|
|
| Тема |
Re: какво би довело вас и вашите приятели в В Търново [re: Krassi666] |
|
| Автор |
tedche () |
|
| Публикувано | 09.05.04 17:28 |
|
|
|
Наскоро се замислих къде да прекараме поредните почивни дни с колегите и реших да проверя за търново. лично аз ходя веднъж-два пъти в годината, и смятам, че е добро място за млади хора, които искат три дни да се забавляват (демек да не висят денонощно в трите кръчми - справка Мелник).
И първото нещо, за което се сетих е да проверя в интернет. И там нищо! Първо - търся място, където да се поберат 10-12 души и да е прилично като цени. Лукс не ни е нужен - така или иначе ще дайдем да с размажем от пиене и дискотеки. Така че - 35 лв. на вечер НЕ Е ПРИЕМЛИВО! За толкова ще си се забавляваме на центъра на София. И изненада номер едно! Намирам в интернет два сайта на хотели - Интера и някакво Алегро - в първия 35 кинта стаята, втория - 80! (уе-уе-ма-уе). И некви телефони, на некви други хотели, дето и представя си нямам какви са!
Та ето и мнението: за да ходят хората в търново, трябва да има дбра информационна кампания. Справка: банско.бг, поморие.бг и т.н.!
И освен скъпарските хотели, да има и цени на "народни станции" за настаняване.
Забелязах че самоинициативно някои заведения са си направили сайтчета. И кво от това - като няма де да спя в търново за кво ми е да идвам. Има един сайт Велико-търново.нет дет се предтавя за официалния сайт на търново! е баси! един от най-безполезните сайтове, дето са направени толкова некадърно, че те нерви само доде се опиташ да го заредиш!
Няма тъй да стане работата. Ама май като гледам няма и такива, на които им пука
| |
| |
|
|
|