Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 13.07.25 
Клубове/ Фен клубове / Руски клуб Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Степан Бандера [re: Bълk]
Автор мнoro oпaceн (дърт какардак)
Публикувано27.01.10 04:00  



Факта обаче е полуистина.


До 2005 година Кетрин Чумаченко е американска гражданка(макар и от украински произход).
Фактически до 2005 година украинският президент е женен за чужденка, макар че тя се казва Екатерина Ющенко(за фамилията знам кога е транформирана и придобита, но кога става от Кетрин на Екатерина не знам.. Дали е обикновена транскрибция на името или е получила нов украински паспорт, също не знам.
Едва на 21 години тя е вече директор Украинската национално-информационна служба на Вашингтонското бюро на Украинския Комитет на Американския Конгрес.
на 25 вече е асистентка на заместника на държавния секретар по въпросите за правата на човека и хуманитарните въпроси, като става и магистър по държавна администрация.
Известна е със съветите които дава на мъжа си.
Явно е обаче, че историята на Степан Бандера и е малко известна.
Ако е знаела колко западни украинци(поляци) лично той е избил надали щеше да го предложи за национален герой.
Очаквам големи търкания между Полша и Украйна с това глупаво решение.
Убитите от Бандера западни украинци(поляци) надминават по численост убитите в Катинската гора.
Да провъзгласяваш един сериен убиец за национален герой, при това убиец на украински граждани, това дори не е глупост. Това си е истинско скудоумие.
Такова скудоумие показва и колко са ценни американските дипломи., които някои толкова много възвеличават, а пък други се гордеят с тях.
Или може би си мислят, че този изрод е убивал само от "лошите"(червените) украино-поляци и затова е ярко "положителна" личност ?
Лично аз не намирам никаква разлика между холивудските бози(с които ни заливат) и пропагандните филми на Райха и съветските филми.
За загиналите в тези филми, няма никакво значение кой ги е убил, значението е единствено за онези, които трябва да изпият тези бози(зрителите) и да разберат какво е възмездието на победителите и какви положителни емоции то създава.




Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Степан Бандера Пaвeл Cyдoплaтoв   22.01.10 18:50
. * Re: Степан Бандера Aulus Vitellius Celsus   22.01.10 21:11
. * Степан Бандера мнoro oпaceн   23.01.10 03:09
. * Re: Степан Бандера Bълk   23.01.10 07:11
. * Степан Бандера мнoro oпaceн   27.01.10 04:00
. * Степан Бандера Пaвeл Cyдoплaтoв   08.02.10 14:44
. * Re: Степан Бандера Aulus Vitellius Celsus   08.02.10 17:43
. * Степан Бандера Пaвeл Cyдoплaтoв   08.02.10 20:14
. * Re: Степан Бандера Mpakorop   28.02.10 20:43
. * поне Бандера за Украйна Tyлca   01.03.10 12:58
. * Re: Степан Бандера moon_flower   08.04.10 13:48
. * Re: Степан Бандера Aulus Vitellius Celsus   08.04.10 20:53
. * Re: Степан Бандера moon_flower   09.04.10 09:33
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.