|
Според мен, ти сам си си отговорил, в заглавието на постинга - закопали са те.
От текста ти разбрах - презираш обикновените хора - работници и т.н. Кое му е толкова страшното, някой да е работник...?
Ако неприязънта си я изкарваш само тук, в клуба, може би е добре, психолозите и психиатрите ще кажат.
Но ако по подобен начин се отнасяш в реалността към такива хора, губиш.
Казвам го от собствен опит. Загубих много, в себенадценяване и високомерие, към хора, които смятах, че не са от моята "класа". В резултат - точно тези хора, ме изпревариха доста в житейското бягане по пистата.
Всеки човек е ценен, щом е е човек, и има човешкия потенциал да стате съвършен. Самият факт, че са дошли да тренират, означава, че имат стремеж, да постигнат нещо повече за себе си..
Те просто са по-назад в пътя, към изграждане на себе си, отколкото ти.
Мисля, че ти би могъл да им помогнеш. Като правиш тях по-добри и важни в собствените им очи, печелиш позитивната им енергия и чувство, насочени към теб. Ами те ти се възхищават, какво лошо има в това?
"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън
|