Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 11.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Let's Begin!  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано29.02.04 17:50



Е,ще направим ли конкуренция на "запознанства"?!
Аз съм на 17 вече ,оня ден ги навърших,слушам горе-долу всичко,стига да е смислено,мразя само кючеци,чалга и черно(падам си малко расист )Сега съм на вълна АХАТ,иначе си падам по ПИНК(имам и писмо от нея),Аврил Лавин,П.О.Д.,БТР разбира се! и Робко Уилямс Грозен съм като смъртта и не знам как се уредих с толкова готино гадже дето даже ме обича Любима личност-Александър Велики,Националност-неопределена засега(ще ми се да съм македонец,ама не мога да го докажа) ,Любима храна-чушки на керемида в мазнина от сланинаяко,нали НАсочил съм се към политиката и психологията .Иначе вече ви е ясно че си падам театрална личност.Относно сексуалността мога да се определя като метросексуален
Тва е за начало,чакам и от вас същото



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано01.03.04 09:50



ами аз толкова съм говорила за себе си, че не знам дали има нещо, което не съм казала
може би това, че се занимавам малко и с политикасъветник съм от Гергьовден, а и това че обожавам коне, дървета, планини и деца...почвам май да се повтарямза Star Wars ще ви го спестя


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Редактирано от Naia на 01.03.04 09:51.



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Naia]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано01.03.04 14:45



Съветник ли си?! Не знаех,ти май не си казвала чак толкова много.А другите що спите ?!


обожавам коне, дървета, планини и деца
а имаш ли?
и на колко си



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано02.03.04 09:07



нямям, но планирам да имам в близко бъдеще поне 3
нека първо си взема държавните

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Naia]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано02.03.04 16:32



абе ти на колко си та вече и съветник?



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано02.03.04 18:55



Така!
И аз да се представя!

Аз съм на 18 (навърших ги през октомври) - типична Везни!
Интересувам се от "Живота, Вселената и Всичко останало..."
Падам си малко (или много) романтичка.
Обичам да чета книжки.... много книжки! Мразя любовните романи!
Музика - слушам почти всичко без разните му чалги.
В момента съм на вълна Linkin Park и Evanescence.
Любима храна - аз съм свинчо и ям всичко! Мразя зелен боб! Обожавам шоколад!!!
Националност - за сега - българска.
Религиозна принадлежност - на практика съм атеистка ( но си вярвам във Вишата Сила); на теория съм християнка.
Обожавам вълците!
Сексуална принадлежност - бисексуална, полигамна.... Но пък вярвам в любовта... искренно!
Искам да уча журналистика (дай боже!)
АМ, тва е май!
Ако ви интересува друго - питайте!

Предай нататък!!!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано02.03.04 23:17



Мда, а аз ставам на 30 другият месец



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано03.03.04 02:42



Баф! Диво ме кефите!
Не че сте смешни, но се смея сега. Не, кефите ме (Даже не съм ви изчела всички излияния, но да..).. Изглежда попаднах на отдела с обявите. Само дето принципно в обявите се казва 'търся' и 'предлагам'...но нали е запознанства, карай да върви.

Аз може и да пропусна представянето, само да питам - какво значи 'метросексуален'? Падаш си по Метро или по метрото? Признай си, пич! :))) Бъзикам се. И откъде ти хрумна и сексуалност да казваш?....чисто невинно си питам.

Аз съм дете. И вълк.

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано03.03.04 02:50



Май само на коментари ме избива, но ми направи впечатление, че казваш, че си романтична и полигамна, което ми звучи в опозоция....после пък се сетих, че всеки може да си има свое тълкуване на романтиката. Твоето какво е?

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано03.03.04 17:40



Emi vij sega!
Principno sa v opoziciq!
NO ne i pri men! Az moga da spq sas 100 maje/jeni no da obi4am samo edin/a!
Vqrna sam v lubovta, no ne i v legloto (pone za sega)!

BTW az sam val4ica!

Предай нататък!!!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано03.03.04 22:42



Без да съм консерва, ще споделя мнението си.

Да приемем, че съществуват 2 опорни точки. Първата е, когато и ти обичаш и теб те обичат и всичко си е наред между вас (е, не розови птички, но сте си заедно, да). Тогава защо е нужна полигамия. Говоря от мое име. Ако съм в такава ситуация, не бих правила скокове във всяко легло (е, някой, по който поне си падам), а бих отдавала цялото си внимание на другия човек.

Ситуация две - обичаш някого, но той теб-не. Тогава е странно. Всеки го преживява по различен начин.

Ако ти имаш различна ситуация, обясни. Пък може и да възприема.

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано04.03.04 14:04



Значи,за метрото.
това е нов тип сексуалност-мъж с добри обноски,който харесва да се лакира,да се гримира,абе въобще женски работи.Общо казано прилича на гей.В същото време си пада само и единствено по жени.Това е.Иначе оня ден го обясних като човек,който обича да го прави в метрото по време на биологията



Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано04.03.04 14:09



Това че спи с много мъже/жени не значи че не може да обича истински.Аз много си се кефя на гаджето ама от както си го хванах(аз много радко си хващам) все повече ми се иска да прегърна някоя друга,да направя разни неща,абе имам повече мерак от обикновено въпреки че по принцип булката ми си ме удовлетворява засега.
и аз си падам романтик ама бих опънал с удоволствие половината даскало без да ги карам на вечеря на свещи и въпреки това да обичам някой истински(май това ежедневие все повече убива чувствата у мен и ми е доста трудно да влюбя,да не кажа невъзможно)



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано06.03.04 12:54



Ами то по принцип травеститите се преобличат на жени, но хм... ако го направят успешно приличат не на гейове, а баш на жени....да де, разбрах те :))
Само думата 'метро' не ми се връзва с историята, но ще го преживея. РЕАСЕ!

