|
Тема |
Re: Излагаш се... [re: the_fly] |
|
Автор |
Diavolo (невино дяволче) |
|
Публикувано | 21.06.06 22:56 |
|
|
Идеята ти е интересна, но едва ли някога ще се стигне до там и такива обединения... Макар и практично решението ти едва ли някога ще стане по ред причини... Но като цяло квотите които даваш се доближават на 80, 90% с моите.
Абе по-скоро трябва да е увеличи бройката на Европа и америките и да се намали малко от африка и азия, докато последните не докажат, че заслужават да имат толкова отбори.
PS. Дълъг ник, виж сега това че озитата ще отидат в Азия не значи, че бройката им трябва да се запази или увеличи. 3 е предостатъчно. Но има и друг вариант 3+1 и съм го отразил. Като изключим Корея/Япония 2002 г. не виждам с какво азиатските отбори са заслужили квотите си, а там кучеядците трябваше да отпаднат на 1/8 финала, но това е друга тема.
А то пък озитата имат страшни традиции и присъствие, нали?
Според моята система се увеличава с малко бройката от Европа и Южна Америка, а се взима малко от останалите. Но това според мен ще изостри още повече борбата там, ще се повиши и подготовката, а от там и качеството, което ще доведе до по-добри резултати.
|
| |
|
|
|