|
Тема |
[ПМЛ S10W23] Лига, ХVІІ кръг (14/20 март) |
|
Автор |
PMLeague (федерация) |
|
Публикувано | 14.03.11 12:30 |
|
|
ПМЛ "А" ЛИГА (ХVIІ кръг)
-------------------------------------------
UNDERGROUND - ARLITO
NEW MERSEY RAZORS - DEMBA BOYZ
СИНЯТА ЛАВИНА - REAL GREEN
EXTREME ZOMBIES - THE THRACIAN ORPHICS
CRAZY BAND - AIR FORCE
NO MERCY GANGSTERS - THE MUMMIES
-------------------------------------------
ПМЛ "Б" ЛИГА (ХVIІ кръг)
-------------------------------------------
VALIANT KNIGHTS - КРИВА НИВА
PRIMUS MAXIMUS - RED OR DEAD
DUNE WARRIORS - THUG SLUGS
THE RED WINNERZ - THE CURSED
-------------------------------------------
НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ
-------------------------------------------
01 | Англия - ВЛ
02 | Германия - 1
03 | Италия - А
04 | Испания - 1
05 | Франция - 1
06 | Англия - Ш
07 | Холандия
08 | Португалия
09 | Белгия
10 | Англия - 1
11 | Англия - 2
12 | Италия - Б
13 | Испания - 2
14 | Турция
15 | Гърция
16 | Дания
17 | Чехия
18 | Австрия
-------------------------------------------
НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ
-------------------------------------------
01 | Англия - ВЛ
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 0101 | Манчестър Юнайтед - Болтън
[C - 17:00] 0102 | Уест Бромич - Арсенал
[Н - 18:00] 0103 | Челси - Манчестър Сити
[Н - 15:30] 0104 | Съндърланд - Ливърпул
[C - 19:30] 0105 | Евертън - Фулъм
[C - 17:00] 0106 | Сток Сити - Нюкясъл
[C - 17:00] 0107 | Астън Вила - Уулъврхямптън
[C - 17:00] 0108 | Блякбърн - Блякпул
[C - 17:00] 0109 | Уигън - Бирмингам
02 | Германия - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 0201 | Борусия Дортмунд - Майнц
[Н - 16:30] 0202 | Байер Леверкузен - Шалке
[C - 16:30] 0203 | Хановер - Хофенхайм
[C - 16:30] 0204 | Фрайбург - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 0205 | Нюрнберг - Вердер
[C - 16:30] 0206 | Хамбургер - Кьолн
[Н - 18:30] 0207 | Щутгарт - Волфсбург
[C - 16:30] 0208 | Айнтрахт Франкфурт - Санкт Паули
03 | Италия - А
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 21:45] 0301 | Палермо - Милан
[H - 16:00] 0302 | Интер - Лече
[H - 21:45] 0303 | Наполи - Каляри
[H - 16:00] 0304 | Удинезе - Катания
[С - 19:00] 0305 | Лацио - Чезена
[H - 13:30] 0306 | Фиорентина - Рома
[H - 16:00] 0307 | Ювентус - Бреша
[H - 16:00] 0308 | Болоня - Дженоа
[H - 16:00] 0309 | Бари - Киево
[H - 16:00] 0310 | Сампдория - Парма
04 | Испания - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 21:00] 0401 | Барселона - Хетафе
[С - 23:00] 0402 | Атлетико Мадрид - Реал Мадрид
[H - 22:00] 0403 | Валенсия - Севиля
[H - 20:00] 0404 | Атлетик Билбао - Виляреал
[H - 18:00] 0405 | Малага - Еспаньол
[H - 18:00] 0406 | Расинг Сантандер - Реал Сосиедад
[С - 19:00] 0407 | Майорка - Сарагоса
[H - 18:00] 0408 | Херкулес - Осасуна
[H - 18:00] 0409 | Ла Коруня - Леванте
[H - 18:00] 0410 | Спортинг Хихон - Алмерия
05 | Франция - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 0501 | Брест - Лил