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано06.03.04 12:57



Е, някои -да... но други могат да си останат 'безнадеждно моногамни', както вика един приятел, хахахахха

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано06.03.04 22:17



Е,аз не се обличам като жена,освен ако използването на сенки и на лак за нокти се смята за преобличане



Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано06.03.04 22:21



Това като диагноза ли да се приема



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано07.03.04 02:19



Е, хайде и аз да се представя.
Име-дете.
Обичам оранжево и цветно! Обичам спагети и пъзели. Не обичам магданоз и ананас.
Асексуална, но моногамна! С елементи на всякакви други подобия на сексуалност.... дон'т аск!
Сини очи и цайси.
Рожден ден - 8 март.
в момента нося оранжева тениска и тъмносиньо джинси и оранжеви чорапки с пръстчета :))) и съм на рожден ден...не моя :))))

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано07.03.04 15:50



Спим, щото съботната консумация на алкохол си казва думата!
Аз съм все още на 16г., зодия Близнаци...Подам си малко метъл, макар и да не ми личи, последната ми страст са Static-X, P.O.D. и Pantera.
Не пия, не пуша (за мен не това прави настроението). Имам сестра.
Друго кво? Ами в свободното си време излизам с приятели и почти винаги тормозим мирните хорица. :))) За сексуалноста ще кажа само, че съм абсолютно нормален и няма да коментирам повече, щото като гледам, голяма дискусия се заформи на тая тема.
Както каза Diavolo-за това се сещам, ако имате въпроси, питайте!



Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано08.03.04 13:46



Честит рожден ден !Много щастие и любов!Бъде усмихната и гледат позитивно през цайсите

И аз съм със сини очи и кво казват за нас?Много сме лъжели,много сме окъръчвалиЗавистливи хора,яд ги е че сме с прекрасни очи



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано08.03.04 13:51



Готина ли е сестрата?
P.O.D. са страхотни,добре си се ориентирал
и аз като теб го раздавам малко хард относно музиката,особено с АХАТ.....мале това "Похода" като чух само две изречение и разбрах че се говори за Александър Велики,въпреки че не му казват името,и изпаднах в екзтаз!Любима група пее за идола ми!Страхотно


....е,сестрата?



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 22:38



Сестрата е на 16год. и....си има гадже. И е луда фенка на "Матрицата", чудя й се как не ще да поства тука, ама и това ще стане.

Иначе знаеш ли какво слушам ТОЧНО сега-Element Eighty-"Broken Promises". Мисля, че я имаше в саунтрака на NFS:Underground, кърти (сравнително:)!



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано09.03.04 00:28



баф..мани, казала съм си рожденния ден...може и нарочно да е :))) бе бях трезвена тогава, но ми беше смешно :))
Сини очи рулс.....
Моля едно руго същество със сини очи, което е, също да напише нещо тук! Плийс, пате, плийс! Поздрави ме за добре дошла поне.... ша почна се заяждам :РРРР

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано09.03.04 07:49



Да,тази песен е има в соундтрака на играта.Аз тази игрика постоянно я записвам на някакви лапенца и си изкарвам парички от нея



Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано09.03.04 08:00



????



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано09.03.04 14:37



То е от възрастта, споко



Тема Майстора?нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано09.03.04 14:38



BTW, ти като наш кум да знаеш къде се загуби Майстора?



Тема Re: Майстора?нови [re: Millena]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано09.03.04 15:12



ъф курст
той е у пустуто



Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано09.03.04 16:02



Има една трета ситуация която пропускаш – никой никого не обича, никой в никого не е влюбен. Просто на двама души име добре заедно в леглото или не-в-леглото. Не бъркай обаче нещата с приятелството. Можем да го наречем чисто и просто физически привличане с отсъствие на дълбоки и непреходни чувства. Във един кратък период от време двамата има какво да си дадете един на друг, но скоро се “изчерпвате” и всеки си тръгва по пътя. Странно защо повечето хора бъркат това с любовта! Аз, може да се каже, съм точно в тази ситуация! Моята полигамия, така да се каже, е временна – практикувам я докато намеря това, което търся – ЛЮБОВТА! И за да я намеря трябва да опитам от всичко, и да прелитам като пчелица от цвят на цвят докато не попадна на някое хищно цвете, което да ме сдъвче!:-))))))))))))))))))))(това стана страхотно дълго изречение:-) Разбра ли или пак да обяснявам?

Предай нататък!!!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано09.03.04 23:12



а като се налетиш, ще ми кацнеш ли? на сърцето де.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано09.03.04 23:58



Ми да се включвам и аз тогава. Ше ползвам схемата на Призрака с още някои заемки от други (напр. дете).
Аз станах на 29. Преди... няколко дена. Виждам, че рибаците ставаме трима.
Слушам... радио. Сега съм на вълна Инфо, Хоризонт, Христо Ботев, Сити. :)) Първото и четвъртото по-сериозно.
Не съм грозен като смъртта, но пак се чудя как преди много време (години) се уредих с неродена досега друга такава мома. Учудих се и когато се разредих (също преди много време). От тогава се мъча да се убеждавам , че всъщност въобще не е била неродена мома и никакъв смисъл на живота ми, но близо четири години по-късно нямам почти никакъв успех...
Любима личност - освен мене, мале, друга си нямам. (шега де) :))
Националност българин. На моменти с непоносима тежест и горчивина.
Любимо ядене - печено пиле и торта гараш. и шоколад. и банани. и... леле мале, не мога да спра :)
Насочил съм се наникъде, но от политика, както и от психология (но не в научна степен) се интересувам. Както и от кино. И от вяра. Това, което най- не мога се откажа, е да чета...
Сексуалност - асексуален. :)) (поздрави, дете)
И дет се вика, питайте, ако има друго какво.
А, и що не казвате кой откъде е, макар че за някои знам.
Аз, мога да кажа, съм от София, макар че там дето аз съм пораснал и първо мляко засукал, е Бяла...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор irreal (защото така)
Публикувано10.03.04 10:02



Ей, ше ви окошмя. Що не сте казали, че имате рожден ден?!


Вижте аз като имам другата неделя, как ви казвам. Дете и тя си го изпя като поп.
Да бяхте казали поне да ви честитим


Айде ЧЕСТИТО на патерици и на двамата рибоци!



