си имаши гадже или не, но ако той те дразни - тегли му шута на секундата, да ходи на друго място.
И си намери нещо по-нормално и свястно.
Това е. Режи с ножа без да ти пука! Няма друг начин за оцеляване.
Хайде, приятелю, смело напред!



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано10.10.03 22:36



Ама той май каза, че не е дебел, ти защо казваш, че е?



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.10.03 23:24



Аз съм 182 см висок и тежа 90 кг ... според моите разбирания съм ... ДЕБЕЛ ... имам право тяло, загрозено за съжаление от шкембе и масивни бедра ...
аз поне това прочетох, то си стои още там



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано10.10.03 23:39



... не съм ДЕБЕЛ ... по-скоро съм отпуснат ...
Което е по-актуално от това, дето си цитирал ти.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.10.03 00:06



Ох, дУбрЯ!
Хихи.
както кажеш!



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано11.10.03 09:37



Пич,
усмихни се, аз съм 170см/121кг :).

Както се казва - на крив уй и гумата му пречи, драги ми Ross...


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано11.10.03 11:20



Martyr, напълно приемам че ти се иска да отслабнеш или да станеш по-стегнат или каквото ти душа желае. Ние всички имаме възможност в относително широки граници да контролираме теглото си. Въпроса е на каква цена? Ето да кажем този пример по-горе с отслабването - той наистина е отслабнал, ама цената е била прекалено висока за него. Ти искаш ли да платиш цената за да изглеждаш по-като на тебе ти се иска? Ако имаш относително бърз метаболизъм (да ме извинят лекарите за неправилния термин) за теб би трябвало да е много лесно да губиш тегло. Ако не по-трудно. Ти си знаеш твоето тяло и знаеш какво трябва да правиш - правилно хранене, физическа активност и т.н. Прецени си дали усилието си заслужава. Ако да, приемай мерки. Ако не да не ти пука - карай си такъв какъвто си сега и знай че това е твое решение. И когато преценяваш 'за' и 'не', не пропускай и здравословния фактор - прекомерно голямото или малко тегло не са здравословни.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано11.10.03 11:57



Хм, колега, ти напоследък много добричък си станал...няма с кого да се заяжда човек...



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.10.03 21:25



Това е, щото съм си купил бутилка с Райски газ и си я дишкам по цял ден. И сега ми е розово на душата.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано11.10.03 23:33



Пусни малко и за мене? Не те ли е срам така егоистично само за себе си да го държиш?

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Jupiter]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано13.10.03 11:08



Май наистина звуча, като някой с раздвоение на личността ... хихик :) ... какво да се прави ... все пак съм Gemini :)

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Myминтpoл]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано13.10.03 11:11



Мечок :)
Мдааа :) сещай се да пишеш отвреме навреме ... клубът изпосталява и отслабва а ние не ... както се пееше в една уж-не-фолк песен на оня анти-гей шоумен с късата *прическа*

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Пepин]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано13.10.03 11:14



Проблемът ми е точно в метаболизма ... минавам на диета и отслабвам каскадно със 7-8 килограма за един месец ... спирам диетата и качвам 5-6 килограма за един месец ... ефект нулев . Цял живот на купа маруля с едно яйце ли да изкарам !?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор jism ()
Публикувано13.10.03 11:55



Здрасти!
Наистина имаш проблем...
Провери си кръвната захар,провери си триглицеридите и HDL-холестерола.
Това може да се направи всяка сутрин ,на гладно,в която и да е клинична лаборатория срещу 4-5 лева...После ще ми кажеш още неща,които ще те питам и ще минем към лечебен план...
Иначе,доста пичове ти са писали...оставаш си такъв с всички последици за здравето ти...
Не съм гаден доктор, но съм строг!



Тема Помощ - доктори!!!нови [re: jism]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано13.10.03 12:25



Докторското лоби във форума се увеличава от ден на ден! Помощ!

(шегувам се, разбира се, професията не е определяща. Освен това - здраве да е!).



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jism]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано13.10.03 13:39



Вече поствах това си подозрение в клуб Медицина, там ми обясниха същото ... обаче кръвната ми захар си е в нормата според мен - в 3 дневния профил беше в границите 5.4 - 5.7 сутрин на гладно . А в урината нямаше следи от захариди, само песъчинки, но аз тях си ги знам . Според личната ми докторка нямам диабет ... предписа ми някакви леки антидепресанти и ме прати поживо-поздраво да си живея живота .

Ако наистина имаш предположение или цяр на проблема ми - пиши !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано14.10.03 19:40



Ами избора ти се свежда до комбинация от спорт и/или диета, или повече килограми.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Е.коли в стомаха на човека НЯМААААААААААА!!!нови [re: Nikam]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано14.10.03 22:39



е червата де беше неволна грешка, анатомията съм я проблял изцяло.
класически случай съм с Фаринкс и Ларинкс



Тема Re: Е.коли в стомаха на човека НЯМААААААААААА!!!нови [re: °~џїџ~°]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.10.03 23:33



А как се нарича синдрома , при който имаме попадане на сперма в ларинкса?
Аз съм виждал един такъв случай, бях още студент в трети курс, когато ни го показваха в дихателна реанимация.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор jism ()
Публикувано15.10.03 00:07



Ама всичко което ще те питам,все ще го четат и другите ли?
Как си с изхожданията?Имаш ли често запек?
Куркат ли ти червата,имаш ли някаква напрегнатост в корема?
Как се чувстваш след купа зеле с моркови...
Не са случайни въпроси....



Тема Re: Е.коли в стомаха на човека НЯМААААААААААА!!!нови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано15.10.03 01:45



семенен ларингит?
семенен ларингоедематит?
латерално пулсио?

А сигурно се и лекува с нещо също толкова страховито звучащо като диференциална топологическа хирургия.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Пepин]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано15.10.03 10:58



ГРУХ !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jism]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано15.10.03 11:04



Другите ще разберат, ние сме почти приятели (жалко, че не е повече от почти) . А и може да има посетител с подобни проблеми .