[C - 22:00] 0502 | Лион - Рен
[Н - 22:00] 0503 | Марсилия - Пари Сен Жермен
[C - 20:00] 0504 | Монпелие - Ланс
[C - 20:00] 0505 | Лориен - Сент Етиен
[C - 20:00] 0506 | Валансиен - Бордо
[C - 20:00] 0507 | Тулуза - Ница
[C - 20:00] 0508 | Оксер - Сошо
[Н - 18:00] 0509 | Каен - Арл-Авиньон
[Н - 18:00] 0510 | Монако - Нанси
06 | Англия - Ш
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 0601 | Донкастър - Куинс ПР
[C - 17:00] 0602 | Суонзи - Нотингам Форест
[C - 17:00] 0603 | Хъл Сити - Норич
[C - 17:00] 0604 | Милуол - Кардиф
[C - 15:00] 0605 | Шефилд Юнайтед - Лийдс ***изваден***
[C - 17:00] 0606 | Бристол Сити - Бърнли
[C - 17:00] 0607 | Лестър - Портсмут
[C - 17:00] 0608 | Барнзли - Рединг
[C - 17:00] 0609 | Мидълзбро - Уотфорд
[C - 17:00] 0610 | Ипсуич - Скънторп
[C - 17:00] 0611 | Кристъл Палас - Дарби Каунти
[C - 17:00] 0612 | Престън - Ковънтри
07 | Холандия
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 0701 | ПСВ Айндховен - Утрехт
[H - 15:30] 0702 | Екселсиор Ротердам - Твенте
[H - 13:30] 0703 | АДО Ден Хааг - Аякс
[С - 19:45] 0704 | НАК Бреда - Грьонинген
[H - 15:30] 0705 | Рода - Фейенорд
[С - 20:45] 0706 | Хераклес - Хееренвеен
[С - 21:45] 0707 | НЕК Ниймеген - Де Граафшап
[С - 20:45] 0708 | ВВВ-Венло - Вилем ІІ
08 | Португалия
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 0801 | Порто - Академика
[С - 22:15] 0802 | Спортинг Лисабон - Униао Лейрия
[H - 18:00] 0803 | Витория Сетубал - Насионал Мадейра
[H - 18:00] 0804 | Навал - Бейра Мар
[H - 18:00] 0805 | Маритимо - Олянензе
09 | Белгия
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 0901 | Андерлехт - АА Гент
[H - 19:00] 0902 | Серкъл Брюж - РК Генк
[H - 19:00] 0903 | Лиерс - ФК Брюж
[H - 19:00] 0904 | Сент Трюиден - Локерен
[H - 19:00] 0905 | Стандард Лиеж - Жерминал Беершот
[H - 19:00] 0906 | Мехелен - Юпен
[H - 19:00] 0907 | Вестерло - Шарльороа
[С - 21:00] 0908 | Кортрийк - Золте Варегем
10 | Англия - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1001 | Олдъм - Брайтън
[C - 17:00] 1002 | Хъдърсфийлд - Суиндън
[C - 17:00] 1003 | Саутхямптън - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 1004 | Карлайл - Борнемут
[C - 17:00] 1005 | Брентфорд - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 1006 | Уолсол - Хартлипул
[C - 17:00] 1007 | Екзитър - Йоувил
[C - 17:00] 1008 | Дагенъм Редбридж - Чарлтън
11 | Англия - 2
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1101 | Бери - Челтнъм
[C - 17:00] 1102 | Шрозбъри - Уикъмб
[C - 17:00] 1103 | Бъртън - Джилингам
[C - 17:00] 1104 | Акрингтън - Порт Вейл
[C - 17:00] 1105 | Макълсфийлд - Торки
[C - 17:00] 1106 | Оксфорд Юнайтед - Крю
[C - 17:00] 1107 | Стивънидж - Линкълн Сити
[C - 17:00] 1108 | Олдършот - Стокпорт
12 | Италия - Б
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 1201 | Аталанта - Пиаченца
[C - 16:00] 1202 | Кротоне - Сиена
[C - 16:00] 1203 | Виченца - Новара
[C - 16:00] 1204 | Триестина - Варезе
[C - 16:00] 1205 | Ливорно - Гросето
