Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 14.07.25 
Клубове / Общества / Непрофесионални / Романтични души Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Как да я върна?
Автор vvvvvv ()
Публикувано07.06.06 10:20  



Здравейте
Имам приятел, който е безкрайно влюбен в бившата си приятелка, с която се е разделил по негова вина. Той много си я иска обратно, и наистина се разкайва.
Тя не иска да е с него или поне така казва. Кажете ми кой как е успял да си върне половинката, моля ви. Някакви романтични жестове ли какво ли? Ще се радвам да прочета вашите преживявания



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Как да я върна? vvvvvv   07.06.06 10:20
. * Re: Как да я върна? lnnerSilence   07.06.06 12:47
. * Re: Как да я върна? Dont love   07.06.06 13:28
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.