Не се запичам от около 4-5 години и се изхождам често - минимум веднъж на ден, често по два - сутрин и вечер . Червата ми наддават вой, когато съм гладен (това мисля, че е обичайно) . По принцип, когато минавам на плодово-зеленчукова диета ми трябват два-три дни да ми се успокоят и привикнат червата с новия режим ... тогава имам усещане за подуване и *мъркащите* звуци са по-чести ...

... мислиш ли, че съм болен от нещо ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Е.коли в стомаха на човека НЯМААААААААААА!!!нови [re: Nikam]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано15.10.03 16:02



ами задушаване...?

глупости във фаринк-са или ... Къде е ларинкса???

Редактирано от °~џїџ~° на 15.10.03 16:02.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано15.10.03 16:04



стига бееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано15.10.03 17:49



LOL. Dobar izbor. Da ne zabraviame che sviniata e fiziologichno nai-blizka do choveka

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: °~џїџ~°]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано15.10.03 17:56



Че какво толкова казах !?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Е.коли в стомаха на човека НЯМААААААААААА!!!нови [re: Boian]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.10.03 00:11



No!
Нией туй! цък-цък



Тема Re: Е.коли в стомаха на човека НЯМААААААААААА!!!нови [re: °~џїџ~°]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.10.03 00:16



Ой, ой! Просто силите не ми стигат да продължа уееееееееееееееееее!

Редактирано от BBourgas на 16.10.03 00:25.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано16.10.03 09:35



ами.... абе ще ти пиша на бележка...



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Daniel Kueblboeck (Superstar)
Публикувано16.10.03 13:14



Има обаче и една истина: мнго трудно се свалят килограми. Аз започнах с активни тренировки, ходих всеки ден, Най накрая се оказа, че вдигам повече от щангист в категория 50 кг. ама корема ми остана. него го опитвах с кво ли не - дори и с онези електрически симулатори. и като спрях тренировките щото отидох да живея в друг град и всичко се върна в първоначалния вариант. По едно време обаче бях на ниво. тогава гаджетата ме заглеждаха по улиците. Сега пак съм изпаднал в депресия



Тема Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Daniel Kueblboeck]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.10.03 15:00



Четох ви доста внимателно, и накрая ще направя едно обобщение:
1. Първо - преценете какъв сте бил при раждането си, и след това в пубертетната възраст!
2. Важно е да знаете, че затлъстяването е клетъчен процес, при който мастните клетки веднъж напълнени с мазнина, никога не спират да растат! Има разлика между клетките наречени липоцити и адипоцити.
3. Та, ако сте родени над 4 килограма, ако в пубертета сте напълнели, ако това затлъстяване не е отминало след пубертета, а напротив продължило е и след 18-20тата година от живота ви, то каквото и да направите, колкото и да се трепете с упражнения, тренировки и някакви фитнес диети, няма изход, просто ще си бъдете пълни и това е.

При всички непосочени случаи - нещата са поправими, но с дълга дието, поне 6 месеца, прием на лекарства, които пренасочват метаболизма и потискат центъра на апетита, малко физическо натоварване.

Но, медицината не е безсилна, не се отчайвате!
1. Започнете диета, която е съставена от няколко параметъра:
-голямо по количество меню
-в същото време ниско калорично
-но засищащо, т.е. изпълващо стомаха
-На тези изисквания отговаря именно онази диета, която посочих по-горе! Има доказан ефект, поне поради няколко причини:
*постига се обемозаместване - т.е. стомаха е вечно пълен, с пустото му несмилаемо лесно зеле и останалите зеленчуци
*нисък калораж, дори и да сложите мазнина, щото салата без олио или зехтин - е ужас, тази мазнина стига само за функционирането на мозъка, и тялото ви почва да черпи масти от депата на сланината по тялото ви
*предимство - може да ядете в неограничени количества - т.е. колкото ви душа иска на ден!
2. Препоръчително е в първите три дни, всяка сутрин да ядете по една филия хляб (може и бял - не е проблем и не се пълнее от него!) с едно парче кашкавал. Нужно е, поради смилателните навици, които сте създали толкова време на стомаха си. След тези три дни, нещата се успокояват.
3. Може да приемате кафе, но не слагайте захар и мляко, или сметана.
4. Ако по време на диетата ви пречернява отвреме-навреме, поради хипогликемия (това се среща в началото) - яжте една вафла, с едно кафе - например към 4 следобед. Не е такъв ужас - но нека не ви причернява мисловно, а телесно, т.е. наистина да е така, а не да си въобразявате, че ви чернее от спадане на захарта. Това е невъзможно да стане, щото организма ще си я набави, като се активира от сланината.
5. Няма ограничение за пушенето.
6. СПРЕТЕ ФИТНЕСА!!!!!!
Фитнеса не е метод за слабеене, напротив, той товари организма, но не преобразува мазнините. Достатъчно е да ходите пеша, да изкачвате стъпалата на блока, да сте в някакво движение. Никакъв проблем не е. Например в неделя да тръгнете от Дървеница, през Централна гара и по Сливница да стигнете до Люлин. Така де, и после обратно. Просто ходете ама много. По пътя пийте малко вода - не е проблем, да приемате вода.
7. Дъвки - не е желателно да ги дъвчете, щото отделят слюнка и предизвикват активация на соковете на стомаха и глад, все пак помните за кучето на Павлов.
8. Течности - никакво газирано, нектари, сокове и прочие. Вода и кафе. Чай - не, защото съдържа разни алкалоиди, които активират стомахчето ви.
9. Мога ли да пия алкохол - никак! Това е сигурен белег за освинване. Алкохола е калорийна компонента на менюто.
10. Втората седмица от диетата, добавяйте сирене към салатата, не е нужно да го изкисвате.
11. Лекарства - апетитопотискащите лекарства не са за пренебрегване, но съчетани с диета - водят до чернеене, световъртеж, гадене, запек, диария и въобще са с доста странични ефекти. Но все пак, трябва и да подпомогнете диетата - Пробвайте с Теронак - приема се сутрин и обед по 1 таблета.

