Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 14.07.25 
Клубове / Наука / Хуманитарни науки / Психология Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Re: Бернаскони - измамник [re: koйтo_и_дa_e]
АвторApчeлa (Нерегистриран) 
Публикувано13.07.07 09:11  



Ами не го разбрах много съобщението честно казано! Какво значи незаконна медицинска дейност, като всъщност психотерапевтите не е задължително да са медицински лица, никъде по света! Те са и психолози преминали обучение! Няма информация до какво се е стигнало от работата им с болните жени, та се определя като измама, въобще инфото е доста оскъдно мен ако питате!
Колкото до това дали Бернаскони е измамник, немога да кажа, защото .........явно не го познавам, и не съм имала досег с него.



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Бернаскони - измамник koйтo_и_дa_e   12.07.07 19:50
. * Re: Бернаскони - измамник Apчeлa   13.07.07 09:11
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.