Тема Re: Let's Begin!нови [re: irreal]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано10.03.04 11:50



Еми сещайте се.Трябваше да пуснете разследване,че имам на 21.02 .Аз чаках едно ЧРД поне от вас а вие...
Другата година да знаете

Редактирано от [Matrix]Ghost на 10.03.04 12:07.



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано10.03.04 12:00



Гоце Делчев, баща ми,но предполагам вече знаете
Любовни мъки,а?абе да не ти пука,само гледай да не прекаляваш защото аз си патя от това сега.Преди бях много влюбчив и много ме режеха и почна да не ме е на кура ама тотално И от тогава въобще не ми пука като ме зарежат или отрежат. Но както всяка лекарство и това имаше вредо действие.Сега ми е трудно да обичам тъй като ме е страх да не ме наранят пак. Дори в момента не изпитвам почти нищо към гаджето ми нито мисля че ще изпитвам към някоя друга в скоро време.Нереалната беше в течение на нещата когато започва да се проявява гадния ефект на лекарството,когато се скарах с една пичка Сега ми е още шп-гадно и от преди когато все си бях в депресия-тогава поне измислях разни умни неща а сега съм в черна мисловна дупка



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано11.03.04 00:10



Значи ти не си риба? Или си? Малко са ми неясни границите на зодиите.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: irreal]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано11.03.04 00:28



Абе трима сме ве.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: irreal]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано11.03.04 00:29



И мерси, мерси, да си жива и здрава.
Значи твоят кога е?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Хмнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано11.03.04 00:33



различно е, детко. Много различно.
Не става дума за тийнейджърска любов, а за... Ехе, остави, то е трудно за осъзнаване, пък камо ли за обяснение.
За тебе знам, че си от Гоцето. Ама Дяволчето например не знам. Или да кажем Найа. Или детето, пък и мноо други...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано11.03.04 09:00



Ха ха!
Аз съм със зелени очи, косата ми е с канелен цмят и също нося цайси!(Много секси изглеждам с тях!!!)

Предай нататък!!!


Тема Re: Хмнови [re: Maystora]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано11.03.04 09:12



Моя милост е от Нови пазар. Инъче съм Варненка и в жилите ми освен кръв тече и морска вода!

Абе къде се изгуби бе душко!
Липсваше ми! Наистина!

Предай нататък!!!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано11.03.04 09:19



Нима ти си моето хищно цвете? Би било хубаво!


Предай нататък!!!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 13:25



Аз съм на 35
Не съм женен. Имам приятелка. Завърших кинорежисура - не съм снимал филм още. Не ям месо не си падам много по яденето. Слушам всякаква музика гледам кино нонстоп. Ния, сетих се, че май съм чел нещо твое - космическо хареса ми. Карам кайт-сърф, обичам бързото шофиране. Имам куче, харесвам вълците - любимата ми кига е Майстора и Маргарита.
Сексуалност и работа при мен се оплетоха преди 10 години. Секс-телефони, Нощен Магазин, Интернет еротичен видео-чат, тв реклами на еротични телефони, е-бутик - това е дейността на компанията, в която работя. Сега снимам яко новели за чужди телевизии, което ми носи радост. Обичам да чета философия, религия, изток-нюейдж-кастнд-бодриар-уилсън. Харесвам Историята някой ден може да я снимаме, но сега нека почнем от нещо с по-малка постановъчна трудност като начало



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Ивo]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано11.03.04 15:57



Ния писала ли е?
А някоя твоя новела-чували ли сме,може ли да гледаме?За рекламите ясни-все сме заварвали някоя-то не спират да ги въртят



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано11.03.04 15:59



Рибка-типична



Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано11.03.04 16:03



Сериозно?Като каза,хайде моля ви пратете няквакви снимки,на Майстора аз имам една
Майла ми е isofkov@mail.bg -пращайте или поне ги пускайте тука
дайте майл и аз мога да пратя доста мои



Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано11.03.04 22:45



Мхм.... да, разбрах. Що ли не се сетих по-рано...имах си работа с едно такова същество като теб.. то не е точно казано. А просто същество в същата ситуация като твоята. Недей да обясняваш повече. Добре беше, хехе

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано12.03.04 15:04



Аз пратих ли ти моя?

Предай нататък!!!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано12.03.04 18:10



мисля че не



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Shadowfury (Ba6tarikat)
Публикувано14.03.04 08:33



Аз съм на 15 !
Все още ученик по неволя ,не съм от най-добрите в класа ,но за сметка на това по някои предмето се оправих (мерси за съвета Маystor) !!
Хетеро .....засега !!!
Обичам да чета , любима книга -ми много са ,една от тях е "Богат Беден" .
Нямама професионални насоки инак засега ме влече политиката и философията (единствения предмет по който не уча ,а имам 6-ци )
Ми намазах едно момиче (ЕВАЛАТА Maystor-е ,доста ми помогна) ,не мога да кажа ,че съм красив -е не съм и някъв звер са !!
И последно ,ако има животно в което искам да се превърна то това ще е бял тигър !

Seeing is believing!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано15.03.04 17:14



Исках да те питам нещо за прякора ти! То че е от "Майстора и Маргарита" (BTW тя ми е една от любимите - харесва ми концепцията за злото), но защо точно Майстора?

Предай нататък!!!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано15.03.04 17:28



Още инфо - много се кефя на комикси! Обичам анимационни филмчета. Любимо ми е "Тайнствените златни градиве" (Ех, кви готини филмчета имаше едно време).

