|
Тема |
Re: Хаиде да покараме [re: l] |
|
Автор | мoмчe млaдo (Нерегистриран) | |
Публикувано | 16.08.07 09:07 |
|
|
Обикновено 200-та минават по следния маршрут:
Стартира се от бензиностанция Шел - гр. Сливен - минава се през Кермен, Нова Загора, катери се Кортен /Средна гора/ спускане към Твърдица, на град Николаево се излиза на подбалканската линия и от там покрай Мъглиж до Казанлък и там се връщаме по подбалканската чак до Сливен. Миналата година на закриването е имало малка промяна в маршрута и са ходили да обръщат на град Шипка, но общо взето това е идеята на маршрута.
|
| |
|
|
|