Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 12.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: До mireto:(((нови [re: mireto:)]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 14:33



Съгласен съм да редактира, но всички - до един. А не да трие мненията на едни, а да оставя на други, които са още по-обидни и най-лошото, са по адрес на хфомосексуалиста и то в хомосексуален форум.



Тема според мен знае предостатъчно:нови [re: Jupiter]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 14:34



Че лъжеш и това ти качество както аз съм го коментирал не е от качествата един човек да ги притежава с достойство.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема И според мене е безценен...нови [re: Jupiter]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 14:35



така че не се прави и ти на поредната врачка. елия е видяхме до къде стигна.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: и ти опостушаваш анкетатанови [re: mireto:)]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 14:36



Какъв резултат - истински гейове - сме аз , той и мисля още един- всички останали са бисексуални, които се крият от обществото, така, че само моите и неговите резултати важат!!!



Тема хайде не се прави на ударена.нови [re: mireto:)]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 14:38



знам как се манипулират анкети. ще викнеш онази дето 1ва ми проракува, как и беше името на някава си Белина, после ще викнеш елия, после онази жена дето щяла да те води някъде, после съученичките си.
Това сме го виждали...
Май много клубове си опостушила.
Ако ти си забравила, другите го помнят.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: До Нортттченови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано04.08.03 14:38



Никаме, никой не ти отрича свободата на словото. Но всяко място под слънцето, обитавано от хора, си има правила, които трябва да се спазват в името на дорбия тон. Тия правила в нашия случай са обявени в нарочна тема и за тяхното спазване се гружат модераторите. Такава система има из всички клубове на дир.бг, в които изобщо е възникнала такава необходимост. Ако имаш оплаквания срещу наличието на правила изобщо, боя се че въпросът се определя от нашите домакини, а именно -- дир.бг.

Във всеки случай много добре си спомням каква помийна яма беше тук когато нямаше правила и прилагащи ги модератори.

В една съвсем скорошна тема някой се оплака, че еди-кои си се държали така, сякаш мнението им е единствено меродавно. В слуая ти пък свръхобобщаваш действията по твои постинги, определяйки ги като атака срещу всички хомосексуални в клубен, национален и световен мащаб :-)

За сведение ще копирам текста от дъното на тази страница:

Забележки, коментари и предложения изпращайте на адрес support@dirbg.com
© 1999,2002 Dir.bg Всички права запазени.




Тема Re:До ЕЛИЯнови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 14:40



Не си ти човека, който ще определя какви теми и по колко пъти ще ги пускаме.
Видяли сме те и тебе. Направих си труда да вляза в Ева и Ева - та ти там си безгласна буква. Иначе тук много ти знае езика. Ама ние не се *****, за разлика от такива като тебе.-*******-. Ше ми се прави на даскалица.

Редактирано от BBourgas на 04.08.03 19:05.



Тема Етоя врачката: И тя каза Затворете темата:нови [re: eлия]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 14:52



Елия, ти вече се доказа.
не е нужно да се включваш и тук и да викаш:
"Затворете темата.
Аз ще помогна за това"
Няма тема няма и дискусия Модератора остава

Аз разбрах че твоите публични прояви са били свързани с комерсиална цел.

Всъшност то какво ли не правят парите.
Където парите там и идеалите.

В този случай обаче споеред мен ЕЛИЯ ясновидските ти способности май те напуснаха:
защото не е само НЯКАВАО едно ЕГО
а май са две его-та,
неговото и мойто...
Май имаш нужда от море и по голяма заплата

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от °C на 04.08.03 14:55.



Тема Re: До Нортттченови [re: Hopтттчe]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 14:59



С две думи - не съм казал, че не трябва да има мярка, но когато тя е насочена срещу едни, съвсем целево, а в същото време се толерират постоянно други за щяло и нещяло, и още повече, че тези други се оказват лични защитници на посочения модератор, и освен това, че техните мнения каквито и да са - не са пипнати - това какво е. Откъде накъде ще се толерира например една лесбийка в клуб за хомосексуални мъже, и още повече, че същата тази лесбийка - нарича всички гейове педали и педофили - това на какво прилича?
Ако посочения модератор беше с равностойно поведение към всички - то е ясно че щях да го подкрепям. Значи раздава бири, затова, че го подкрепят, а когато нещо не му изнася - го редактира.
Няма право да опставя личните си убеждения, над тези, които се ползват от юзърлите на форума и то гей-юзърите, защото този форум е за тях.



Тема Re: Етоя врачката: И тя каза Затворете темата:нови [re: °C]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 15:02



Да - не се награби на чужд гръб, тая самоактивистка. Имам десетина приятелки лесбийки - как една не каза, че я поднава? Как една не каза, че за тях е направено нещо. Добре, че те са свестни жени, а не са като тая тук и оная мира, че иначе - срам и позор за жените-лесбийки в България. Слава Богу, че не всички лесбийки се олицетворяват с тия - елия и мирето, не по-добре звучи - марето.

Редактирано от BBourgas на 04.08.03 19:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.