Любима книга - ами де да знам! Закърмена съм с романите на Жул Верн и Алексъндър Дюма (от него любими ми са Граф Монте Кристо и Мистериите на Венеция)!
Сега съм на вълна фентъзи - малко Зелазни, малко Толкин

Като се замисля обаче моето ТОП3 са: "Пътеводител на галактическия стопаджия", "Майстора и Маргарита" и "Цветя на Злото" на Бодлер (но не са в определен ред)!
Любимата ми песен е "Бягство" на Авеню

Предай нататък!!!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор ZEKE (непознат)
Публикувано15.03.04 17:28



az mnogo rqtko vlizam v klubovete i kato cqlo v neta no mnogo me kefi kluba i re6ih kato na4alo da vi se predstavq:
zna4i .... roden sam na 28 of april i sled ... 6te stana na 17.obi4am mnogo raboti - moqta priqtelka(4udq se kak me trae ) morkovi, mosaka, kinoto, muzikata - slu6am vsi4ko(vseki stil si ima biseri) o mnogo mnogo drugi raboti.
za van6nosta si ne moga da kaja mnogo raboti - kafevi o4i, tamno rusa kosa i visoki4ak.
smqtam da vlizam po 4esta za napred i "za pove4e informaciq - pitaite".



Тема Re: Let's Begin!нови [re: ZEKE]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано15.03.04 17:32



О мацко! Най-сетне да те видя тука!
Ами... добре дошъл!

Предай нататък!!!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.03.04 17:34



Кажи, що питаш? какви са тези възклицателни въпросителни :)))

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.03.04 17:40



Рибаааааааааа!!!
Асексуалноооооост!!!
Пич, кефиш ме :))))) (само не разбрах коя била третата риба, нещо пропускам)
Слушай и Радио 1.... за него мога да кажа само 'Радио 1 РУЛС!'
Поздрави :))

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: irreal]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.03.04 17:48



Ооооо, патееее...какво правиш бе, кашон сладък :)))) миличкоооооооо, пухецееееее, сладкишчееее... муахаххахахахааа
Ако не си бях 'изпяла' рожденния ден какво щеше да правиш? Ъм?

И какви са таквизи нови думи из твоите устенца 'окошмя'...малко нежност вкарай, кво си се разпасала като тракторист пред кренвирши с лютеница.... а, то това аз го правех хихи
Ти неделя ли имаш? Брееееейххммм.... Увно такова!

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Хмнови [re: Maystora]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.03.04 17:55



Питай персонално бе, готин :) на бележки, на лафче, на чатче, кафенце, телефонче, темичка, биричка, салатка..и квото друго дали мама и тати :)

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема За Майстора и за Маргаританови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.03.04 18:03



Ами очевидно е мъж човека..... ако е от книгата, Маргарита ли да си сложи за ник :)))))) Каза само, че е асексуален, а не че има проблеми с идентичността.

Бай дъ уей - 'Бягство' Рулс!

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: ZEKE]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано15.03.04 18:16



здрасти.Кирилица.



Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано15.03.04 18:20



отде да знам



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Shadowfury]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано15.03.04 18:25



И аз съм така-тоя срок почнах с двойки яко(досега не съм имал такова чудо) но пък по етика и право съм навързал яко шестаци



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.03.04 18:49



Мхм...10 клас :))) хихи

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Да ви се представянови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Smith (original) (новак)
Публикувано15.03.04 19:50



Години - 29, зодия Рак.
Образование - мосови комуникации
Работя в малка продуцентска къща за документално кино.
Наистина е малка - общо сме трима души, заедно с продуцента.
Освен за работа почти за нищо не ми остава време.
Миналото лято успях да псе докопам за 5 дни до морето и това беше.
Сега ме мъчат лоши предчуствия, че това лято няма да имам този ксъсмет.
Чета доста, интересувам се от кино, реклама (по-скоро психология на рекламата), интернет комуникация.
Последното доста ме интригтува,
защото чрез интернет начина на общуване коренно се променя на всякакво ниво - лично, делово и т.н. и т.н.
Това е една от причините толкова да се кефя на Матрицата.



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано15.03.04 23:18



Леле, Майсторе!! Няма те, няма те и като се цъфнеш ще вземеш да ми развалиш линията дето се опитвам да я пазя от 2.5 месеца! Я стига такива любими мои храи си писал, МОЛЯ! Че ми трябва легенче да си събирам лигите, не съм яла сладко от не знам кога

Нещо сте много подробни всички. Дали и аз трябва?

Да ти честитя сега рожденият ден!! Жива и здрав, много усмивки и щастие! И да дойде новата неродена мома в тази година от живота ти!

П.С. Забравих да си поискам парче торта!

Редактирано от Millena на 15.03.04 23:20.



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано15.03.04 23:21



Ами хайде честито!
Пък ние си записваме за догодина!



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано15.03.04 23:22



Мда. Неприятно. Всяко нещо си има цена. За съжаление!
Не стой с някой по навик или за да си запълваш времето до следващата.
Това, ако приемаш съвети, де



Тема Re: Хмнови [re: Maystora]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано15.03.04 23:25



Още ли не си я прежалил?



Тема Re: Да ви се представянови [re: Smith (original)]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано15.03.04 23:31



Мммммм, много интересно!

Да пиша ли и аз такъв профил? Или да не се хабя



Тема Re: Да ви се представянови [re: Millena]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано16.03.04 07:42



не е лошо



Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано16.03.04 07:53



като го минеш е смешно нали



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Millena]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано16.03.04 08:04



за съжаление в момента май с мен е точно така
а и може би ме е страх че ще си остана сам доста време ,затова един вид чакам да си уредя друго момиче за да сложа край на връзката



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано16.03.04 09:49



Точно това си мислех, че правиш. Може би трябва да опиташ да потърсиш нещо повече от това просто да не си сам. Значи, че ти звуча тъпо



Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор ZEKE (непознат)
Публикувано16.03.04 18:55



Много благодоря!!!



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Naia]  
Автор ZEKE (непознат)
Публикувано16.03.04 19:04



какви изпити ще има6?



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Millena]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано16.03.04 19:49



абе не знам..страх ме е че ще направя грешка ако прекратя връзката



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано17.03.04 23:10



Разбира се.... не, че е смешно, но е забавно да се връщаш към 'доброто старо време' и да се усмихваш.... верно, че говоря като старица :)) само на 19 съм, но най-трудните години в даскало, после са най-хубави.... сега съм 12 клас и макар да не съм го изкарала, ми е адски забавно :))) и с адаскалките си говоря като със стари познати :))

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано18.03.04 13:37



Не е и нужно. Просто опитай да пгледнеш по друг начин, а не като на еднодневка!