Това е и воля за описаното по-горе.
Важно е да правите всеки ден - коремни преси, колкото и да ви е трудно - по 1-2-3, после пак4-5-6 и така в прогресия. Единствените физически упражнения, които имат ефект при затлъстяване са коремните преси и ходенето пеша.

След като свалите килограми - не се отпускайте на ядене, поне 1 месец! Изтърпете, и ще се видите в нов вид пред огледалото.

Трудно е в началото, но след 3-ия ден, всичко се саморегулира от организма.
Успех!
И аз започвам същата диета от утре, щото нещо май почвам да нараствам пак!
Да пазим диета заедно!



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано16.10.03 15:13



Супер ! Роден съм кльощав . В пубертета бях кльощав . До преди 4 години бях кльощав . Напълнях, като отказах цигарите преди 4 години и оттогава не съм направил нито една успешна диета ... прецаквам всичко след 1-2 месеца усилия .
Има ли и други *абракадбри* като този Теронак . И какво му е действието ? Само потиска апетита или ще успее да ми ускори метаболизма ? Колко време трябва да се дрогирам с него за да стане ефекта *перманентен* ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано16.10.03 15:25



Благодаря ти, много ценни съвети!

А какво мислиш за електрическите стимулатори (тези, които се лепят по корем, задник и т.н.)? Аз четох, че е чиста реклама и няма ефект. А дали няма и някакви странични ефекти?



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: jaytee]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.10.03 15:51



Никакъв ефект няма.
Купих си абтроника - 150 кинта на вятъра.
Да не говорим, че фолиото с което е покрит от вътрешната страна се издъни, да не говорим, че като сложиш там контактния гел и си изгорих корема на 2-3 места, просто усещах нещо като парене, ама викам си, то сигурно е нормално - и лелелеле - като го свалих - ужас - три изгорели точки от пробива.
Щях да умра.
Е, после гаджето ме лиза 2 месеца за да зарастнат по-бързо - това е единственото предимство-.
Но останалите неща са тъпизми.

Разберете - фитнеса е заблуда, това са временни състояния на мускулите, нищо повече, напречно-набраздената мускулатура е тралала.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.10.03 16:04



Потиска апетитния център, и ускорява метаболитните нужди.
Най-ефикасен, с най-малко странични реакции, разрешен за употреба и при деца над 13 години, ефтин и достъпен. Швейцарски е, но има и полска разфасовка.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор jism ()
Публикувано17.10.03 00:59




Ne razpitvam samocelno...
Izgrajdam si povedenie i plan za deistvie...
Nikam e prav,usilia fizi4eski - umereni,vsekidnevni! Niskokalori4na hrana,malko glad i osven Teronac o6te lekarstvoto Xenical...Vzemai go na obiad - 1 kapsula,izhojdaniata 6te sa 4esti...
Sled niakoi den vmesto izhogdania 6te ima6 4uvstvoto 4e ot teb te4e "olio"...
Posle podarjai niskokalori4na dieta i koremni presi!
Ot parvia den na dietata maji korema ,slabinite si i bicepsite si s krem /naprimer
Aroma s vit.A +vit.E/,za da ne polu4i6 striii...



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jism]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано17.10.03 10:43



Вече имам стрийки отстрани между трицепса и мишницата от едни предишни *диети* ... не ми пречат . По-досадното е, че Теронак дето ми го препоръчвате с Никам го няма в каталога на локалната Аптека и не знаят от къде да ми го доставят !

Ако си го виждал в някоя аптека в София ми я посочи ... а този Ксеникал какви ще ги свърши върху мене ? Само ще ми убие апетита или ще успее да наложи *клетъчна дисциплина*, така че да не ми се налага да минавам на диета по-често от веднъж на 1-2 години .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано17.10.03 10:46



Никамчо помогни моля ! В аптеката на Витошка, 'дето ходих да питам за Теронак се пулиха тъпо в каталога една минута и ми казаха, че такова животно нямат ... кажи от къде в София може да се купи таз магия ... ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано17.10.03 11:04



Чувствам че се превръщаш в химичното опитно зайче на няколко от посетителите в форума. Според мен е крайно излишно приемането на медикаменти-просто трябва малко повечко движение и да се храниш здравословно.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: BBourgas]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано17.10.03 11:42



Според мен е крайно излишно приемането на медикаменти-просто трябва малко повечко движение и да се храниш здравословно .

... казал компютърджията на друг компютърджия ... хехе малко като виц стана ...

Без опит за обида естествено !

Аз братле съм отчаян и ще се пробвам ... знам, че може и да е вредно, но то и 2-300тата грама ракия на вечер дето поглъщам са много вредни . Май ще взема пак да пропуша .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор jism ()
Публикувано17.10.03 11:49



Значи във всяка аптека има лекарства с определена насоченост...
Тъй като нямат наличен Теронак,има такова лекарство за потискане на апетита,но се издава с жълта рецепта за наркотични вещества....Затова не са ти обяснявали много-много...
Ксеникала ще "ускори метаболизма" ти,макар и така казано....Предупредих те,той ще "чисти мазнините"...ще "изтичат при изхождане,като олио"...
Пиша в кавички тия обяснения,така ми ги съобщават пациентите.Ако започна научно да ти разяснявам механизма на действие на препаратите и постигнатите ефекти/безпорноотлични/,ще те объркам може би...



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jism]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано17.10.03 12:19



Ясно, разбрах ... сега след малко ще ида да обядвам зелева салата и ще потърся Ксеникал - а за странични ефекти нещо трябва ли да знам ? Знам, че имам алергия към яйца - проблем ли е ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: martyr]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано17.10.03 15:14



Това е нечовешко...


SUCKS

Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Jupiter]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано17.10.03 18:27



Ааааааа много здрава сигнатура

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.10.03 00:02



Ох, аман от тия смотани аптекарки.

