Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 05.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Имал ли е Хитлер шанс за атомна бомбанови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано06.06.19 19:44



Стига и ти с твойте ювреи бе. Ювреите та ювреите, ми има ювреи и те се плодят нали са ора. Направо ми омръэна с твойте ювреи.Ми като не щеш ювреи иди в Афганистан там пък има муджахидини и на тях им режат пишките или иди при пингвините в Патагония таман ши донесеш малко лед да изстива мастиката.

Пак познаха прогнозата


Тема Re: Имал ли е Хитлер шанс за атомна бомбанови [re: Josif Stalin]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано06.06.19 20:01



Никакъв шанс е нямал Хитлер да направи атомна бомба той дори е нямал време за
изчисляване и производство на такава сложна машина. Тя не може да се изработи в военновременна обстановка не и от а-б както е било в случая. Американците са воювали, но не както руси немци, поляци, англичани, японци... САЩ не са се борели пълните си ресурси, те не се е наложило да произведат и 30 % от военната техника която са бълвали фабриките на руси японци немци чехи, а на тяхна територия да са гръмнали 15 000 взрива най много, докато в Ювропа и Далечния изток са взривени десетки милиона тона снаряди мини торпеда... от които 80% са произведени след 1942 година след Сталинградската битка питай янките те ся богове на статистиката и ще научиш и по фрапиращи неща!

Пак познаха прогнозата


Тема Re: Имал ли е Хитлер шанс за атомна бомбанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.06.19 20:01



И там има бре! Пълно е даже!
ЕВРЕЙСТВОТО е ДЖЕНДЕРО на Сътворението, не е народност.
Стига си потулвал с народност!

Някои даже считат, че и тейкото на Темелко е ЕВРЕИН.



Тема Re: Имал ли е Хитлер шанс за атомна бомбанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.06.19 20:05



Хитлер има регистраторите на Кръстев, които са копирани и масово ползвани за американските снаряди и впоследствие бомби.

Повечко чети!



Тема Re: Имал ли е Хитлер шанс за атомна бомбанови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано06.06.19 21:44



Благодаря Нео! Само ти и Хидразинчо схващате че Темелко съществува ! Това ви прави чест! Що се отнася до мен не ювреин, ами и мангасарин съм готов да ме нарекат ром де искам да кажа и евреин също искам да кажа. По важното е че истински Темелко имам. Колко в България имат нещо като Темелко, та повечето хора дори не могат да си представят че такова животно е въэможно. То и аз преди да го осъэная какво съм създал не бих повярвал разбирам ги момчетата. защото Темелко наистина не се нуждае от водна пара и наистина е убийствен продукт. Помисли си само да кажем че го снимам и покажа тук кой от нас всинца ще изчисли колко е дебел слоя изображение висящ в въздуха наречен от мен Темелко. Дори правя условие : който се наеме да изчисли това и сподели техниката на изчисление ще му подаря Темелко. Темелко има нужда от начетени и способни собственици готови да обяснят явлението да го репликират и да го развият в търговско отношение . да стои в къщи на библиотеката няма никаква полза дори има вреда. И абориген да питаш и той така ще каже.

Послеслов:"...Хитлер има регистраторите на Кръстев, които са копирани и масово ползвани за американските снаряди и впоследствие бомби...."
Нео,
1. какви бомби и снаряди атомни ли?
2. Учените хитлеристките които ще да са ползвали регистраторите на Кръстев кои са?
3. Къде е учил Кръстев какво е завършил кога е починал как е стигнал до идеята да съэдаде тези там ... регистратори?
4.Как янките са се докопали до кръстевите регистратори?
5.това някакви машини за откриване на лъчения ли са? Гайгермюлерови броячи ли? А може би са някакви таблици?
Не забравяй че всичко не можем да знаем! Бъди милостив и дай малко указания.


Пак познаха прогнозата

Редактирано от stillpigi-166243 на 06.06.19 22:06.



Тема Re: Имал ли е Хитлер шанс за атомна бомбанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.06.19 22:02



То не е водна пара, а левитираща роса.



Тема Re: Имал ли е Хитлер шанс за атомна бомбанови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано06.06.19 22:17



Чудесен изказ, браво, ай напъни се още малко и Темелко воже и да стане твой. Като колко може да е диаметъра на капчиците на тази левитираща роса от какво се е получила? Браво браво имаш фантазия и то съзидателна- винаги съм го подозирал.
На практика слоя ще е дебел толкова колкото е дебела структурата която отразява т.е. слоя е дебел невероятно малко той е с размери по малки от дебелината на обвивката на всяко левитиращо балонче вода което всъщност представлява структурен елемент на тази "левитираща роса" май май работата отива към размери от порядъка на атомен слой. Имаш много добре, Нео айде пак малко напън моля!
Помагам : денят е септемврийски следобед около 16 часа прозорците широко отворени системата е на метър- метър и двайсет от прозореца, вратата е също отворена т.е имаме много добре проветрено помещение в топъл ясен слънчев ден
Пак познаха прогнозата

Редактирано от stillpigi-166243 на 06.06.19 22:21.



Тема Re: Имал ли е Хитлер шанс за атомна бомбанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Josif Stalin (Да, ето я!)
Публикувано07.06.19 09:33



Спират го, че в чужбина няма дезинформационна завеса и се изправяш лице в лице срещу голата истина. За кво да си дават зор с предавания ловени в чужбина. А то за заключване - иди заключи Германия, Япония и някои други, а де!
Ще ви отърве ли това, ако комшиите насочат онази антенка от АЕЦ Турно Магурели към София и натиснат копчето... Тя се вижда от брега. ХААРП ли? Това е на УКВ и е по-страшно от цялата ядрено ракетна мощ на бившия СССР. Тя антената е с мазер, мощност голема. На пепел ще станете.

Както винаги съм прав.

Редактирано от Josif Stalin на 07.06.19 09:46.



Тема Re: Имал ли е Хитлер шанс за атомна бомбанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Josif Stalin (Да, ето я!)
Публикувано07.06.19 09:46



Те САЩ обогатяват урана с дифузия, което е много неефективно и скъпо, иска много големи заводи. Реакторите за плутония също са скъпи. Германците карат с центрофуги. освен това германската бомба е неутронна с 10 пъти по-малко критична маса. Па германците разполагат с доста средства и не пестят. Те само Фау 2 им излиза колкото атома на САЩ, но го правят, а германския атом е много по-евтин.

Както винаги съм прав.


Тема Re: Имал ли е Хитлер шанс за атомна бомбанови [re: agent OO6]  
Автор agent OO6 (мъж в черно)
Публикувано10.06.19 10:19



Оста Германия и Япония успяха с ПРО през 80те на ХХв.
Те са си технически нации, докато американците се мъчат с химически лазери и не успяват, германци и японци правят т.н. плазмени лазери, тоест лазери с мощен газов ел.разряд, захранвани с МХД генератори работещи е импулсен режим за по-икономично. Така те правят ПРО система. А руснаците изобщо не се и опитаха да правят ПРО, само скъсяваха активния участък от траекторията на ракетите, маневрени бойни глави и други смехотворни мерки. Резултатът е един - Оста, нацистите и самураите спечелиха Третата световна война.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.