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Millena]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано18.03.04 14:26



има няколко проблема.Първо,аз не съм наясно с чувствата си.2,при нас се получава размяна на ролите.Докато аз си падам леко романтик,в смисъл много държа на целувки,на разни ласки,тя не смята тези неща за важни,което по принцип е характерно обратното-момичето си пада по разни"лигави работи" както тя казва,а момчето ги мрази.Но при мен е различно



Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано18.03.04 14:28



да бе,12 клас си е живот



Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 21:41



Знам ли?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Хмнови [re: DlAVOLO]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 21:44



Земляче, значи. И аз не знам къде се изгубих. Но изгубих се, наистина.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Хмнови [re: dete]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 21:47



Откъде позна, че съм готин?
А иначе, много интимно ше стане. Ше вземат да ме съдят за интимничене с малолетни.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Хмнови [re: Millena]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 21:50



Човек най-трудно прежалва илюзиите си. Осбено тези, които имат ореол на чудо...
Радвам се да те видя.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 21:53



Ами щото той има Маргарита. Искам и аз да си имам своята...
Милото ми то. Колко си добричко.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: dete]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 21:55





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 22:02



-----------------------------
Рибаааааааааа!!!
Асексуалноооооост!!!
Пич, кефиш ме :)))))
-----------------------------

Пак ме разкриха.
Третата риба е Призрака. Типична, както сам каза той. :)
Радио 1 не ме увлича много. Не ми се слуша само миналото.
Поздрави и от мен. :)))

неосъзнато ще крещя... от асексуалност... до посиняване... и изхвръкване на очи... през стъклата на очилата


------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Millena]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 22:11




Я по-добре не я пази. А си похапвай от всичко, по малко. Там е истината...
За любимите храни добре че Призрака не го е прочел - иначе пак ше нададе вой да ни жени, ше открие поредното пасване между нас.
Подробна? Защо не? Опитай...
Парчето торта го имаш. Като кажеш кога. :)
П.П. Това е едно от най-хубавите пожелания, които съм искал.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Ивo]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 22:18



за М&М - добре дошъл в компанията. Поздрави.
Ако ти трябва асистент - режисьор, чирак, свиркай. Винаги съм си мечтал да бъда режисьор. Още от седми - осми клас, като се ядосвах на тъпо направените порно филми, които гледахме.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Shadowfury]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 22:21



Е, няма защо, няма защо. Радостта е за мен.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Да ви се представянови [re: Millena]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 22:31



Да, да, не се ослушвай повече. :))
как шъ тъ зема, кат не знам нищо за тебе?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Да ви се представянови [re: Smith (original)]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано18.03.04 22:33



О, наборе, здрасти. Дай малко работа насам, като ти е толкова много. В сферата на моите интереси е. :))

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано19.03.04 09:10



Мале,баща ми кво правиш,12 постинга за едно влизанеБати флуудъра си станал.Няма да ти се размине,ще си понесеш наказанието а то е....какво стана със сватбата?



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано19.03.04 09:17



много сте се разбъбрили на последъкБРАВО!!

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано19.03.04 23:12



аааааа
значи все пак четеш, а?
шо ми требеше?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Naia]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано19.03.04 23:14





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Да ви се представянови [re: Maystora]  
Автор Smith (original) (новак)
Публикувано20.03.04 13:20



Бе проблем се появи в момента, но по принцип щом си предлагаш услугите ще те имам предвид. Търсехме човек по едно време, ама сега нещета се отлагат. Ще трябва да пишем обяснения на разни Евро бюрократи да ни удължат сроковете.



Тема Re: Хмнови [re: Maystora]  
Автор dete (вълк)
Публикувано20.03.04 21:52



Добре.....без да се отричам от готин, мога ли да те нарека извратен... ще обясня :))))) ЗАЩО ВСИЧКИ СМЯТАТ, ЧЕ КАТО СЪМ С НИК dete, ТОВА ЗНАЧИ, ЧЕ СЪМ МАЛОЛЕТНА!!!!!???
...отричам се, че те нарекох извратен :)))

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор dete (вълк)
Публикувано20.03.04 21:55



Стига си се гаврил с мен, де! Не виждаш ли моите невинни големи сини очи! да премигват....(до посиняване). И ти ли си с цайси?

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 08:18



Човече, усещаш ли как взехме да изпреварваме слуб "Запознанства"?



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.03.04 12:58



определено!Ще има да ни догонват!
Аз преди за малко да стана наркодилър и сутеньор(стара история) заради добрия ми английски,но изглежда опитът от второто сега влиза в действие



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Naia]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.03.04 13:01



мда,не ни спират устите



Тема Re: Хмнови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.03.04 13:04



абе я не говори много а си покажи личната карта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Хмнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано22.03.04 17:44



Оооооооо....абе пич! я да не си говорим на въпреки! Не сме от един град, че да ти я покажа...мога я сканирам, но не ми се занимава (пък и е с изтекъл срок).

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано22.03.04 18:12



Ето че си имало логично обяснение (тъкмо ме хвана страх че може да се побъркаш!)

Предай нататък!!!


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано22.03.04 18:20



Иииии че си заядливка! Ето че си имало съвсем логично обяснение!

Амо моля ти се само не ми казвай че никът никога няма връзка с личноста или че няма някаква символика!

Моя например - 1. Това е лябимия ми парфюм!
2. Донякъде е свързан с характера ми! Все пак не съм света вода ненапита!

А твоя какво значи?

Предай нататък!!!


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано22.03.04 18:30



Може ли да ти обясня в лафче? Никът ми е дете-вълк на латиница, изнамери ме, в някоя стая ще се намърдам

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано22.03.04 23:35



Наистина сте странна компания. но няма лошо



Тема Re: Хмнови [re: Maystora]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано22.03.04 23:37



Така за съжаление. Или може би - радост. И може би не бива да се прежалват, но не и в този смисъл. Защото така стават пагубни.

