Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 14.03.26 
Клубове/ Градове / Русе Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Re: За Атила Минев [re: TAfricanski]
АвторAna (Нерегистриран) 
Публикувано19.01.09 08:16  



И аз мога да ти кажа, че си прав да го мислиш за идиот, не случайно съм отворила тази тема, не е раздразнителност преди мензис както каза някой тук. Аз познавам лично Атила Минев и начина му на преподаване. Сега мога да кажа, че съм доволна от това, че съм имала 6-ца при него, но въпреки това има неща, които не са както трябва да бъдат. Не мога да отрека, че е голям професионалист когато трябва да обясни нещо на английски, но когато почне да намесва други лични неща в часовете вече не става добре. Значи аз съм му била ученичка още преди да е станал член на Атака и тогава по моето време се бях убедила, че е голям привърженик на Русия- като почнеше да говори в часовете за руската армия и там подобни и почва да намесва неща, с които промиваше мозъците на озлобените от нашия клас, а иначе ние добре сме се разбирали не сме деляли по никакъв начин турци и цигани от класа. Другото, което не ми харесваше е, че постоянно довеждаше думата до секса. А да не види случайно някоя съученичка да яде банан или да ближе близалка, как му светваха очите, че сякаш с поглед те събличаше. И третото, което е имаше пристрастия към отделни ученички, харесваше ли ги какво незнам, но целия клас го осещаше това как се държи различно към по хубавките и към тези, които не са толкова. Незнам дали е вярно това, но по нашето време беше плъзнал и един слух, че е оставил една ученичка нарочно на изпит, за да може да спи с нея и това го казала директорката на училището, но нищо неможела да направи като нямала доказателство. Пак искам да отметна, че това се носеше като слух и незнам доколко е вярно. Моето мнение е, ако Атила Минев започне в часовете си само с английска граматика да занимава учениците без да има някакви пристрастия към когото и да е било, то няма да има може би по-голям професионалист от него, защото е наистина Бог на английския.



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* За Атила Минев Ana   15.01.09 19:53
. * Re: За Атила Минев Eничap   16.01.09 12:32
. * Re: За Атила Минев TAfricanski   16.01.09 16:54
. * Re: За Атила Минев Eничap   16.01.09 17:23
. * Re: За Атила Минев TAfricanski   16.01.09 19:39
. * Re: За Атила Минев Eничap   17.01.09 08:23
. * Re: За Атила Минев Блaryн Kaлчeв   17.01.09 20:01
. * Re: За Атила Минев TAfricanski   17.01.09 21:03
. * Re: За Атила Минев cepreй   18.01.09 01:06
. * Re: За Атила Минев Ana   19.01.09 08:16
. * Re: За Атила Минев TAfricanski   19.01.09 12:39
. * Re: За Атила Минев Paolo Rosi   19.01.09 22:12
. * Re: За Атила Минев Бoлeн Bдeнoв   22.01.09 13:36
. * Re: За Атила Минев Paolo Rosi   19.01.09 22:15
. * Re: За Атила Минев Paolo Rosi   19.01.09 22:08
. * Re: За Атила Минев Paolo Rosi   22.01.09 14:28
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2026 Dir.bg Всички права запазени.