Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 12.11.25 
Клубове/ Хоби, Развлечения / Туризъм Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема И аз търся помощ
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано19.06.13 16:39  



за маршрут в Източните Родопи? Никога не съм ходила там и хората ,които ще са с мен също.Приемам всякакви идеи, за да мога да отсея възможното за нас. Време - началото на август, 3 до 5 дена продължителност, група -средно издръжлива на ходене. Не искам да им вадя душата, искам да видим неща извън туристическия пътеводител - диво и красиво и разбира се да спим някъде. За палатки - не сме решили дали да носим, ще бъде според зависи. Искам съвети и насоки от хора минали по пътя.



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* И аз търся помощ ДPaka   19.06.13 16:39
. * Re: И аз търся помощ Плaнинap   19.06.13 23:00
. * Re: И аз търся помощ ДPaka   20.06.13 15:58
. * Re: И аз търся помощ niki_leo   25.06.13 18:45
. * Re: И аз търся помощ Евдокия Йорданова   25.06.13 21:57
. * Ще драсна в другата тема niki_leo   26.06.13 10:10
. * Re: И аз търся помощ ДPaka   28.06.13 14:49
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.