|
|
| Тема |
Re: Намерете разликите [re: Бapбapeлa] |
|
| Автор |
Cтepн™ (любопитко) |
|
| Публикувано | 25.06.06 12:56 |
|
|
|
Тук живея откакто се помня...със сигурност повече от теб...детството си изкарах в стара къща около "Ч.море", на 50 м. от градината...най-варненската част от града...след женитбата си живея малко по към центъра...пак в най-старата част от града...като бях дете нямаше ни Възбуждане, ни Уевски...тъкмо бяха почнали да строят Рупи, че прихождащата селения нямаше къде да живее...така че бъди сигурна, че наистина познавам града си.
Щом си избрала да живееш в град, то недей ми изпада в някакви модни дребнотемия...ах. листенца, ах водичка...щом ги искаш...ами какъв ти е проблема? Наоколо, на 20-30 мин. от града има села колкото искаш - чисти, подредени, китни, насред природата.
бтв, така ми се стече живота досега, че съм живял и в чужбина, в големи градове...в Европа, в Африка...така че аз вече съм мислил, защото съм видял и усетил...а ти си гледаш снимки, четеш брошурки и ме караш да мисля...смешно
| |
| |
|
|
|