Теронак - Teronac - това е швейцарското
a полското е Мазиндол -Mazindol - да не се правят на ударени.
Виж срещу Медицинска академия в аптеката дали го няма, провери и на тази на Цар Симеон - там обикновено има всичко.
Виж на Хр.Ботев - към началото, и по Сливница. Обикновено по тези аптеки винаги има всичко.
Иначе - влизай във всяка една и питай! Не знам, коя аптека какво има и какво зарежда.
Ако разбера къде го има, ще ти кажа.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано18.10.03 10:42



> СПРЕТЕ ФИТНЕСА!!!!!!
> Фитнеса не е метод за слабеене, напротив, той товари организма, но
> не преобразува мазнините.

Това не може да е точно така, щото ако вземеш някого и го пуснеш три седмици да тича по 10 км дневно, ако е жив на края, ще има доста по-малко мазнини. Това ти изказване ми припомни един опит правен с прасета. Има две групи - опитна и контролна, всичко им е еднакво - свинарник, средно тегло, храна, и т.н. Единствената разлика е че опитната група я карат да тича километър и половина дневно. Интересното е че в края на експеримента средното тегло на двете групи е пак същото, само че опитната група е по-мускулеста.
Само да напомня че от животните прасето е физиологично най-близко до човека.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.10.03 21:31



фИТНЕС - ПРЕДСТАВЛЯВА МЕТОД ЗА СТАТИЧНО НАТОВАРВАНЕ НА НАПРЕЧНОНАБРАЗДЕНАТА МУСКУЛАТУРА, ПРИ КОЙТО ПОД ВЪЗДЕЙСТВИЕ НА ОПРЕДЕЛЕНА ФИЗИЧЕСКА ТЕЖИНА, СЕ ПОСТИГА ВРЕМЕННО РАЗШИРЯВАНЕ НА ВРЪЗКИТЕ В МУСКУЛНОТО ВЛАКНО, ИЗГРАЖДАЩИ АКТИН-МИОЗИНОВИТЕ МОСТЧЕТА В РАБДОМИОФИБРИЛАТА (СТРУКТУРНАТА ЕДИНИЦА НА НАПРЕЧНО-НАБРАЗДЕНАТА МУСКУЛНА ТЪКАН).

Това е определение на Световната организация по СПОРТНА МЕДИЦИНА, което е гласувано и прието и от лекарите специалисти ПО МЕДИЦИНА НА СПОРТА.

По-долу се разясесът е натоварване, което не преориентира мастната тъкан, тъй като мазнината е събрнана в клетката и там си стои! Временно при тези занимания има протеин-въглехидратна активация, като част от енергиятя на АТФ, нужна за живота на белите мускули, дефакто се преориентира към червените.

Проблемът е доста обширен, и всеки може да се запознае с него в учебниците по спортна медицина и медицина на спорта.

Но, с две думи:
1. Не сме свине.
2. Фитнес се практикува от хора, които са имали подходящи изходни физически данни, за да натрупат белтъчна мускулна маса.
3. Мускулите от напречно-набразден тип - т.е. скелетните, са със свойство - временна разтегливост и съкратимост, т.е. ние ги командваме волево, и те работят на принципа на Лостовете от първи и втори род. Така, че ако нещо е отведено във възходяща посока, то се връща в изходящата степен, в непроменен вид, по Закона за запазване на масата на веществото - известен ни от химията, и приложим и за Биоорганичната химия.

След всички сложнотии - фитнесът не е полезен за хората със затластяване! От него може да се споминеш, като за едното нищо. Ето някои от причините:
- внезапен сърдечен арест - от внезапно пренатоварване и невъзможност на сърцето да поеме новите изисквания за изтласкване на кръв, оттук промени в ударен обем и минутен сърдечен обем, респ. променят се и фракциите на изтласкване на миокарда
- повишена кислородна консумация - която е непреодолима от затлъстелия организъм
- натрупване на кисели продукти, от внезапната промяна във физическото натоварване - лактат, пируват, и пр. - това е явен показател за изпадане на организма в метаболитна ацидоза, която има способност за бърза декомпенсация, още повече ако се съчетае с усилено поемане на кислород, за да дишаш, поради физическото натоварване. Това означава, че респираторно-алкалозните физически промени, не могат да ти компенсират организма.

Това са само малка част от промените, които ще претърпи дебелият човек, ако се подложи на фитнес.
Едно е да тичаш, когато натоварването се поема равномерно от тялото, но поради движение, имаш активиране на тихите кръвни потоци, друго е да дигаш някакви стомани и да си мислиш, че вече си каяк!
Разликата е огромна, и причините са чисто телесни. Да не говорим, че при едно тичане - имаш преразпределение на натоварването от всички органи и системи, а при фитнеса, винаги съсредоточаваш натоварването в един прицелен орган или структура, след което останалата вторична товарителна сила, се поема основно от скелета.

Така, че мартир, не тичай веднага на фитнес, щото може и да се споминеш, някоя нощ у вас.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано18.10.03 21:52



Ама ти съвсем за канарчета ни взимаш.



Тема ЮПИТЕР, нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.10.03 22:09



Как веднъж не написа една свястна тема, да научим нещо от тебе? ОСвен да се заяждаш друго неможеш! Амо то е така, щото за такива като тебе, важи приказката: "На крива ракета и космосът и крив!".
Айде, продължавай в същия дуфх!

Редактирано от BBourgas на 19.10.03 09:50.



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано19.10.03 01:21



Не се заяждам, просто понякога пишеш глупости и е хубаво някой да ти го напомни защото преиграваш. Това, че знаеш няколко медицински термина и ги използваш под път и над път, не те прави голямата работа, която си мислиш, че си в очите на другите клубари. Все пак като пишеш, имай едно наум, че има хора, които ще разберат термините и неуместната им употерба и целия абсурд който пишеш. Много жалко е, ако това е гледната ти точка като медик и ако това казваш на пациентите си. Не съм пуберитет, но ти определено се държиш като такъв с тия глупави обиди.

Редактирано от BBourgas на 19.10.03 09:51.



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 01:51



Ей, Юпитер, бе как не те е срам да пишеш такива неща?
Ти ли си грамотен?
Айде завърши първо, пък тогава ме учи!
Така, че не ми приказвай какви термини имало и как се ползват, щото тия термини, които аз съм чел, ти дори и не знаеш че съществуват в Медицината.

