|  | | 
| 
          | 
              
                | Тема |  Re: Какво ще стане ако наистина затварят ТЕЦ-те? [re: ЕУвлоги Динчев] |  |  | Автор | evko123 (Еувлоги е Трол!) |  |  | Публикувано | 10.02.21 15:40 |  |  |  | 
        
 Много кофти ще е, все пак това са 10-тина хиляди, които са пряко засегнати и още някъде толкова, които се занивамат с бизнес покрай Тец-вете.
 Но поне въздуха ще е по-чист, в крайна сметка ще е по-добре за всички и може би няма да сме вече общината в ЕС, която е с най-мръсен въздух!!!
 
 Стара Загора е с най-мръсния въздух в Европейския съюз. Това сочи доклад на Европейски алианс за обществено здраве (ЕРНА). Алиансът е възложил доклада на консорциум от неправителствени организации с дейност в обществена полза в 10 европейски държави, сред които и България.
 
 Източник:
 
 
 
 
 
 |  |  |  |  
 |   | 
 |