Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Така ли?нови [re: °C]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано04.08.03 18:52



И мои постинги са били изтривани, и то според мен съвсем неоснователно, заедно с разни теми. Не винаги съм бил много доволен, а веднъж беше погубена една много интересна тема докато други теми с обиди си седяха. Но работа на модератора е да решава, не на участниците в клуба.
Кой крадла кой не е не мога да преценя. Аз лично се чуствам много добре сред хора с доста различни културни ценности и не намирам за нужно да ги споделям да мога да си комуникирам с тях. Така човек разширява кръгозора си. Ако общува само с хора с неговите ценности си остава на едно място.
В интерес на истината от целия тред прочетох само няколко потинга - включително няколко твои, но нито един неин. Не че съм ги избягвал, ами просто прочетох няколко постинга, убедих се в каква посока е тръгнала дискусията и не съм чел повече.
Този клуб е доста приятна малка част от моята среда за съществуване, нямам нищо против модераторите и другите участници, включително Никъм и теб. Много интересни теми пускате понякога, а Никъм даже пусна малко информация по моя молба за което съм му благодарен. Ама това да се драматизират толкова нещата си е чиста проба пилеене на ценни ресурси.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: БОЯН - ПОДАЙ СИ ОСТАВКАТА!!!нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано04.08.03 18:57



Нищо освен съвсем учтиво да не се съглася с мнението ти не мога да направя. Моето впечатление е че намесата на модераторите в повечето случаи е уместна.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Цялата история е много Противнанови [re: Nikam]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 18:58



Според мен никъм нищо няма да излезе:
Свидетели сме как мирето влезе за да си командва клуба по неин маниер. точно 2 часа след това влезе и Елия за да дудне в същия тон.
Останалите ги е страх да се обадят да неби да им се трият и за вбъдеще тяхните постинги, за това им остава само едно:
ДА ПОДЪРЖАТ МИРЕНКА и Адвокатката и само и само защото и тях ще ги нарочат за такива дето трябва да бъдат изтрити.
Даже се стигна до там че започнаха така да си подкрепят приятелките, че публикуваха снимката на едно момче което не съм аз, само и само защото ми е съседче...
Да
да...
А като влезна в чуждите форуми веднага излиза друг стил на форум:
Форума помага, а не е пълен с лоши идеи за КРАЖБИ на Интелектуална СОБСТВЕНОСТ, За ЛЪЖИ, За Нахалство, За АРОГАНТНОСТ, и все такива отрицателни качества.
Но когато ги попиташ те какви са всъшност казват:
НИЕ СМЕ МНОГО ДОБРИ!
Думи като ******, ******, ****Т, **, не са за нашия ПРИВИДНО-Добър тон...
Да да.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от BBourgas на 04.08.03 19:24.



Тема Аха и реши да загърбиш нещата от раз:нови [re: Пepин]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 19:02



Место да се противиш на САМОРАЗправията, да се смириш като кротък човечец и да кажеш: ех то работата на модератора е да решава...
А ДАЛИ МОДЕРАТОРА СИ ВЪРШИ РАБОТАТА ПРАВИЛНО...
не.
а и сам противоричиш, (http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=46&Board=aa&Number=1939936675&page=0&view=collapsed&sb=5) значи да има някой да трие чат пат, но да оставя и нещо...
аз пак повтарям:
ТОЛЕРИРАНЕТО НА ОТРИЦАТЕЛНИ КАЧЕСТВА не е ХУБАВО.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от °C на 04.08.03 19:03.



Тема Re: А защо в този клуб мненията на крадлата седят:нови [re: °C]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано04.08.03 19:03



Ами както си личи от мнението ми по-надолу което си цитирал, смятам че намесата на модераторите е много малка а не голяма.
А какво ще кажеш за папката която ББургас създаде свободна от модераторска намеса - не е ли това решението?
За друг клуб - ами то ти, Никкам и CDV май имате мнение че всички други в клуба не са подходящи - и не съм видял някой много много да ви подкрепя. АКо греша, моля те кажи ми. Та при това положение, друг клуб ми звучи много логично.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: Освен това: факта че някави синови [re: °C]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 19:07



Считам, че:
1. Форум, който е направен да ползва гей-обществото, трябва да се модераторства от ГЕЙ!!!
2. Този гей, трябва да живее в България, а не някъде, в неизвестна никому посока.
3. Модератора, трябва да има изградена ценностна система, и да бъде безпристрастен, като не изразява лично мнение в своите постинги срещу юзърите от форума. Модераторът трябва да бъде изградена, стабилна личност, която знае що е човек, и що е ценностна система на човека. Този модератор, трябва да е наясно с положението на гея в обществото и всячески трябва да се стреми да го укрепне, а не, както прави посоченият Боян - да всява раздор и размирици, като подкрепя лесбийки, хетеросексуалисти и бисексуали.
Във връзка с посочените три елементарни изисквания, смятам, че Боян е абсолютно неподходящ, за длъжността модератор, в резултат на което трябва да бъде отстранен.
Лично аз, не бих желал да ставам модератор - заявявам го ясно, за да не се спекулира с този факт.



Тема Re: Аха и реши да загърбиш нещата от раз:нови [re: °C]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано04.08.03 19:07



Ама то наистина е работа на модератора да решава. Въпроса който обсъждаме е не дали това му е работата, а дали си я върши добре.
Въпреки че виждам определени пропуски в работата на модераторите, мисля че има подобрение. Затова си и противореча - от една страна виждам грешките, от друга ми се струва че намаляват, и грубите не се повтарят. Освен това отнасям се с уважение към задачата с която са се нагърбили, без да получават пари за нея.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.