Много ми е чудно, като си толкова голям вундеркинд, що не напишеш нещата така, че и аз да ги разбера?
Щото толкова ти разбира главата.
Ама ще ти се незнае.

Аз съм направил подрбона справка в учебниците по спортна медицина, и се намери един, който няма и диплома, да оспорва наука създавана с години.
Спирам - щото побеснях.

Редактирано от BBourgas на 19.10.03 09:54.



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано19.10.03 02:14



Дано наистина спреш да пишеш глупости.

Редактирано от BBourgas на 19.10.03 09:56.



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 02:27



Аз винаги отговарям, на всекиму според думите.
Никога не си позволявам да преигравам и изопачавам нещата, така както ти имаш тоя грозен навик!

Редактирано от BBourgas на 19.10.03 10:55.



Тема нещата не стоят точно таканови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано19.10.03 09:47



зависи за каква стойност на пълнота говорим...



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано19.10.03 12:16



Ксеникала е гот ако ще преяждаш някой ден, или просто ако спазваш режим на хранене и решиш някоя вечер да "улабиш".

Всичко, което ксеникала прави се заключава в това, че абсорбира мазнините в стомаха ти и не ти дава да ги асимилираш - в резултат почваш да кендзаш адски често ултра мазни говна и ако си ял доста мазно - направо църкаш олио през цифката (обезателно ще си нацапаш гащите някоко пъти докато свикнеш, гарантирам ти от личен опит, ограничи пърденето до минимум и си купи някаква по-читава тоалетна хартия, хахах).

АБСОЛЮТНО по НИКАКЪВ начин ксеникала не ти ускорява метаболизма - това е тотална измислица!

Аз го поркам като се прибирам в БГ, щото тука съм си иградил режим да ям доста нискомаслени храни и като се прибера в БГ и тръгна по кръчмите става страшно и само ксеникала ме спасява...

Твърди се, че не е вреден, но аз лично се съмнявам, особено ако го поркаш продължително време. При всички случаи ако решиш да го пиеш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пий витамини, защото организма си набавя повечето витамини от мазнините.

Освен това е доста скъпичък (ако не се лъжа около 70-80 лева опаковката от 42 ампули) - пие се по една ампулка непосредствено преди или до един час след хранене.

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: нещата не стоят точно таканови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 13:53



стойност на пълнота ?
такова понятие в медицината няма.

Това, което съм написал е съвсем научно издържано! И съм го написал след подробна справка в 4 учебника. Не си смуча информацията от пръстите.
И когато някой е медицински некомпетентен, е по-добре да замълчи, а не да пуска коментари - например като юпитеровите, и други подобни.

Аз не уча програмиста как да програмира на Java или C++, щото съм компютърно неграмотен. И не се срамувам да го призная.




Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Myминтpoл]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 14:03



За да се пие, обаче, не трябва да имаш проблеми с три важни органа:
- черен дроб
- жлъчен мехур и жлъчни пътища
- задстомашна жлеза
Да не говорим, че поради затормозяването на липидната утилизация, той пречи на мастния метаболизъм на черния дроб, поради което има неблагоприятен, цирозо-подобен ефект върху затлъстелите, които имат в някаква степен стеатозна трансформация на чернодробния паренхим.
Така че - сери си мазнината и олиото, но гледай един ден да не цъфнеш с тежък панкреатит и да си идеш от земята за едно слабеене. Активира се автолизата на панкреаса и следва остър панкреатит.



Тема Re: нещата не стоят точно таканови [re: Nikam]  
Автор jism ()
Публикувано19.10.03 16:46



Здравейте!
Значи мохабета тръгна около Ксеникала....
Да се разберем:
1.Ние си говорим за терапевтичен отговор,т.е. пациентът ще приема препарата достатъчно правилно и точно,и няма да има страничните ефекти като панкреатит...
2.Ехографската диагноза - стеатоза на черния дроб - не е заболяване,което да е противопоказано за приемане на Ксеникал.
3.До сега аз имам огромен опит с Ксеникал- вече 5 годишен,с повече от стотици пациенти и слава Богу,до сега Н И Т О ЕДИН няма страничен ефект от лекарството...
4.Не съм казал,че това е средство за всекидневно приемане и за панацея за отслабване...
5.Тоя пич дето описва как е вземал Ксиникал и как е "цвъкал и кензал" има 6 по кенефен епистоляризъм!!!Но е много точен и прав!!!
Хайде пийте си капсулката,това не е "ампула" и не се плашете,нищо няма да Ви се случи.Няма тези страшни ефекти,нито пък алергични реакции!
Гарантирам с моя 18 годишен лекарски опит!!!



Тема Относно ксеникалнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 20:42



Проучванията върху влиянието на ксеникала върху мастната обмяна, както и ефектите му върху метаболизма, са направени за първи път в Префектура Ямямати, на Токийското поделение на Фармакологичен институт - Акинава - Япония.
Професорите Саганака, Имимазу, Томпсън, Дернвайн, първи върху черен дроб на свине започват проучванията си по въпроса.
Същите са публикувани в ноемврийския брой на списанието на института, като впоследствие са повторени в Ню-Йоркски медицински колеж, от Джеймс Тендъри и Анн Симли.
Едни от последните проучвания за ксеникал, относно възможността му да предизвика остър панкреатит, са публикувани от Института по хигиена в Москва - 1996 година. Малко по-късно Акад. Лопаткин - уролог от Медицинската академия в Русия, провежда допълнителни изследвания върху ксеникал, тъй като пациенти мъже се оплакват от смутено либидо. Заедно с Акад. Загоркина от института по ендокринология, геронтология и гериатрия на втори медицински институт Москва довършват проучването, в което показват как ксеникал преориентира холестерола, нужен за стероидогенезата на половите хормони.
Година по-късно Доц. Донкина и Проф. Зинадашвили, от Санкт-Петербургски институт по медицина, показват завършената постановка на стеаторея и възникване на автолиза на жлезата при трима пациенти мъже, които са развили остър панкреатит. В допълнение Доц. Радев - България, правейки проучване върху острите панкреатити, публикува своя книга по проблема - 2002 година. Година по-рано, в кандидатската си дисертация Доц. Атанасова от ИСУЛ (сега Царица Йоана), набляга на имунните механизми на острите панкреатити, и особено на хеморагичното им некротизиране, поради мастно пропиване, като посочва и 4 случая на мъже, развили подобен ксеникалов панкреатит, поради осапунване на остатъчните мазнини от наличния калций в жлезата.

