Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Hey , martyr!нови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:41



И на мене ще ми хареса масивен мъж, но трябва да е стегнат ... а не като мене ... гадното е, че преди десетина години спортувах и изглеждах както искам ... имах пълен контрол над тялото си ... няма ли някакъв друг начин да наложа контрол над метаболизма си без спорт и глад ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: и още нещо, martyrнови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:44



Първият ми диетичен успех преди 4 години беше точно такъв ... станах 75 кила *щека* ... разликата е, че тогава още пушех ... просто като ми пригладнееше палех един *Мелник* (въйбор каждого поколения) и ми минаваше ... а сега не мога ! Като огладнея, мисля само какво да си мушна в устата за да мирясам (каква игра на думи само:) .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Пepин]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:47



Това със *себелюбието* ми е отколешен блян ... при мене дълго време съществуваше фантазия как се връщам във времето да се чукам със себе си ... АМА ТОВА СИ Е ЦЯЛА НОВА ТЕМА ;) можеш да я постнеш направо !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Jupiter]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:48



Предложи им да си ******* ****** във скапания ***** . Никаква перверзия не е ... ами хетеровците дето фантазират, че са с майка си или сестра си ???

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Jupiter]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:50



Определено не си :) Страшни емотикони въртиш ... и аз си харесах няколко от там дето си ги взел .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Boian]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано02.10.03 11:00



Хммм... Аз превеждам и се старая да го правя правилно. Далеч не с всичко от това, което съм превел до момента или превеждам в момента съм съгласен, а част от термините дори не разбирам. Още съм в началото на материала, така че не съм схванал идеята на автора. Материалът ме привлече с това, че:
1. е пълен със статистически данни, въз основа на които се правят някакви изводи
2. авторът е един от най-известните руски изследователи на хомосексуалността и има публикувани една библиотека книги и статии по въпроса, а отношението към него в руските гей-сайтове е положително, което значи, че от тяхна гледна точка неговите разработки са поне "приемливи", ако не "свестни"
3. Адресът на сайта ще ти го пратя на бележка :) Иначе, след като го преведа, няма да е интересен за запозналите се в оригинал.

А сега за изводите, които се правят: говори се за изследвани 318 + 318 =636 души. Не се споменава какъв точно статистически метод и методика са използвани при подбора им, нито за вероятната статистическа грешка и изобщо детайли от този род. Сам знаеш, че 636 души, подбрани по един начин могат да представляват "представителна извадка", а подбрани по друг - нищо да не представляват. Как да ти отговоря? Вероятно човек, заинтересован от детайлите, би трябвало да издири оригиналното изследване. Но както казах, цялата статия е пълна с подобни цитати на резултати от изследвания. На мен не ми остава нищо друго, освен да приема добросъвестността на автора като факт априори (все пак е професор).

И пак за изводите: склонни сме да приемем извод за "ранното сексуално съзряване на гейовете" без да се ровим в подробностите (виж Норттче). Не сме склонни да приемем извод за "феменизираността" на гейовете просто на доверие... Нормално, но и обяснимо, нали?!

Все пак ето предходния абзац, който отговаря частично на въпроса ти за мнението на автора към подобни изводи:
"Образуват ли хомосексуалистите единен психо-физиологически тип, с характерно телосложение, външност и т.н.? Много хора са сигурни, че могат безпогрешно да разпознаят гейовете по женствената външност, високия глас, меките маниери и т.н. Това разбира се е илюзия. Хетеросексуалният мъж може да има женствена външност и висок глс и да си бъде хетеросексуален, а мощното тяло на някой бодибилдер да е обвивка, скриваща срамежлива женственост и хомоеротичност. Самите гейове разпознават “своите” (тази сподобност, в основата на която лежи натренирана интуиция, често се нарича от тях “гейдар” или “гей-радар”) не толкова по външния вид, колкото по психологически признаци (особен поглед, походка, жестове, маниери).

П.П.С: в речника пише: соматически=телесен

без сигнатура

Редактирано от Sam на 02.10.03 12:10.



Тема Re: глупостинови [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано02.10.03 12:39



ех не си ли ходил пък там..... не е нужно да бягаш, но ако се правиш че бягаш няма да прави впечетление... на случайните за какво си там
Иначе недомлувки няма...!
:-) нали си разбрал!
Нека не даваме повод на изрази от сорта "Кенефен Педерас" пак!

Редактирано от Super Mario ® на 02.10.03 12:40.



Тема Re: Hey , martyr! [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано02.10.03 12:42



Абе,.,,, започни да спортуваш пакккккккккккк кво му плащаш!?



Тема Re: Пълнотата при гейовете :( [re: Sam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано02.10.03 13:25



> И пак за изводите: склонни сме да приемем извод за "ранното сексуално
> съзряване на гейовете" без да се ровим в подробностите (виж Норттче).
> Не сме склонни да приемем извод за "феменизираността" на гейовете
> просто на доверие... Нормално, но и обяснимо, нали?!

Мдам.

Всъщност, под "соматически феминизиран" на-вероятно се има предивид чисто физически характеристики на тялото (леки кости или каквото там). Като имам предвид обаче физическите типажи на хомосексуалните хора, които съм срещал или наблюдавал отстани, едва ли може да се отдели някакъв общовалиден физически тип за гейовете.



Тема Re: глупости [re: Super Mario ®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 13:26



Бях забравил . Автора му така и не разбра смисъла на постинга ми тогава .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.