Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 22.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано09.03.04 23:58



Ми да се включвам и аз тогава. Ше ползвам схемата на Призрака с още някои заемки от други (напр. дете).
Аз станах на 29. Преди... няколко дена. Виждам, че рибаците ставаме трима.
Слушам... радио. Сега съм на вълна Инфо, Хоризонт, Христо Ботев, Сити. :)) Първото и четвъртото по-сериозно.
Не съм грозен като смъртта, но пак се чудя как преди много време (години) се уредих с неродена досега друга такава мома. Учудих се и когато се разредих (също преди много време). От тогава се мъча да се убеждавам , че всъщност въобще не е била неродена мома и никакъв смисъл на живота ми, но близо четири години по-късно нямам почти никакъв успех...
Любима личност - освен мене, мале, друга си нямам. (шега де) :))
Националност българин. На моменти с непоносима тежест и горчивина.
Любимо ядене - печено пиле и торта гараш. и шоколад. и банани. и... леле мале, не мога да спра :)
Насочил съм се наникъде, но от политика, както и от психология (но не в научна степен) се интересувам. Както и от кино. И от вяра. Това, което най- не мога се откажа, е да чета...
Сексуалност - асексуален. :)) (поздрави, дете)
И дет се вика, питайте, ако има друго какво.
А, и що не казвате кой откъде е, макар че за някои знам.
Аз, мога да кажа, съм от София, макар че там дето аз съм пораснал и първо мляко засукал, е Бяла...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор irreal (защото така)
Публикувано10.03.04 10:02



Ей, ше ви окошмя. Що не сте казали, че имате рожден ден?!


Вижте аз като имам другата неделя, как ви казвам. Дете и тя си го изпя като поп.
Да бяхте казали поне да ви честитим


Айде ЧЕСТИТО на патерици и на двамата рибоци!



Тема Re: Let's Begin!нови [re: irreal]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано10.03.04 11:50



Еми сещайте се.Трябваше да пуснете разследване,че имам на 21.02 .Аз чаках едно ЧРД поне от вас а вие...
Другата година да знаете

Редактирано от [Matrix]Ghost на 10.03.04 12:07.



Тема Re: Let's Begin!нови [re: Maystora]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано10.03.04 12:00



Гоце Делчев, баща ми,но предполагам вече знаете
Любовни мъки,а?абе да не ти пука,само гледай да не прекаляваш защото аз си патя от това сега.Преди бях много влюбчив и много ме режеха и почна да не ме е на кура ама тотално И от тогава въобще не ми пука като ме зарежат или отрежат. Но както всяка лекарство и това имаше вредо действие.Сега ми е трудно да обичам тъй като ме е страх да не ме наранят пак. Дори в момента не изпитвам почти нищо към гаджето ми нито мисля че ще изпитвам към някоя друга в скоро време.Нереалната беше в течение на нещата когато започва да се проявява гадния ефект на лекарството,когато се скарах с една пичка Сега ми е още шп-гадно и от преди когато все си бях в депресия-тогава поне измислях разни умни неща а сега съм в черна мисловна дупка



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано11.03.04 00:10



Значи ти не си риба? Или си? Малко са ми неясни границите на зодиите.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: irreal]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано11.03.04 00:28



Абе трима сме ве.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin!нови [re: irreal]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано11.03.04 00:29



И мерси, мерси, да си жива и здрава.
Значи твоят кога е?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Хм [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано11.03.04 00:33



различно е, детко. Много различно.
Не става дума за тийнейджърска любов, а за... Ехе, остави, то е трудно за осъзнаване, пък камо ли за обяснение.
За тебе знам, че си от Гоцето. Ама Дяволчето например не знам. Или да кажем Найа. Или детето, пък и мноо други...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Let's Begin! [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано11.03.04 09:00



Ха ха!
Аз съм със зелени очи, косата ми е с канелен цмят и също нося цайси!(Много секси изглеждам с тях!!!)

Предай нататък!!!


Тема Re: Хм [re: Maystora]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано11.03.04 09:12



Моя милост е от Нови пазар. Инъче съм Варненка и в жилите ми освен кръв тече и морска вода!

Абе къде се изгуби бе душко!
Липсваше ми! Наистина!

Предай нататък!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.