|
|
| Тема |
Re: Нормално ли е? [re: adekvaten] |
|
| Автор |
FllerO99 (путлерист ) |
|
| Публикувано | 06.12.15 09:29 |
|
|
|
Ти чувАл ли си случайно, че КУЧЕТО Е НАЙ-ДОБРИЯТ ПРИЯТЕЛ НА ЧОВЕКА ?
Кучето пази къщата или домът на своя стопанин от крадци.Има случаи куче да спасява господаря си от пожар в къщата. Има много случаи, когато куче спасява удавник
И т.н.
Котките за какво ги бива освен да опикаят всеки см. от дома ти?
Пиши САМО по темата, а не лич
само защитата която си изградил долу в сигнатурата си е достатъчен повод нещо като ник да се залепи веднага за теб. едно цвят, друго лош, трето това предизвиква ответна реакция. трето направена е забележка за нещо което ти предизвикваш тук отдавна само с поведението - още един повод. и ако обръщаш баш точно внимание на някой религии особено ако някъде нещо не съвпада това е повод само за една къса битка само в постинг.
може да е куче и това да предизвика гняв в нещо огромно по размер, нещо тъмно, нещо зло и нещо мистично та и машинално управлявано.
| |
| |
|
|
|