Данните са предоставени с любезното съдействие на Иван Крушков - д.м.н., катедра Фармакология - ВМИ-София.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано19.10.03 20:48



фИТНЕС - ПРЕДСТАВЛЯВА МЕТОД ЗА СТАТИЧНО НАТОВАРВАНЕ НА НАПРЕЧНОНАБРАЗДЕНАТА МУСКУЛАТУРА, ПРИ КОЙТО ПОД ВЪЗДЕЙСТВИЕ НА ОПРЕДЕЛЕНА ФИЗИЧЕСКА ТЕЖИНА, СЕ ПОСТИГА ВРЕМЕННО РАЗШИРЯВАНЕ НА ВРЪЗКИТЕ В МУСКУЛНОТО ВЛАКНО, ИЗГРАЖДАЩИ АКТИН-МИОЗИНОВИТЕ МОСТЧЕТА В РАБДОМИОФИБРИЛАТА (СТРУКТУРНАТА ЕДИНИЦА НА НАПРЕЧНО-НАБРАЗДЕНАТА МУСКУЛНА ТЪКАН).

Хм, т.е. това са само тежести според това определение. Аз пък мислех че фитнес включва и доста повече, вкл. разни машини като каране на колело, аеробика, и т.н. Все пак във фитнес клуб има не само щанги, нали ...
Та от там ни идва разминаването.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 21:28



аеробиката, каланетиката, колоезденето не са фитнес.
а колкото до машинките - във фитнес комплексите, всъщност машинките отговарят именно на това. Всички те са дефакто статични, и натоварват не цялото тяло а определена част от него.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано20.10.03 05:47



Има си машини които натоварват цялото тяло. Отделен въпрос е че в фитнес клуба може да има курсове по каланетика.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано20.10.03 10:42



Merci !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Пepин]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано20.10.03 15:42



Според мен Никъм се прави на говорител на тази "Световна организация по спортна медицина", която много интересно защо няма уеб сайт, или поне Гуугл не го намира. Ще помоля Никъм да посочи източника на тази информация в интернет. Определенитето, което е дал според мен е смешно, и се съмнявам дълбоко да го е дала някоя организация, но все пак нека посочи източника, ще съм благодарен.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано20.10.03 16:12



Добре де, посочи източника! Единствената организация, която се занимава със спортна медицина на международно равнище (не световно) е ФИМС - Международната Федерация по Спортна Медицина. Ти не си могъл името и правилно да цитираш (ако става въпрос за същата организация), а какво остава за определението. Не вярвам да го намериш точно така формулирано на сайта й. Ако все пак успееш, дай линк да го прочета и да се уверя.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Jupiter]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано20.10.03 18:34



Гадно :
Ксеникал - програмата струва 40 лева на седмица (160 за месец) ... гарантира отслабване с 4-10 килограма според началното тегло
Мазиндол - само със зелена рецепта и куп странични ефекти (отказаха да ми продадат)
Редуктил - струва 120 лева за един месец - гарантира сваляне на 4-5% от телесната маса чрез метаболитно ускорение

Всичките предполагат, че няма да се пие НИКАКЪВ алкохол през периода на употреба ...

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема горките, ама и двете ли се помислихте за канарчетанови [re: Jupiter]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано20.10.03 19:04



или единия се помисли за канарче и натопи другия?



Тема явно само едната е взета за канарченови [re: Jupiter]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано20.10.03 19:06



щото се смени рода на Не съм пубертет.
Ахахахахахахахаха



Тема Никъм, то се оказа,че едно от тези не е канарченови [re: Nikam]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано20.10.03 19:09



Така че кво му обръщаш внимание на недоволното дето се е помислило за канарче? Останалото е само едио което не е Пубертет. Пък за един дето не епубертет, да даваш обяснение.



Тема не е единственатанови [re: Jupiter]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано20.10.03 19:10



има и други организации. които се занимават със спорртна медицина на световно равнище



Тема е колко пъти ще повтряш, че неможе данови [re: Jupiter]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано20.10.03 19:15



се оправиш с Един Гугъл? Ми смени търсачеката.
Стига се повтарял, какво направил този и онзи за СОСМ, и един источник който ти трябва. Всъшност да неби двамата да сте забравили кой какво пише та е повторено? Ами на мене ми писна. Я вземи да кажеш на тоя дето седи до тебе да се регистрира и да започне да пише, защото два пъти за едно нещо не е хубавод а пишеш, все едно че си малоумен, ама логически единя не е знаел какво е написал др. канарче



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано20.10.03 19:40



То аз си спомням точно обратното. Ти веднъж ме обвиняваше в защита на САЩ, в това, че съм хетеросексуален, че съм имал връзка със Сам, и пр.



Тема Re: е колко пъти ще повтряш, че неможе данови [re: °~џїџ~°]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано20.10.03 19:45



Tи не си ни интересен вече...и на двамата.
Излишно се напъваш.



Тема що не постъпиш така?нови [re: martyr]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано20.10.03 20:58



за тези пари можеш да си вземеш 3-4 кутии фатбърнери на Мусаши или Юнивърсъл, които ще ти стигнат за месеци... Засилваш движението и резултата е даже по-добър



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Boian]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано20.10.03 21:10



Ииий, стига бе, да имаш "връзка със Сам" едва ли е повод за обвинение. Някой дори биха казали, че си е чисто удоволствие !



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Sam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано20.10.03 21:17



Жена ти например? Хихих, фен съм и да!



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Jupiter]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано20.10.03 21:24



Пич, я кажи, да не те е напуснало гаджето? Преди няколко месеца правеше доста по-добро впечатление. Но от доста време насам не си написал нищо позитивно. Съчувствам ти за евентуалната лична драма, ама не ми се мотай в краката, а?

