Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 18.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано25.04.22 09:17



Чакам превод на думичката "turbodetendeur"!





Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано25.04.22 22:19



Думичката няма да те спаси.

Друго трябваше да отговориш. Няма да го направиш. Скрий се при темелко на твоя другар по акъл.
Във физиката се работи с формули, ясно обяснени и разтълкувани. Ти "работиш" с журналистически приказки и линкове към тубата. И за журналист не ставаш.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано26.04.22 14:29



Отвори за СВОБОДНА енергия на Гибс или за СЕ на Хелмхолц и ми кажи, какво разбра от формулите!

Ей ти ги формулите, гледай!

А аз с Тубата ще бъда по-ясен!

...

Превод на думичката чакам!





Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано30.04.22 16:10



Пак глупости.

Това не е обяснение.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано11.05.22 21:22



Подменяш визията и после лишаваш от съдържание - Предложено ти бе да се сдобиеш с устройството ми- отказа се и сега съвсем безотговорно поднасяш твърдения нямащи нищо общо с действителноста. Йезуитски нали , явно твърде дълго си живял в света на католиците. Аз пък не мразя нито руския, нито английския, нито турския или френския когото не знам, но смятам да се позанимвам с японски. Разбираш ли какво ти куца -не разбираш разликата между това да учиш език и да споделяш политика на говорещите този език. Не можеш да приемеш, че да учиш език съвсем не означава че трябва да се жениш за някой за когото този език е майчин.Ако си техничар може само да съжаляваш че не си падаш по руския. На този език са написани много сериозни и преведени разбира се много сериозни технически книги . Рюсняшките бомби и ракети мое да са криви но стане ли дума за наука спокойно можеш да им оближеш цървулите. Рюсняците мое да са пиеници но много им е яка и химията и физиката и биологията и какво ли не щом стане дума за майсторлък Ти как мислиш капсулата дето сега нещо пропускала как са я направили та и в космоса са я пратили. Не ги защитавам, аз съм втрещен от техническата им подготовка. А особено сега когато и малко врази ще ставаме с тях съм и бая уплашен . А ти продължавай да се гордееш с това че си си въобразил че от руснак наука не може да се почерпи. Мога само да те съжалявам. А бе питай някой ювреин, те повечето са все емигранти от бившия СССР там са учили в младоста си.Убедих се че Хидразина е прав много си зле пич

П.С. Защо му обръщаш внимание на богомила, не гледаш ли че просто няма какво да прави, че е работлив бездарник и си търси забавление , или и ти вече като него или ще ставаш по нататък...

Редактирано от stillpigi-166243 на 11.05.22 21:29.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано11.05.22 21:46



Ооо, Детандер ефенди, ко стаа! не ле та зъбуля устата ва не ли се задави с теа детандери ва Бай Капица отдавна ги е описал какво ново им търсиш още оди па се гръмни и шматколайзера ти с шматколайзер

Спри са ва детандероса са целия веке

Редактирано от stillpigi-166243 на 11.05.22 22:00.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано12.05.22 06:41



Имаше един, Иван Речето... Реди приказки, цъка часовникът, бави децата...
А проф.Юлиян Вучков ти освободи място в ефира. Само трябва да смениш адресатите и си готов, 3-4 бона заплата не ти мърдат. Пък и за Господарите матрял ще произвеждаш.
Тука с Темелко направо се оля от матрял!





Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано13.05.22 13:14



Предложено ти бе да се сдобиеш с устройството ми- отказа се и сега съвсем безотговорно поднасяш твърдения нямащи нищо общо с действителноста.

Хаха, смешко, присмял се хърбел на щърбел - ти на кого ли не го предложи, и после се отметна, почна да искаш пари и други дивотии. Колко пъти лъга? Помниш ли? Вехт и непотребен монитор за музея. Или за боклука по-точно. И още по-вехта френелка от училищен проектор. Това ти е измисления темелко. За какво ми е? Вкъщи нямам място да съхранявам твоите боклуци.

И пари да ми даваш няма да го взема.
Хората ти искаха една снимка да покажеш, да се види за какво става въпрос - снимка не показа. Почна да лъжеш, увърташ и шикалкавиш. А сега бил предлагал да го даде.
И какво да дадеш? На босия цървулите. То нямаш такова нещо, за което толкова дрънкаше. Не виждаш ли, че отдавна никой не те пита за това, само ти се хвалиш сам, като циганин с бял гъз? Само дето гъзът не е бял.





Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано14.05.22 22:27



Ти за толкова години от тубата нищо не научи. Само бръмбари в тиквата ти.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано14.05.22 23:44



Риене, виж на задната седалка на колата си да не ти е там забравен мъзъка.някъде си го забутал. Никога не съм ти искал пари нито рубли нито евро нито юани нито шекели дори левове не съм ти искал. Аз винаги съм се пазил да искам пари от хората защото знам колко трудно се връщат още повече ако става дума за Темелко това си ми е постижение и точно за него аз пари няма нужда да искам от никого от тук присъсстващите те това е истината още повече че и никога или не и скоро някой от тях ще повтори постижението ми. Толкова по въпроса . Аз казвам последни думи за Темелко в този форум. Нито ще го видите нито ще го четете нито ще го направите, съжалявам но не го можете това. свободни сте да говорите каквото искате за Темелко и за мен но няма скоро да го изградите то не е проста работа, а и се иска малко късмет както в всяка работа ,както в всяка сериозна работа. Желая ти здраве и да имаш живот да отгледаш децата си спокойно. и по рядко споменавай Темелко не бъди като жабата дето вдигнала крака когато видяла да подковававт вола щото сега с тези простотии че съм ти бил искал пари за Темелко точно това направи. знам че си добър техник но само това не стига иска се и малко съвест.

Редактирано от stillpigi-166243 на 15.05.22 01:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.