Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 01.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано23.05.22 21:05



Ааа не!
За темелкото ти винаги опяваш, аз само ти натривам муцуната когато вземеш да ставаш прекалено нахален. Което е кажи-речи всеки път.

Въобще не ме интересуват глупостите ти. Сам си разбери как се качват снимки. Аз да не съм ти тук учител по начална компютърна грамотност?
Ако досега не си се научил как да ползваш търсачка, тепърва няма да се научиш.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано24.05.22 09:53



Бабичка! Нямам какво да ти кажа друго!

Редактирано от stillpigi-166243 на 24.05.22 09:52.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано24.05.22 17:32



Аз пък мога да кажа, че ти потвърди това, което знаех и казах - отново излъга и отново се отметна.
Знам, че нямаш нищо и не ме интересуват вехториите ти. Но заслужаваш да ти се натрива мутрата в лайната всеки път, когато нагло лъжеш тук.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано25.05.22 12:40



Иска да мами Теслите и хората с преместващи се призрачета, не само с видим блясък.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано26.05.22 15:59



Е хайде де, нали за пореден път обеща, какво стана, отиде ли твоя човек там, направи ли снимки?
Бошлаф, както винаги. Тоя може да сложи цял цигански катун в малкия си джоб. лъже много и е нагъл.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано30.05.22 11:24



бабичка си Риенеее бабичка. С пратеният от Необогомил човек вече си пишем и уточняваме ситуацията. Ще му дам пълно право да експериментира и снима при това аз няма да съм при него да го инструктирам т.е. резултатът ще е безапелационно достоверен - има ли Темелко, няма ли и наистина прави ли това което аз твърдя че прави. Риене мисля че си просто една бабичка, всичко това можеше ти сам да го направиш но бабичките толкова си могат!

Бабичка си Риене, просто си само една бабичка Нищо друго няма какво да се каже!

Редактирано от stillpigi-166243 на 30.05.22 11:27.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано30.05.22 13:46



С пратеният от Необогомил човек вече си пишем и уточняваме ситуацията.

Хаха, уточнявали ситуацията. Че какво има за уточняване бре, мунчо!
Нали сте в един град, ако имаше какво да покажеш, щеше да го покажеш досега. Имаше достатъчно време.
А това "уточняване на ситуацията" при теб аз знам какво значи - шикалкавене и разиграване и лъжене, и накрая едно НИЩО!
Ако имаше нещо, досега щеше да си направил снимка, мунчо! Колко години лъжеш вече? Всеки път ще ти натривам мутрата в лайната.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано03.06.22 20:10



Утре ще ти пиша или в други ден щом се обади Фотожурналиста веднага ще те осведомя ти си приказвай квото си щеш . Ай чао за сега.

Редактирано от stillpigi-166243 на 03.06.22 22:13.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано04.06.22 19:24



Друго беше написал, маймуно лъжлива, и после го редактира.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.06.22 14:50



Чака се, да си вдигне телефона и човекът да вземе монитор и т.н. и да включи регистрираща камера, защото зайчето се появявало на моменти.

Рачо гледал възрастен човек и не можел много да отсъства.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.