Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 28.05.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Темелко - нов е от Оукриджнови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано05.09.22 21:10



вижте една страховита система от 2022г компютър е казва се "Frontier" има 4,849,664 gigabytes (4,000 terabytes) RAM и 47,360 terabytes of NAND flash storage. Нещото е яко, ама наистина много яко.

"говорители и евентуално пищялка не си отпоявал, да видиш за намеса на звук?" си ми писал забавих си отговора и ето го не не съм се занимавал с звука вграден в дисплея то и повечето изображения които експериментирах не са с звук например скрийнсейвъра обикновено е без звук. просто да не те оставя без отговор Богомиле за това уточнявам

Редактирано от stillpigi-166243 на 05.09.22 21:25.



Тема Нео, има ли някакво движениенови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано30.09.22 02:17



Тошко дали ще може да намери време за се занимава с устройството ми?Не че бързам . Никак не бързам, бих желал ако му е в недостиг времето да знае че сега аз имам възможност да продължа вместо него. Кажи му ! Дори настоявам. Нормално е млад човек да е претоварен с ангажименти. Защо да го мъчим с още. Приготвил съм си достатъчно компютри и видеокарти. Постарах се. Щом се получи, ефекта, обаждам се идва снима и публикува. Мисля че това е по разумното решение при сложилите се към момента обстоятелства. Така и така вече знаете че става дума за много пипкава работа...

Нека си отдъхне човекът.И почивката е работа!!!

Редактирано от stillpigi-166243 на 30.09.22 02:19.



Тема Re: Нео, има ли някакво движениенови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано30.09.22 10:57



Ще го подбутна тия дни, както и да търси контакт с теб.

Знаеш, сега приключва туристически сезон, но имаме "туристи" по принуда, а на неговата дейност се отваря бая работа с БЕЗПЛАТНИТЕ хотелски апартаменти.

На бягащите от моГилизация едва ли ще дадат безплатни квартири, а и ще са по-отговорни към чуждата собственост, но първите си остават по директива на Юро империята.



Тема Re: Нео, има ли някакво движениенови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано30.09.22 12:09



Нео не го закачай сега, нека поолаби малко ситуацията да не му дойде много на момчето когато се отекат нещата тогава или пък кажи му човекът ще дойде – за мен де става въпрос ще се качите ще си го вземе нещото , да поработи върху него, а когато вече наистина рахатяса от ангажименти ще се пробва на воляи Тошко. Ами така е май добре. Гледай да не го обезпокоиш по този повод в неподходящ момент. До колкото разбирам работата му е май доста отговорна. Чао пиши

Редактирано от stillpigi-166243 на 30.09.22 12:13.



Тема Re: Нео, има ли някакво движениенови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.10.22 07:50



Пердьо би казал "нъ мозе да бъде":

.

...

Да те питам, при вас да не би да си е останала IT системата на линията от трафото.



Тема Re: Нео, има ли някакво движениенови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано08.10.22 14:54



Да те питам, при вас да не би да си е останала IT системата на линията от трафото.


не мога да разбера какво питаш - кое трафо, трафопоста кварталния ли, каква ИТ система то стария електромер си беше с алуминиев диск дето се върти, инак странна е новината която си поствал то там се говори и за кондензатори- да те гърмят злобно понякога виждал съм...

Редактирано от stillpigi-166243 на 08.10.22 14:55.



Тема Re: Нео, има ли някакво движениенови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано08.10.22 15:39





...
Абе не са само кондензаторите и "подсветката" - и това тръгва от гръмнал телевизор:
.



Тема Re: Нео, има ли някакво движениенови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано09.10.22 09:41



Когато човек е прост, то е за цял живот.



Тема Re: Нео, има ли някакво движениенови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано09.10.22 11:13



Абе и... печките гръмват понякога и... издават нечий КЕЛЕПИР:

.

Дори да са натъпкани до капака с контролираща паякотроника!



А иначе си прав - сложен няма да станеш, с твоето НЕЧЕТЕНЕ...




Тема Re: Нео, има ли някакво движениенови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано19.10.22 22:22



Нео, ако искаш кажи на Тошко че ече и телефона му го нямам, да донесе стария комп аз приготвих друг да го вземе и да направи упражнението: казвал съм го вече - включва всичко кара няколко часа изключва и пак включва не ми е жал за комповете ни за видеокартите. Искам тая неяснота да приключи да го видите Темелко-то! само това искам. нека да си бачка в стаята нещото след ден или два максимум ще влезе в режим. Такова е пипкаво е, но то има ли лесно нещо постигнато което да си заслужава. А Темелко си заслужава! Ако не му се занимава на Тошко и му се струва безмислено то нека тогава да си ми донесе нещата когато му е удобно Аз ще продължа. То сега с тези явления -войни и прочие може би е по добре така . Тошко не носи никаква отговорност напротив задължен съм му че опита.

Темелко заслужава да бъде видян заслужава колкото и да не представлява финансов или прочее материален ресурс. Има неща които просто си заслужават да бъдат видени както например някоя великолепна орхидея в най дивата Амазония...

Редактирано от stillpigi-166243 на 19.10.22 22:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.