Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ама аз защо казвам че фактите са си факти:"нови [re: °C]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 15:17



Ама моля те, тя гжорката си преде с хурка от мустаците.я да ги оставим



Тема Re: Етоя врачката: И тя каза Затворете темата:нови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 15:21



Ами сигурно има някой който не прави разлика, но със сигурност не съм аз.
А за приятелките лесбийки - имам и то добри, честни, почтени, открити - истински приятели, които не бих сменил за нищо на света.



Тема да бе такъв тренажор, че си позволява да четенови [re: Hopтттчe]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 15:30



мисли.
Защо ли според тебе, се оставят мнения, за хора какво са правили в живота след КАТО ИМА ПРАВИЛА ЗА ТОВА?
А тя публично казва във вфорума как наричам компютър, принтер, тук.
Ето за това Говори НИКЪМ не за нещо друго.
Или например, аз винаги съм и казва да се махне от тука, а тя да се изнеса.
И нейните мнения остават а мойте и на Никъм се трият.
Правиш ли разлика?
Тези на Мирето също красят форум за който не са.
Да ти припомня ли как тази ми каза че нямам Полов член, и нямало с какво да и правя анален полов акт?
още седи.

така че не е щото модератора не е успял
защото триенето е ЦЕЛЕНАСОЧЕНО.
Ако викне МИРЕНКА и адвокатката и. Всичко ще е ОК за пореден път

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: хихи *да се върнем на по-интересна теманови [re: °C]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 15:31



При човек, мутациите са два типа - вродени и наследствени. Друг е въпроса, какъв тип ще е мутацията, за съжаление, може да се установи вече възникналата мутация, още вътреутробно - амниоцентеза - чрез една игла се пробожда корема и бременната матка и се взема околоплодна течност. Тя се изпраща на генетиците, които вадят клетките, сортират ги, ецват ги, и дзяпкат хромозомки. Тъй като вече и генното картиране стана факт, то скоро, ще определяме още на диагностичната маса, какво става. Да се надяваме, че ще можем и да променям тези генни конфигурации от азотните пуринови и пиримидинови бази, за да моделираме по-добре и по-здрав индивид.



Тема Защото е нарочно: Влиза Миренка, влиза и адвокатанови [re: Nikam]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 15:34



И започват:
И започват...
Сплетни и Обиди, само и само за да се подкрепи ЦЕЛТА НА МОДЕРАТОРА а именно той да ОСТАНЕ!
Как ще коментирате иначе посленият им активитет...
На миренка я няма с месеци, но веднага ще си даде мнение за тема на МОДЕРАТОР.
Елия никва не пише с 2-3 дена, но Веднага и тя коментира само това когато се повдигне въпрос за това че този МОДЕРАТОР не става:
Прочетете и Постингите в ТЕМАТА за ПЕДОФИЛИЯТА!
Балансирала била...
Дрън дрън: казах там за първи път че БОЯН не трябва да е модератор и тя започна да
ИЗОПАЧАВА ТЕМАТА...
САМО И САМО С ЕДНА ЦЕЛ:
ДА ОСТАНЕ ТОЗИ МОДЕРАТОР на които са си НУЖНИ.
И клубут става на сеир...
100% вярно...

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема точно това е забраненотонови [re: Nikam]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 15:35



ама всеки работи в тази област: Уж не можело да се работи с човешки клетки да се направи по-добрия човек, но ако се лекува еди кво си може...

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: Етоя врачката: И тя каза Затворете темата:нови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 15:38



Че кой е казал, че аз избирам приятелите си по пол и сексуалност - ето - пак изопачаваш думите на хората.
Нямам намерение да водя спорове повече. Стига ми за днес, предпочитам да се отдам на четенето на нещо в някой интересен гей-сайт.



Тема Re: точно това е забраненотонови [re: °C]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 15:44



Аз съм за клонирането, аз съм за промяна на генната конфигурация, дори съм за евгениката, тъй като това все пак ще даде една чиста раса, в която няма да има такива заболявания, още повече, от мутационен тип.



Тема Специално за темата за транссексуалносттанови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано04.08.03 15:56



Относно въпросите, които си задал в края на постинга си, нормално е хората да реагират не на това, което ги питаш, а на нещо друго, което им е направило впечатление и да питат по него. Така са направили Боян и Перин в първите си реакции. Реакцията срещу теб в нишката е подета от Юпитер, останалото се запалва оттам.

Заяждането на Юпитер наистина ми се вижда излишно, но кой съм аз че да му диктува какво да пише и какво не. От друга страна, разпространението на един пожар зависи от това дали се гаси с петрол или с вода.

Всъщност, по много интересен начин са примесени сериозните приказки с личната хапливост. Най-вече в твоите на Целзиевия градус бележки. Тия клубове могат да дадат хляб на някой докторант-психолог :-)))

Не приемайте тия наблюдения за претенциозен разбор, аз не съм нито милиционер, нито адвокат.

Имам предложение към модераторите.

Понякога е много трудно да се определи кое как трябва да се редактира. Мисля, че е добра идея:

1. Откровено гадните думи да се заменят със звездички.

2. Да се стандартизира някакси редакцията на хапливите забележки -- може би също да се трият и на тяхно място да се оставят звездички. Но може би е по-добре да се оставят както си е, а да се махат само гадните думички.

Точка 2 е проблемна, понеже трудно се преценява нивото на гнусност в хапливите забележки. Затова предлагам точка 1 да важи пълно и всецяло :-)



Тема Re: точно това е забраненотонови [re: Nikam]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано04.08.03 15:59



Ами, ако тези, които конструират новата чиста раса, решат, че в нея няма да има хомосексуални?

Et in Arcadia alto!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.