Пусни си Мадона, пий една бира за нейно здраве и си оправи настроението. Това мога да те посъветвам. Мисли позитивно, светът не е толкова лош. И на твоята улица ще изгрее слънцето някой ден! Ще видиш! Не се отчайвай!



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Sam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано20.10.03 21:31



Некои не носим на майтап май...



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.10.03 22:29



Юпитер, престани да ме занимаваш с тъпотии от интернет. Аз подобна информация от интернет не търся. Смятам, че там всеки може да направи сайт и да си пише каквото поиска.
Аз вярвам на книгите пред очите ми, които държа в ръцете, и на които пише, че са одобрени от Министерство на здравеопазването на РБългария. Дреме ми на мене, ти кво мислиш и кво ми пишеш.
Айде, дерзай си там.



Тема Re: не е единственатанови [re: °~џїџ~°]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.10.03 22:30



точно така, добре му го написа! благодаря!



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.10.03 22:32



Че нали си завършил медицина? Айде, всеки медик знае къде се намира отговора. Хаа.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.10.03 22:33



Не знаех, че Мазиндол е станал със зелена рецепта. Направо съм учуден, при условие , че не е психотропно вещество! Тия не са вред.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано21.10.03 01:14



Е-е-х, отдавна я гледам тая тема, даже май се обадих по едно време. Но също толкова отдавна ме мъчи мисълта: пълнотата при гейовете дали е по-различна от пълнотата изобщо?! Демек пълнотата при хетеросексуалните. Хехе, за бисексуалните няма да питам, да не кажете че съм пристрастен!

Иначе, по моето НЕ-ЛЕКАРСКО мнение, отслабването е равно на отказването от цигарите - също толкова просто и лесно. Дето викаше един: "Бе няма по просто нещо от отказването на цигарите - правил съм го досега сто пъти!".

Същата работа и с отслабването. Ако си могъл да ги откажеш, martyr, хич не питай как да отслабнеш. Тоя номер го знаеш и хич не търси "лесни начини". Лесни начини няма. Просто трябва да се направи. Ако искаш и смяташ, че е необходимо разбира се.



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Sam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано21.10.03 01:18



Za towa drugi shte kazhat.



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Boian]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано21.10.03 01:54



Да ти дам е-мейл адреси или телефони? Ъ-ъ-ъ, хубуу, де, ше ти дам и номера на мобилния на жената :) (ДРАЗНЯ ЮПИ )



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано21.10.03 10:55



Мисълта е на Марк Твен ... аз не казвам, че не мога да отслабна ... опитвам се да намеря траен начин да си намаля апетита, да успея да се справя с килата завинаги ... търся панацея за килограми . Иначе всичко става Сизифов труд ... отслабна 5 килограма - кача пет килограма ... и така през 5-6 месеца .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано21.10.03 11:07



Верно, Марк Твен беше ! Той има и други интересни мисли по всякакви въпроси :)



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано21.10.03 12:34



Мда, --> "Най-лесния начин да откажеш цигарите е да спреш да пушиш"

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано21.10.03 12:43



Ще трябва да го опитам тоя метод... - звучи обещаващо!



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано21.10.03 12:55



Да бе нали аз така ги отказах --> СПРЯХ да пуша !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Sam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано21.10.03 15:30







Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано21.10.03 15:33



Точно такъв отговор очаквах.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано21.10.03 15:36



Всеки освен тебе явно.



Тема ах пак мн. число ясно не го е напусналнови [re: Jupiter]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано21.10.03 16:19



и двамата носят на майтап



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Nikam]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано24.10.03 06:10



Оценявам загрижеността ти, но аз го пия около 20 дена в годината и се надявам да не ми се отрази така негативно както ми предсказваш .

Между другото в листовката му не се казва нищо подобно, така че ще си позволя да се усъмня в експертизата ти за момента.

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Myминтpoл]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано24.10.03 22:34



Е, ами ти го пиеш, не аз.
Между другото и в листовката на аналгина не пише, че може да доведе до смърт поради тежка анафилаксия, но това е факт. Така, че отговорността си е твоя.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Nikam]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано24.10.03 23:13



Абсолютно вярно и затова го пия само в екстремни ситуации и НЕ разчитам на него да отслабна .

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано24.10.03 23:22



Не бих казал че е същото.
С цигарите е лесно - спираш да пафкаш от раз и след 6 месеца вече не се и сещаш за цигара - проблема е решен веднъж и завинаги и не ти се налага да мислиш за това изобщо.

А с отслабването така не става - ей го на, аз имам много бавен метаболизъм и няколко дена да не се ограничавам какво ям и почвам да катеря...и така цял живот нагоре-надолу.
Имам познати дето са кожа и кости, преяждат ТОТАЛНО всеки ден, изобщо не спортуват и въпреки всичко абитурентските им костюми от лето 1988 все още са им по мярка! Егати! Аз една шоколадова бонбона да сръфам и качвам полвин кило, хахах!

П.С. Пушех от 11 години по една кутия на ден когато отказах цигарите 1998 - от раз! Ако можех така и да отслабна ехеееее, ся щах да съм 70 кила, а не 120

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Цигаритенови [re: Myминтpoл]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано24.10.03 23:56



Точно за цигарите не ми говори. Бях ги спрял точно за шест месеца и нито един проклет ден от тези шест гадни месеца не ми се случи да не ми се пуши. Та изводът е - очевидно е индивидуално и това.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Nikam]  
Автор jism ()
Публикувано25.10.03 20:38



Колко човека са умрели след прием на Аналгин...
Колко са казуистичните случаи на панкреатит и тежка стеатоза след прием на Ксеникал...
А зелените рецепти вече ги пишем от 3 години....Споко,не си наясно с някои неща,поровиш се из разни сайтове,разлистиш си учебниците.....
В Плевен не познаваш Проф. Крушков,но аз съм добър приятел с проф.Влахов и ако ти прочете разсъжденията....
Момчета,не се притеснявайте да пиете Ксеникал, аРедуктил дао края на месеца е в промоция...