И аз се радвам да те видя



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано22.03.04 23:44



Знаеш ли колко кила имах да свалям след 2-те деца и кърмене по 1 година Ама айде да спра, че отиде в друга посока разговора.

Искам си тортатаааааааа! И без това вече се прежавлих за 1 парче от първата торта на моето малко рибенце

А за Призрака - трай си, че сега ще се цъфне от някъде да ни става кум пак

П.П. Радвам се много, че си харесал пожеланието. Сега остава и да ти се случи! Ще съм много, много шастлива!



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано22.03.04 23:45



А така. ВидЕ ли са к'ва стана? Айде обяснявай се сега



Тема Re: Хмнови [re: dete]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано22.03.04 23:55



Защото ни се иска, защо. :))
Още ли се отричаш от "извратен"?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Хмнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано22.03.04 23:57



и то със снимката към нас!!!

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Хмнови [re: Millena]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано22.03.04 23:58



Съвсем точно казано.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Да ви се представянови [re: Maystora]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано22.03.04 23:58



Ми айде и аз, че явно си трябва. Ще карам по шаблона на Майстора, че ми е най-лесно.
Ама не знам кое е важното, ще пиша нещо, пък вие ще си питате за останалото.
Ще ставам на 30 другият месец (опс, това май вече го казах)
Слушам много VH1, сина ми умира за музика. За съжаление го тегли към рап май за ужас на майка му стара хард-рокерка.
Не съм грозна май, но ... айде да кажем "бях", макар да имам да работя още по въпроса, хм, с доста килца за сваляне.
Личност любима, няколко човека са оказа голямо влияние върху мен и изграждането ми като личност. Ако трябва да кажа само един, нека отдам почит на Карл Сейгън.
Националност: българка с тенденции за канадка, не питайте, че ми е болка на сърцето от сега
Любимо ястие (трай си, Майсторе!), пиле на грил ще кажа, че не мога да издържа без да го спомена! И още мноооого, ама айде няма да изброявам, че става лошо.
Обичам да чета, обожавам, но не го правя качествено от доста време. И ми липсва безумно!
Сексуалност - вижда се на снимката долу, макар, че от тях двамата сега не остава време за нищо друго, та минавам май и аз към асексуалните.
София, родом - Благоевград, посока в съвсем близко бъдеще - Торонто
Май стига толкова.



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано23.03.04 00:00



Тоест иска направо да те чука (пардон), без да те целува?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Хмнови [re: Maystora]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано23.03.04 00:02



Сега остава да го приемеш и да гледаш напред към бъдещето и една мома, не е нужно да е неродена, важното е да е родена за теб. И ти за нея.
Амин



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Millena]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано23.03.04 00:02



Ма как да няма лошо, не виждаш ли, че така не му харесва?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано23.03.04 00:02



И на мен ми се видя странно, но аз съм от оня тип, по "лигавите работи"



Тема Re: Хмнови [re: Millena]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано23.03.04 00:04



Ми именно, ама не мога да я намеря (позная). 10х

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Millena]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано23.03.04 00:05





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Хмнови [re: Maystora]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано23.03.04 00:05



Поне си направил първата стъпка. Другото само ще си дойде



Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: dete]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано23.03.04 00:06



искам и аз

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Да ви се представянови [re: Millena]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано23.03.04 15:30



хора,една малка молба-като отговаряте,копвайте в италик към кое ,защото ми е малко трудно да следя-темата стана на 9 страници!Пример

Сексуалност - вижда се на снимката долу, макар, че от тях двамата сега не остава време за нищо друго, та минавам май и аз към асексуалните.


какво,да не си падаш по тройки с 2 малко деца и теб по средата!Ужас-педофилия!



Тема Re: Да ви се представянови [re: Millena]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано23.03.04 15:33



родом - Благоевград

о,македонскор девойчещо не казваш че сме от един район
МОре соколо пие,вода на Вардаро



Тема Re: Хмнови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано23.03.04 15:35



и то със снимката към нас!!!


Разбира се!А ти малкта-дете ли си,бебе ли си,не дръж такъв тон на сутеньора тук,че ще пусна тати Майсторко да те бие



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Millena]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано23.03.04 15:38



Наистина сте странна компания. но няма лошомда,наистина сме странна двойка,ама дали има лошо или не-спорно е



Тема Re: Хмнови [re: Maystora]  
Автор dete (вълк)
Публикувано23.03.04 23:51



Не.....хихи.... аххаххахаххаа... оф!! :))))) айде да не пиша повече нечленоразделности :))) На колко беше? 28? нещо такова май си спомням : (щот си риба и асексуален, затуй помня :Р) ..влизаш ми в изкуствено създадената категория за възраст..... но не разбрах - какво ви се иска? И на кои? Колко сте??? (шизофрения? единия е Наполеон, а другия е лилав кон?)

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Да ви се представянови [re: Millena]  
Автор dete (вълк)
Публикувано23.03.04 23:57



хех...майстора караше по моя модел уж...ти по неговия :)))
А иначе ми е много приятно да видя колежка-асексуална :)))) Трима смеееееее! Зодията не си казала :) (или си я казала по-долу, но не съм изчела мненията)

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Хмнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано24.03.04 00:04



А ти малкта-дете ли си,бебе ли си,не дръж такъв тон на сутеньора тук,че ще пусна тати Майсторко да те бие

Ю токин ту ми? Ъ? Ю токин ту ми, меееееее???
Значи ти си сутеньорчето на клуба, пък Майстора ти е татко.... който ще се жени за мама Милена и ще си имаш доведени братче и сестриче? Правилно ли разбрах засега? А мама Милена дали ще иска синче-сутеньорче... виж ако си дилърче мое се уреди малко Риспект, брада!..иначе, ноу уей, бой

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Да ви се представянови [re: dete]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано24.03.04 00:54



Телец съм , нали ти казах, че имам РД другият месец, ама не уточних кога



Тема Re: Хмнови [re: dete]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано24.03.04 00:54



Леле, аз се отказвам да участвам, че става мнооооого сложно и опасно



Тема Re: Хмнови [re: Millena]  
Автор dete (вълк)
Публикувано24.03.04 01:14



Ми тва вие сте си го направили..аз само констатирах и ти се изплаши :)))

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Да ви се представянови [re: Millena]  
Автор dete (вълк)
Публикувано24.03.04 01:17



Телец съм , нали ти казах, че имам РД другият месец, ама не уточних кога


А, верно.... ми на ский кво съм тъпо парче.... абе децата ти са големи сладури..казах ли? :))

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Хмнови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.03.04 12:13



йеа,ай ем тоулкин ту ю!ени проблем уит дет?

