|
Тема |
Re: Изборите? [re: rocт] |
|
Автор |
Axueв (ombudsman) |
|
Публикувано | 30.10.07 09:58 |
|
|
Разпределение на местата в Общенски съвет - Стара Загора и имена на общинските съветници
1. Светлин Генов Танчев (ГЕРБ)
2. Недялко Тенев Недялков (ГЕРБ)
3. Велизар Георгиев Балабанов (ГЕРБ)
4. Живко Веселинов Тодоров (ГЕРБ)
5. Кристиан Пенев Петков (ГЕРБ)
6. Румяна Лалева Присадашка (ГЕРБ)
7. Светлана Стойнова Иванова (ГЕРБ)
8. Иван Дечков Колев (ГЕРБ)
9. Йордан Петров Николов (ГЕРБ)
10. Димитър Николов Джелебов (ГЕРБ)
11. Нели Иванова Калнева (ГЕРБ)
12. Антоанета Николова Масленска-Паскова (ГЕРБ)
13. Ганко Колев Ганев (ГЕРБ)
14. Николай Петров Колев (ГЕРБ)
15. Марияна Петкова Димова (ГЕРБ)
16. Бойчо Лазаров Биволарски (БСП и коалиция)
17. Таня Тотева Белчева-Джурова (БСП и коалиция)
18. Мария Господинова Колева (БСП и коалиция)
19. Георги Петков Георгиев (БСП и коалиция)
20. Георги Янчев Гьоков (БСП и коалиция)
21. Иван Костадинов Станков (БСП и коалиция)
22. Соня Бойчева Митевска (БСП и коалиция)
23. Борис Стефанов Боричев (БСП и коалиция)
24. Донка Маринова Черковска (БСП и коалиция)
25. Стефан Тодоров Пенев (БСП и коалиция)
26. Ивайло Начев Иванов (БСП и коалиция)
27. Михаил Петров Михайлов (Атака)
28. Тихомир Динев Томов (Атака)
29. Николай Ангелов Миков (Атака)
30. Георги Петков Георгиев (Атака)
31. Спас Атанасов Пашов (Атака)
32. Златена Николаева Ангелова (Атака)
33. Георги Стефанов Трендафилов (Атака)
34. Дарина Николова Гайдарова (Атака)
35. Таня Колева Георгиева (Атака)
36. Любка Георгиева Иванова (коалиция Демократична Стара Загора)
37. Румен Стефанов Димитров (коалиция Демократична Стара Загора)
38. Мария Танева Динева (коалиция Демократична Стара Загора)
39. Иван Ганчев Иванов (коалиция Демократична Стара Загора)
40. Светла Неделчева Карастоянова (коалиция Демократична Стара Загора)
41. Антон Стоянов Андронов (ЛИДЕР)
42. Валентин Стоянов Вълков (ЛИДЕР)
43. Николай Иванов Шопов (ЛИДЕР)
44. Христо Андреев Асенов (Движение за свобода и справедливост)
45. Живко Русев Танев (Движение за свобода и справедливост)
46. Недялко Димитров Ангелов (БСДП)
47. Анелия Йорданова Василева (БСДП)
48. Дамян Желязков Георгиев (Обединение на българските националности Целокупна България)
49. Светлана Стефанова Георгиева (Обединение на българските националности Целокупна България)
50. Александър Цоков Желязков (Новото време)
51. Юсни Мемиш Ибрям (ДПС)
|
| |
|
|
|