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор jism ()
Публикувано25.10.03 21:02



Мои заключителни думи:
Яж храни богати на белтъчини,на влакнини,целулоза,отбягвай въглехидратите....На почти всички храни вече има килокалориите...
Приемай не повече от 1000 - 1200 на ден...
На всяка цена ходи пеша,поспортувай,колкото и невъзможно да ти се струва...
Прощавай,ако живееш в блок,качи стълбите няколко пъти в деня...
Не се прехранвай...
Аз днес:
закуска 9.00 - мляко 200мл кисело за пиене - около 50 ккал
11.00- ябълка - около 50 ккал
15.00 - кремвирш около 70 ккал
- салата:зеле,моркови,маслини,кромид-40 ккал
- яйца,на пара,върху сирене 150 гр - 300 ккал
18.00 - царевични пръчици - 200 ккал
21.00 - спагети,сос "Карбонара" - 300 к кал
чаша червено вино - 70 ккал
банан - 60 ккал

Ето около 1 100-1200 ккал,ходил съм най-малко 5 км...
Малко скачане с въженце,коремни преси/10 мин. и душ за 15 мин./Един ден,без обед в седмицата,един ден само плодове...
Миналата зима бях 117кг,тази зима - 103,сега 88 кг



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jism]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано25.10.03 22:05



Я стига си писал глупости бе!
Когато учех в Плевен, може и да не съм познавал Проф. Крушков, но от година вече го познавам и то доста добре!
А ако си мислиш, че някой чете Влаховите страхотии, жестоко се лъжеш!
Отдавна Узунов му тегли калемчето, ама това, че не стига до Балканието си е твой проблем.



Тема И още нещо!нови [re: jism]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано25.10.03 22:11



Още 2002 година имам участие в две публикации по проблемите на панкреатита, с посочения Доц. Радев.
ЕДната тема е:
Терапевтично приложение на прясно-замразената плазма в следоперативната реанимация на болни с различни форми на остър панкреатит, която е в пилотния брой на списанието Съдови заболявания.
А втората тема е:
Промени в кинетиката на хемодинамиката на болни оперирани по повод остър панкреатит в ранния следоперативен период - в списание Българска кардиология, брой 1/2002 година, стр.28-33 - така, че може да ги прочетеш!

Освен това, миналата година на Седмата национална конференция по анестезиология и интензивно лечение, която се проведе във Варна от 3 до 6 октомври 2002 година, имам участие в три доклада, единият от които е по проблемите на острия панкреатит.
Също може да направиш справка, в секретариата на Катедра АИЛ - ВМИ-София, секретар Екатерина Христова! Отиди и прочети. Така, че писанията ти са безсмислени. Няма да си играя обаче да ти пращам копия по пощата, щото не ти помня адреса вече.



Тема Re: Цигаритенови [re: Sam]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано26.10.03 00:53



До колкото помня отговорът ми беше към твой предишен постинг, който твърдеше обратното

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jism]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано26.10.03 00:54



а кво е Редуктил?

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jism]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано26.10.03 00:59



Ебаси черната завист ме обзе, не истина простоооооооо

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Цигаритенови [re: Myминтpoл]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано26.10.03 01:17



Съвсем добре си помниш... Просто монетата има две страни.



Тема Re: И още нещо!нови [re: Nikam]  
Автор jism ()
Публикувано26.10.03 15:19



НИКИ,
Приятно ще ми е да ми пратиш нещо по пощата...
Радвам се,че имаш и нещо побликувано през 2002г.Аз тази година имам пък своите публикации...
Нека не си ги мерим пред другите и не се нападаме ,на кой му е по-по-най!
Просто от това нито репутациите ни ще се оправят,нито се ползва Науката...
Така както си се засилил на 20 страница от форума ще си станал и Доцент...
Благодаря ти за жестовете ,които направи за мен,но не забравяй-животът
продължава и в един момент може да се сконфузиш пред нечия врата...
Моята все още е отворена за теб...




Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Myминтpoл]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано27.10.03 10:37



Когато попитах в аптеката за Ксеникал ми препоръчаха Редуктил вместо него ... като по-ефективен, по-безопасен и по-евтин .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Myминтpoл]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано27.10.03 10:41



Имаш същите проблеми като моите . Май трябва да пропушим пак . Имам едно другарче дето е 47 килограма и яде като слон .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jism]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано27.10.03 10:47



Аз онзи ден преходих около 15-20 километра ... не съм закусвал и обядвал - лошото е, че като седнахме в хижата после с едни приятели изпих 2 литра вино с овчи паржоли и един панер пържени картофи . Накрая можех да се търкалям вместо да ходя . Ехх, колко ги обичам планините . Ама дробчетата ми щяха да изскочат от зор .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор jism. ()
Публикувано27.10.03 15:47



Е,щом обичаиш планините,ще те поканя на гости в сърцето на най-хубавата!
Но с уговорка:ходене,секс,умерено ядене и да не пропушиш отново!!!



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jism.]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано27.10.03 16:15



Еххх, не може ли само секс и ядене ?!

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор jism. ()
Публикувано27.10.03 21:08



Дали да бъда строг?!
Хайде да се договорим....
Никакви кила над 90...Храната от мен,а сексът - взаимен!!!
Планината е пред нас!



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано28.10.03 04:25



Моя проблем е, че тук няма как да се движа достатъчно:
от в къщи в колата - от колата на рабора - от работа в колата - от колата в къщи...квото и да правя се седя нейде .

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано28.10.03 04:28



Пушене съкс!
Преебах 11 години от живота си с него, определено не искам да повтарям пак!

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано28.10.03 06:59



Май има нещо в тази история че рекламите за цигари били специално насочени за гейове. Щом нищо друго не помага за отслабване

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Keфиc]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано28.10.03 10:50



А аз 10 ... по-добре ми е без цигари !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Пepин]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано28.10.03 10:50



Хитър трик ! Аз мамичката им ще @#$%^&*() .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jism.]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано28.10.03 10:52



Ама аз в момента съм 90 ...

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Keфиc]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано28.10.03 17:07



с кое по-точно? с пушенето или със секса?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.