работата е сложна,но така са взаймоотношенията в виртуалните семейства-не знаеш кой какъв е,какви глупости е правел като малък



Тема Re: Хмнови [re: Millena]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.03.04 12:20



защо така бе скъпа.Аз те подкрепям, а ти
недей се плаши,аз приключих с тези работи още в зародиш



Тема Re: Хмнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано24.03.04 15:14



Ми някакви сутеньори, това-онова Как да не се изплаши човек



Тема Re: Да ви се представянови [re: dete]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано24.03.04 15:15



Благодаря! И аз така мисля (за децата)



Тема Re: Хмнови [re: Millena]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано25.03.04 13:59



е,това бяха времени глупости от преди 2 години



Тема Re: Хмнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано25.03.04 22:42



Ох, отдъхнах си



Тема Re: Хмнови [re: dete]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано25.03.04 23:56



Споко ве, тва е само във фантазиите на Призрака.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Хмнови [re: Millena]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано25.03.04 23:58



И татко-майстори-биячи разни...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Хмнови [re: dete]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано26.03.04 00:01



на 29 вече. от 4 март насам. а какво ни се иска... сещай се сама, нали сме асексуални

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Да ви се представянови [re: Smith (original)]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано26.03.04 00:19



ок :))

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано26.03.04 00:25



А, ми то нищо чудно натам да отидат работите.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано26.03.04 12:33



Please, don't!




Предай нататък!!!


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано26.03.04 12:36



А може ли на бележка?

Предай нататък!!!


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано27.03.04 23:15



Може, всичко може при мен, хихи
И мейл съм си сложила, и бележки не отказвам...

А на Майстора да кажа - именно аз като асексуална като знам какво ми се иска, направо си представям на теб какво ти е! Трябва си помагаме, брат!

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: dete]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано28.03.04 23:03



Хихи. Аз за лафчето виках, че ми се иска.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано28.03.04 23:04





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: Maystora]  
Автор dete (вълк)
Публикувано29.03.04 12:03



Че и аз за това говоря.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: dete]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано29.03.04 22:59



Аха, и аз така си помислих. неосъзнато, асексуално... :))

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано04.04.04 19:05



Ами... без да ставам нахална...чакам бележчицата ти.... Просто ми е много любопитно!

Впрочем, как може да обядва човек, без да си е изяснил има ли Бог?


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано04.04.04 20:18



О!!! Аз помислих, че ти ще ми пишеш бележка със списък от въпросите си, хехе.... повредата не е във вашия телевизор, а в моя

За Гоуста - ей, пич, какво значи една от най-дългите теми в дира.... в една тема, в един клуб, който посещавам (като приказка зазвуча) сега има над 546 мнения... последните данни не си ги спомням.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано05.04.04 11:11



Хихи! Списъкът с въпросите го чакай от тук нататък! Започвайки с името!
Ти знаеш процедурата!

Впрочем, как може да обядва човек, без да си е изяснил има ли Бог?


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано05.04.04 13:26



В момента съм на една международна конференция в Охрид и ни пускат някакви филмчета и презентации.Готино.Утре се връщаме.
Е,не знаех,значи е имало доста по-дълги от тази



Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано06.04.04 10:45



Леле! Нашия човек се издигнал!
Кви са тия конференции, а?

Впрочем, как може да обядва човек, без да си е изяснил има ли Бог?


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Smith (original) (новак)
Публикувано06.04.04 19:04



Супер! Обичам Скопие - човек се чуства много уютно там.
Освен това навсякъде готвят страхотно.
Бях в една забита Прилепска кръчма преди време -
натъпках се като прасе. Макеонците готвят само с пресни продукти,
при това не блъскат всякакви химикали, та да изглеждат по-добре.
Пък в Скопие спахме в някакво малко хотелче на улица Миле Попйодранов.
Имената на улиците ти направиха впечетление, нали?



Тема Охриднови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано07.04.04 18:54



Еми разбира се бе,скъпа.Трябва да се издигаме,няма начин иначе
Това е по един проект,който се нарича school connectity и бяхме се събрали от всички балкански страни без гърция +Америка.Бяхме около 300 човека(поне така казаха накрая) и бяха ангажирали цели два 5-звездни хотела за нас



Тема Македониянови [re: Smith (original)]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано07.04.04 19:01



Македония наистина е страхотна.Аз си чувствам като родина(не заради твърденията че тя е част от България)
Скопие е много чист град,по-чист от София.За охрид да не говорим.Никакви боклуци.Хората спазват правилника за движение и се получи малко объркване.Ние стъпаме съвсем малко на една пешеходна пътека и чакаме колите да минат.А те чакат нас.И почват да ни махат, а ние се чудим какво става
Имената на улиците са национални герой-повечето спорни



Тема Re: Македониянови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано10.04.04 18:18



Аз Македония я проспах на път за Виена! Какъв срам! Обаче много искам да отида в Охрид!

Впрочем, как може да обядва човек, без да си е изяснил има ли Бог?


Тема Re: Охриднови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано10.04.04 18:20



Хммм! Радвам се за теб!
Дано само не си стоял на последния ред в залата и не си похърквал през цялото време!

Впрочем, как може да обядва човек, без да си е изяснил има ли Бог?


