|
Тема |
[ПМЛ S10W24] Лига, ХVIІІ кръг (28 март/3 април) |
|
Автор |
PMLeague (федерация) |
|
Публикувано | 28.03.11 11:32 |
|
|
ПМЛ "А" ЛИГА (ХVIІІ кръг)
-------------------------------------------
ARLITO - NO MERCY GANGSTERS
THE MUMMIES - CRAZY BAND
AIR FORCE - EXTREME ZOMBIES
THE THRACIAN ORPHICS - СИНЯТА ЛАВИНА
REAL GREEN - NEW MERSEY RAZORS
DEMBA BOYZ - UNDERGROUND
-------------------------------------------
ПМЛ "Б" ЛИГА (ХVIІІ кръг)
-------------------------------------------
THE RED WINNERZ - КРИВА НИВА
RED OR DEAD - DUNE WARRIORS
THE CURSED - VALIANT KNIGHTS
PRIMUS MAXIMUS - THUG SLUGS
-------------------------------------------
НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ
-------------------------------------------
01 | Англия - ВЛ
02 | Германия - 1
03 | Италия - А
04 | Испания - 1 ***изваден (стачка)***
05 | Франция - 1
06 | Англия - Ш
07 | Холандия
08 | Португалия
09 | Белгия
10 | Шотландия
11 | Англия - 1
12 | Англия - 2
13 | Италия - Б
14 | Испания - 2
15 | Русия
16 | България
17 | Турция
18 | Гърция
-------------------------------------------
НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ
-------------------------------------------
01 | Англия - ВЛ
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 0101 | Арсенал - Блякбърн
[C - 17:00] 0102 | Сток Сити - Челси
[Н - 18:00] 0103 | Манчестър Сити - Съндърланд
[C - 17:00] 0104 | Уигън - Тотнъм
[C - 17:00] 0105 | Уест Бромич - Ливърпул
[C - 17:00] 0106 | Бирмингам - Болтън
[C - 17:00] 0107 | Евертън - Астън Вила
[C - 17:00] 0108 | Нюкясъл - Уулвърхямптън
[Н - 15:30] 0109 | Фулъм - Блякпул
02 | Германия - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 0201 | Борусия Дортмунд - Хановер
[C - 16:30] 0202 | Кайзерслаутерн - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 0203 | Байерн Мюнхен - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 0204 | Майнц - Фрайбург
[Н - 16:30] 0205 | Кьолн - Нюрнберг
[C - 19:30] 0206 | Хофенхайм - Хамбургер
[C - 16:30] 0207 | Вердер - Щутгарт
[Н - 18:30] 0208 | Волфсбург - Айнтрахт Франкфурт
03 | Италия - А
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 21:45] 0301 | Милан - Интер
[Н - 13:30] 0302 | Наполи - Лацио
[Н - 16:00] 0303 | Лече - Удинезе
[Н - 21:45] 0304 | Рома - Ювентус
[Н - 16:00] 0305 | Катания - Палермо
[Н - 16:00] 0306 | Чезена - фиорентина
[С - 19:00] 0307 | Бреша - Болоня
[Н - 16:00] 0308 | Дженоа - Каляри
[Н - 16:00] 0309 | Киево - Сампдория
[Н - 16:00] 0310 | Парма - Бари
04 | Испания - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 18:00] 0401 | Виляреал - Барселона
[Н - 18:00] 0402 | Реал Мадрид - Спортинг Хихон
[Н - 18:00] 0403 | Хетафе - Валенсия
[Н - 18:00] 0404 | Еспаньол - Расинг Сантандер
[Н - 18:00] 0405 | Алмерия - Атлетик Билбао
[Н - 18:00] 0406 | Севиля - Сарагоса
[Н - 18:00] 0407 | Ла Коруня - Майорка
[Н - 18:00] 0408 | Осасуна - Атлетико Мадрид
[Н - 18:00] 0409 | Реал Сосиедад - Херкулес
[Н - 18:00] 0410 | Леванте - Малага
05 | Франция - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 0501 | Лил - Каен
[Н - 22:00] 0502 | Ланс - Марсилия
[C - 20:00] 0503 | Рен - Оксер
[Н - 18:00] 0504 | Ница - Лион
[C - 20:00] 0505 | Пари Сен Жермен - Лориен
[Н - 18:00] 0506 | Сент Етиен - Валансиен
[C - 22:00] 0507 | Тулуза - Монпелие
[C - 20:00] 0508 | Нанси - Бордо
[C - 20:00] 0509 | Сошо - Брест
[C - 20:00] 0510 | Арл-Авиньон - Монако
06 | Англия - Ш
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 0601 | Норич - Скънторп
[C - 17:00] 0602 | Престън - Суонзи
[C - 17:00] 0603 | Кардиф - Дарби Каунти
[C - 17:00] 0604 | Рединг - Портсмут
[C - 17:00] 0605 | Бърнли - Ипсуич
[C - 17:00] 0606 | Ковънтри - Уотфорд
