Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 11.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема или да решат обратнотонови [re: jaytee]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 16:04



ех тогва наистина ще има проблем...

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: БОЯН - ПОДАЙ СИ ОСТАВКАТА!!!нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано04.08.03 18:28



Виждам хубаво сте се начатили тука вие всички .
Аре стига поведение достойно за детската градина. Оставете модераторите да си вършат работата.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Така ли?нови [re: Пepин]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 18:32



и според тебе върешенто на работата е да ТРИЯТ моите постинги и да оставят тези на някава крадла в случея миерето това не е ОБИДА, защото е истина, и на адвокатката и която я защитава, като за целта изпозлва ясновидските си умения.
Ти как се чувстваш лично сред тези долнопробни жени? с такива ниски културни ценности?
Май съм виждал:
тя започва да пише глупости и ти започваш в същия тон.
Е съжелявам, ако на тебе тези ти правят тази ПРИЯТНА СРЕДА ЗА СЪЩЕСТВУВАНЕ, за мене са ностиелки на отрицателни качества, и подкрепата им трябва да бъде прекратена ЧРЕЗ СМЯНА НА ТОЛЕРИРАЩИЯ ГИ МОДЕРАТОР

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: точно това е забраненотонови [re: jaytee]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 18:37



Не забравяй, че учените могат да са както хомосексуални, така и хетеросексуални, в резултат на което винаги ще иза равновесие - и просто до такова изчистване няма да се стигне.



Тема Re: БОЯН - ПОДАЙ СИ ОСТАВКАТА!!!нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано04.08.03 18:37



Не съм прочел всички мнения по-горе, може тази идея вече някой да я е предложил и аз да повтарям - ама защо не си направиш свой клуб? Като примерно 'А&А Никкам', 'А&А +' или ако искаш даже 'Н&Н'? Ставаш модератор там, събирате си се 'истинските гейове', всички от немиризливи държави, всички одобрени от тебе, правоверни и борещи се за правата на истинския хомосексуал. Правите си клубче, и си обсъждате каквото ви кефне. Ако някой друг се навре - триеш го и толкова. Просто, безболезнено, ниво на драмата = 0.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: БОЯН - ПОДАЙ СИ ОСТАВКАТА!!!нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 18:41



ко я вършеха съвестно и без предрасъдъци и лични отношения - щях да замълча, но когато правата на едни се потъпкват, за сметка правата на други - не съм съгласен да премълчавам.
Не може да се толерират едни открито, а други, каквото и да пуснат - да се цензурират по всяко време и то - това да личи в отношението на модератора, който би следвало да е безпристрастен. Примерите могат да се видят в постингите по-долу.



Тема А защо в този клуб мненията на крадлата седят:нови [re: Пepин]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 18:43




Тема В Ню Йорк отварят колеж за хомосексуални студенти
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано 30.07.03 10:31



http://news.top.bg/news.php?id=12805

А вие какво мислите за това?
а мойте са изтрити:


Тема то е много ясно, че информацията не е вярна *DELETED* [re: Пepин]
Автор °C ()
Публикувано 30.07.03 20:21



Мнението е изтрито от bobby_p



и ти казваш че това е много добра МОДЕРАТОРКСА НАМЕСА

Тема Re: то е много ясно, че информацията не е вярна *D [re: °C]
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано 30.07.03 23:16



Радвам се да видя модераторска намеса
Надявам се да не се ограничи само с едно обидно мнение, нито пък да се ограничи с мненията само на определен кръг хора. Всички под ножа!!!!

I find it kinda funny,and I find it kinda sad,the dreams in which Im dying,are the best Iv ever had



----
въпреки че бях писал, че мирето краде чужди мнения и досажда!
----
Заради това че тука този клуб се е превърнал в НЕВЪЗПИТАНИ ЖЕНИ и ТОЛЕРИРАЩИТЕ ГИ, за товали ми предлагаш да създам нов клуб?
А и никой не е казал че трябва да се ТРИЕ ПАК ТИ ПОВТАРЯМ САМО НА ТЕБЕ:

НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ТРИЯТ и РЕДАКТИРАТ
1. мненията които са ПРОТИВ МОДЕРАТОРА, а да се оставят тези които са за НЕГО
2. НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ТРИЯТ МНЕНИЯТА НА ЕДНИ ПОТРЕБИТЕЛИ, в случея тези на НИкъм и МОЙТЕ а да се оставят тези на ИЗГОДНИТЕ ЗА МОДЕРАТОРА ПОТРЕБИТЕЛИ
-----
Така че идеята за нов клуб не я намирам за много добра но никъм правилно каза: в този клуб, много малко са хомосексуалните мъже...

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: БОЯН - ПОДАЙ СИ ОСТАВКАТА!!!нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 18:46



Вече клубът е създаден и носи име - Адам и Адам - ти наясно ли си какво означава това? Явно не си, след като даваш такива умозаключения.
Тъй като преди време, се допитах до администраторите на дира за бисексуален клуб, от там ми беше отговорено - че никой не е давал досега заявка за такъв. Подайте си заявка и вие вървете там, а не да ни гоните от клуб, който по право ни принадлежи.



Тема Re: А защо в този клуб мненията на крадлата седят:нови [re: °C]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 18:50



Да, и на всичкото отгоре, горката беши5е много отчаяна в постинга си, че сложила и тъжната муцунка на поста отпред - лелеле. Аз пък приветствувам тая идея.



Тема Освен това: факта че някави синови [re: Nikam]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 18:51



си позволяват да пишат тука когато положението винаги се стигне до ОПРАВЯНЕ НА КЛУБА със следните постинги например:


МОДЕРАТОРИТЕ ПРЕГРЪЩАТ идеята му, защото така им изнася, а не се месят в посока ОГРАНИЧАВАНЕ ДОСТЪПА.
Същото явление наблъдавахме и от адвокатката и която е ясновидка:

Там тя съвсемм открито си казва как да се води КЛУБА, който НЕ Е ЗА НЕЯ в посоката в каквато тя иска.
---
Така че явно не само на мене ми е писнало от такива НАХАЛНИ и без никакви ЦЕННОСТИ жени. които не са за ТУК

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.