Тема Re: Охриднови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано10.04.04 20:23



Е,бяха ни разделили на малки групи и бяхме на отделни сесии.Последните два дена утрепах даскалите-първо с гаден, педалски грим,а втория-с тип "Гарвана"
Другите също не го приеха спокойно



Тема Re: Македониянови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Smith (original) (новак)
Публикувано11.04.04 16:16



Когато започна ад се препирам с разни хора на тема е ли Македония българска, се опитвам все да им обясня, че хора, които се държат толкова добре, пазят си градовете чисти и т.н. може и да са били българи, но вече не са.



Тема Re: Македониянови [re: Smith (original)]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано11.04.04 18:02



Хаха,това наистина е добро



Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано12.04.04 22:53



Хихи! Списъкът с въпросите го чакай от тук нататък! Започвайки с името!
Ти знаеш процедурата!


Знам ли??? (Ъъъ... какво трябва да знам?)

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Охриднови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано13.04.04 10:06



Ти направо си ги съсипал!

Впрочем, как може да обядва човек, без да си е изяснил има ли Бог?


Тема Re: Македониянови [re: Smith (original)]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано13.04.04 10:08



Съгласна съм с теб!

Впрочем, как може да обядва човек, без да си е изяснил има ли Бог?


Тема Re: За Майстора и за Маргаританови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано13.04.04 10:09



А, нищо! Просто си дрънкам!

Впрочем, как може да обядва човек, без да си е изяснил има ли Бог?


Тема Re: Охриднови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано14.04.04 12:20



И си го отнесох-шефката на даскалото ми крещя 30 минути и ме изключи от проекта защото съм оронвал авторитета на училището.Но аз няма да се оставя-ще се оплача на шефката за България и ако те оставят нещата така-пиша директно на шефката за Европа.Никой не може да ми казва как да изглеждам!Онази ми казва "Ти ако имаш някакви извратени ..." искаше да каже че ако си падам педал да си го пазя за мен.Първо-не съм прдал.И второ-не тя ще ми каже дали да си слагам грим или не!



Тема Re: Охриднови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.04.04 01:49



Момчета с черен молив на очите и черен лак изглеждат много добре. Ще ти пейстна след малко нещо за метросексуалността. Само да го изнамеря. От друг клуб е.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Метро...нови [re: dete]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.04.04 02:48



Кросдресери
Хетеросексуални индивиди, които имат предпочитание към външните социоатрибути на срещуположния пол.

Метросексуализъм
Това е термин, на който попаднах в един сайт, който е присъщ за мъжете и се дефинира като: склонност на мъжете , предимно от младата възраст, които са добре обезпечени финансово, да посещават салоните за красот, солариуми, фитнес-центровете, отлично да разбират от козметика и мода. Свободното си време да прекарват в купони, вечеринки или светски мероприятия.
Е, интересно, нали?
Като оставим някои хапливи бележки по определението, които могат да се дадат, то е ясно, че общо взето да се поддържаш е по-скоро проблем на лична хигиена, и грижа за самия теб, което никак не е лошо, а напротив.


Реших, че и първото е близко.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Метро...нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано15.04.04 09:24



Допълнение-много често метросексуалността се бърка с хомосексуалността.
Иначе аз също смятам, че е готино-затова го правя



Тема Re: Метро...нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.04.04 18:58



Да...аз това допълнение щах да го слагам, но забравих :)))
Пич си.

Оф, писна ми от сексуалности.... предпочитам асексуално.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Метро...нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано16.04.04 20:42



хехе,мерси за пича



Тема Re: Метро...нови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано05.05.04 16:55



Като оставим някои хапливи бележки по определението, които могат да се дадат, то е ясно, че общо взето да се поддържаш е по-скоро проблем на лична хигиена, и грижа за самия теб, което никак не е лошо, а напротив.

Само не разбирам защо твърде малко маже го възприемат така! Жалко е наистина!


No one to hear me, to heal my ill heart!
Am I too lost, to be saved?


Тема Re: Метро...нови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано06.05.04 01:44



Ами ориентирай се към метросексуални! (Въпреки че не знам това какво общо има със сексуалността...ще питам)... Или към.... хмм... жени

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Метро...нови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано06.05.04 14:55



Ние жените сме големи кучки! Няма какво да ти го обяснявам! Можем временно да си доставяме удоволствие една на друга, ама инъче.... Не мерси!!! Отказах се от тази си половина!
САМО МЪЖЕ!!! Макар понякога да са големи гадняри! Поне отчасти са наясно със значението на думата ВЯРНОСТ!
Говоря принципно..... Разбира се винаги има изключения!

No one to hear me, to heal my ill heart!
Am I too lost, to be saved?


Тема Re: Метро...нови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано06.05.04 20:30



М! Направо ми разби фантазиите! (демек ме учуди)
Хаххаххаааа...

Коя не ти е била вярна! Я кажи да я ступам, хихи... аз си прося боя :)

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Метро...нови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано06.05.04 22:19



Ами не е нужно! Тя си получи заслуженото!
Върна и се тъпкано!

No one to hear me, to heal my ill heart!
Am I too lost, to be saved?


Тема Re: Метро...нови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано11.05.04 01:21



Начи й тъпчеш, а?... а дъвчиш ли й?.... хихахх..не ми се връзвай... сама си ги мисля и се хиля на тях.
Кво й направи, бе? Жива ли е таз девойка още? Стъпкана? Сдъвкана

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Метро...нови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано11.05.04 18:12



Аз нищо не съм и направила! Преглътнах и продължих нататък!
Колкото и да ме се ще не мога да съм отмъстителна! тя сама си го направи!
Не ме питай какво - не ми се говори за това!Радвам се само че нещата не бяха особено сериозни!

No one to hear me, to heal my ill heart!
Am I too lost, to be saved?


Тема Моя клас!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано13.05.04 10:51



Ето снимка на част от класа ми! Само дето мен ме няма!




No one to hear me, to heal my ill heart!
Am I too lost, to be saved?


Тема Re: Моя клас!нови [re: DlAVOLO]  
АвторProzd (Нерегистриран)
Публикувано09.12.04 04:57



Ето ви една глупост за запознанства.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.