[C - 17:00] 0607 | Мидълзбро - Лестър
[C - 17:00] 0608 | Бристол Сити - Донкастър
[C - 17:00] 0609 | Кристъл Палас - Барнзли
07 | Холандия
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 19:45] 0701 | Твенте - ПСВ Айндховен
[H - 15:30] 0702 | Аякс - Хераклес
[С - 21:45] 0703 | Фейенорд - АЗ Алкмаар
[H - 13:30] 0704 | Утрехт - АДО Ден Хааг
[H - 15:30] 0705 | Грьонинген - ВВВ-Венло
[С - 20:45] 0706 | Вилем ІІ - Рода
[H - 13:30] 0707 | Витес - НЕК Ниймеген
[С - 20:45] 0708 | Хееренвеен - Екселсиор Ротердам
08 | Португалия
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 22:30] 0801 | Бенфика - Порто
[Н - 20:15] 0802 | Витория Гимараеш - Спортинг Лисабон
[С - 22:15] 0803 | Бейра Мар - Брага
[Н - 18:00] 0804 | Олянензе - Навал
[Н - 18:00] 0805 | Рио Аве - Витория Сетубал
[С - 20:00] 0806 | Академика - Портимонензе
09 | Белгия
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 19:00] 0901 | Андерлехт - Стандард Лиеж
[Н - 21:30] 0902 | РК Генк - Локерен
[C - 19:00] 0903 | АА Гент - ФК Брюж
[C - 21:00] 0904 | Мехелен - Сент Трюиден
[C - 21:00] 0905 | Вестерло - Кортрийк
[C - 21:00] 0906 | Серкъл Брюж - Лиерс
[C - 21:00] 0907 | Жерминал Беершот - Золте Варегем
[C - 21:00] 0908 | Юпен - Шарльороа
10 | Шотландия
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1001 | Рейнджърс - Дънди Юнайтед
[C - 14:45] 1002 | Хибърниън - Хартс
[C - 17:00] 1003 | Сейнт Джонстън - Килмарнък
[C - 17:00] 1004 | Мъдъруел - Абърдийн
[C - 17:00] 1005 | Сейнт Мирън - Хамилтън
11 | Англия - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1101 | Рочдейл - Брайтън
[C - 17:00] 1102 | Транмиър - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 1103 | Саутхямптън - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 1104 | Чарлтън - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 1105 | Шефилд Уензди - Колчестър
[C - 17:00] 1106 | Суиндън - Хартлипул
[C - 17:00] 1107 | Екзитър - Дагенъм Редбридж
[C - 17:00] 1108 | Нотс Каунти - Олдъм
12 | Англия - 2
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1201 | Честърфийлд - Порт Вейл
[C - 17:00] 1202 | Уикъмб - Стокпорт
[C - 17:00] 1203 | Бери - Оксфорд Юнайтед
[C - 17:00] 1204 | Стивънидж - Брадфорд
[C - 17:00] 1205 | Шрозбъри - Макълсфийлд
[C - 17:00] 1206 | Джилингам - Херефорд
[C - 17:00] 1207 | Торки - Линкълн Сити
[C - 17:00] 1208 | Родъръм - Моркамб
13 | Италия - Б
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 1301 | Аталанта - Триестина
[C - 16:00] 1302 | Новара - Асколи
[C - 16:00] 1303 | Читадела - Варезе
[C - 16:00] 1304 | Портогруаро - Реджина
[C - 16:00] 1305 | Ливорно - Модена
[C - 16:00] 1306 | Виченца - Пиаченца
[C - 16:00] 1307 | Емполи - Падова
[C - 16:00] 1308 | Пескара - Кротоне
14 | Испания - 2
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 1401 | Валядолид - Райо Валекано
[Н - 13:00] 1402 | Бетис - Селта
[C - 19:00] 1403 | Виляреал "Б" - Барселона "Б"
[C - 17:00] 1405 | Гранада - Картахена
[Н - 18:00] 1406 | Понферадина - Хирона
[C - 19:00] 1407 | Рекреативо - Херес
[Н - 13:00] 1408 | Алкоркон - Нумансия
Изваден:
[П - 22:00] 1404 | Лас Палмас - Елче
15 | Русия
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 00:00] 1501 | Анжи - Рубин
[Н - 00:00] 1502 | Спартак Налчик - Зенит
[Н - 00:00] 1503 | ЦСКА Москва - Краснодар
[C - 17:30] 1504 | Локомотив Москва - Ростов
[C - 19:45] 1505 | Кубан - Спартак Москва
16 | България
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1601 | Академик София - Литекс Ловеч
[C - 21:00] 1602 | Левски София - Видима-Раковски
[Н - 15:00] 1603 | Берое - Локомотив София
[C - 17:00] 1604 | Пирин Благоевград - Монтана
[C - 17:00] 1605 | Миньор Перник - Калиакра
17 | Турция
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 19:00] 1701 | Фенербахче - Бурса
[С - 19:00] 1702 | Трабзон - Коня
[Н - 16:00] 1703 | Кайзери - Касъмпаша
[С - 17:00] 1704 | Анкарагюджю - Ескишехир
[С - 16:00] 1705 | Сивас - Бешикташ
[Н - 14:00] 1706 | Маниса - Генчлербирлиги
[Н - 17:00] 1707 | Истанбул ББ - Буджа
18 | Гърция
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 19:00] 1801 | Олимпиакос Пирея - Кавала
[Н - 19:00] 1802 | Пансерайкос - Панатинайкос
[Н - 19:00] 1803 | АЕК Атина - Атромитос
[Н - 19:00] 1804 | ПАОК Солун - Лариса
[Н - 19:00] 1805 | Олимпиакос Волос - Ксанти
[Н - 19:00] 1806 | Астерас Триполис - Арис Солун
[Н - 19:00] 1807 | Ерготелис - Ираклис
[Н - 19:00] 1808 | Керкира - Паниониос
Поток ДУЗПИ
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 20:45] PK01 | Де Граафшап - НАК Бреда [Холандия]
[C - 17:00] PK02 | Йоувил - Бристол Роувърс [Англия - 1]
[C - 17:00] PK03 | Акрингтън - Нортхямптън [Англия - 2]
[C - 17:00] PK04 | Крю - Челтнъм [Англия - 2]
[C - 16:00] PK05 | Саусоло - АлбиноЛефе [Италия - Б]
[C - 19:00] PK06 | Уеска - Кордоба [Испания - 2]
[C - 19:00] PK07 | Химнастик Тарагона - Тенерифе [Испания - 2]
[С - 19:30] FK08 | Аустрия Виена - Капфенберг [Австрия]
[С - 16:00] FK09 | Есберг - ФК Копенхаген [Дания]
[С - 19:20] FK10 | Яблонец - Спарта Прага [Чехия]
Поток ПСУ
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 14:30] FK01 | Херта - Падерборн [Германия - 2]
[H - 14:30] FK02 | Алемания Аахен - Мюнхен 1860 [Германия - 2]
[H - 14:30] FK03 | Оберхаузен - Унион Берлин [Германия - 2]
[H - 17:00] FK04 | ЛАСК Линц - РБ Залцбург [Австрия]
[H - 15:00] FK05 | Рандерс - СьондерийскЕ [Дания]
[H - 17:00] FK06 | Хорсенс - Нордселанд [Дания]
[H - 19:00] FK07 | Брьондби - Силкеборг [Дания]
[H - 18:00] FK08 | Усти над Лабем - Виктория Пилзен [Чехия]
[H - 18:00] FK09 | Бърно - Теплице [Чехия]
[H - 18:00] FK10 | Ческе Будейовице - Словачко [Чехия]
[П - 00:15] FK11 | Бока Хуниорс - Естудиантес ЛП [Аржентина]
[H - 22:00] FK12 | Сан Лоренсо - Колон [Аржентина]
[H - 20:00] FK13 | Годой Крус - Уракан БА [Аржентина]
[H - 17:00] FK14 | Трелеборг - Малмьо ФФ [Швеция]
[H - 17:00] FK15 | Мелби - Хелзингборг [Швеция]
[H - 17:00] FK15 | Сирианска ФК - Йефле [Швеция]
[H - 17:00] FK17 | Хаугесунд - Сарпсборг 08 [Норвегия]
[H - 17:00] FK18 | Молде - Тромсьо [Норвегия]
[H - 17:00] FK19 | Люцерн - Санкт Гален [Швейцария]
[H - 17:00] FK20 | Тюн - Цюрих [Швейцария]
ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ:
======================================
СРОКОВЕ:
======================================
- Краен срок за пускане на избор-потоци: сряда, 03:00.
- Краен срок за пускане на избор-мачове: четвъртък, 21:00.
- Краен срок за избор на служебно разпределение (при непуснат избор-мачове): четвъртък, 24:00.
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00.
- Краен срок за пускане на нападателни прогнози (срещу жълт картон): събота, 13:00.
- Мек срок за пускане на вратарски избивки: събота, до началото на съответната ПМЛ-среща.
- Краен срок за пускане на вратарски избивки (срещу жълт картон): събота, ??:??.
- Краен срок за пускане на ПСУ-прогнози: събота, 24:00.
- Краен срок за пускане на ПСУ-избивки: неделя, до началото на съответния мач за ПСУ.
ДНЕВНИК НА ПРОМЕНИТЕ:
======================================
[Ден - Час] Промяна (Модератор)
[Пн - 19:40] Изваден е поток Испания - 1. Кръга е отложен поради стачка на клубовете. (Мандор)
[Ср - 15:35] Редактирани са часовете на поток Испания - 2. Изваден мач. (Мейджър)
[Пт - 13:45] Допълнени са потоци Дузпи и ПСУ. (Мейджър)
Редактирано от PMLeague на 01.04.11 13:47.
|
| |
|
|
|