[C - 16:00] 1206 | Пескара - Падова
[C - 16:00] 1207 | Фрозиноне - Торино
[C - 16:00] 1208 | Портогруаро - АлбиноЛефе
13 | Испания - 2
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1301 | Рекреативо - Райо Валекано
[C - 19:00] 1302 | Бетис - Саламанка
[Н - 13:00] 1303 | Гранада - Селта
[C - 19:00] 1304 | Уеска - Барселона "Б"
[C - 19:00] 1305 | Понферадина - Елче
[C - 19:00] 1306 | Алкоркон - Картахена
[Н - 18:00] 1307 | Химнастик Тарагона - Нумансия
[C - 19:00] 1308 | Тенерифе - Кордоба
14 | Турция
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 1401 | Генчлербирлиги - Трабзон
[С - 19:00] 1402 | Бешикташ - Кайзери
[H - 14:00] 1403 | Ескишехир - Кардемир Карабюк
[С - 16:00] 1404 | Коня - Анталия
[H - 17:00] 1405 | Буджа - Сивас
15 | Гърция
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 1501 | Олимпиакос Пирея - АЕК Атина
[H - 19:00] 1502 | Панатинайкос - Керкира
[H - 19:00] 1503 | Атромитос - ПАОК Солун
[H - 19:00] 1504 | Кавала - Олимпиакос Волос
[H - 19:00] 1505 | Арис Солун - Пансерайкос
[H - 19:00] 1506 | Ираклис - Паниониос
[H - 19:00] 1507 | Ксанти - Астерас Триполис
[H - 19:00] 1508 | Лариса - Ерготелис
16 | Дания
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 1601 | ФК Копенхаген - Брьондби
[С - 18:00] 1602 | Силкеборг - Одензе
[H - 15:00] 1603 | Хорсенс - Рандерс
[H - 17:00] 1604 | Лингби - Олборг
[H - 17:00] 1605 | Нордселанд - Есберг
17 | Чехия
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 18:20] 1701 | Спарта Прага - Бърно
[С - 17:00] 1702 | Словачко - Яблонец
[H - 18:00] 1703 | Сигма Оломоуц - Славия Прага
[С - 17:00] 1704 | Слован Либерец - Млада Болеслав
[H - 18:00] 1705 | Теплице - Баник Острава
[H - 18:00] 1706 | Бохемианс 1905 - Усти над Лабем
18 | Австрия
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 1801 | Вакер Инсбрук - Щурм Грац
[Н - 17:00] 1802 | РБ Залцбург - Аустрия Виена
[C - 19:30] 1803 | Капфенберг - Рийд
[C - 17:00] 1804 | Рапид Виена - ЛАСК Линц
[C - 19:30] 1805 | Магна Винер Нойщат - Матерсбург
Поток ДУЗПИ
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] PK01 | Хартс - Сейнт Мирън [Шотландия - ВЛ]
[C - 17:00] PK02 | Хамилтън - Сейнт Джонстън [Шотландия - ВЛ]
[C - 17:00] PK03 | Транмиър - Колчестър [Англия - 1]
[C - 17:00] PK04 | Плимут - Рочдейл [Англия - 1]
[C - 17:00] PK05 | Брадфорд - Нортхямптън [Англия - 2]
[C - 17:00] PK06 | Барнет - Моркамб [Англия - 2]
[C - 16:00] PK07 | Читадела - Асколи [Италия - Б]
[C - 19:00] PK08 | Албесете - Лас Палмас [Испания - 2]
[C - 18:00] PK09 | Калиакра - Левски София [България - А]
[Н - 01:20] PK10 | Арсенал Саранди - Ривър Плейт [Аржентина]
Поток ПСУ
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 14:30] FK01 | Унион Берлин - Арминия Билефелд [Германия - 2]
[Н - 14:30] FK02 | Падерборн - ФШФ Франкфурт [Германия - 2]
[Н - 14:30] FK03 | Ерцгербирге Ауе - Гройтер Фюрт [Германия - 2]
[Н - 00:00] FK04 | Амкар - Локомотив Москва [Русия]
[Н - 00:00] FK05 | Том - Кубан [Русия]
[Н - 00:00] FK06 | Рубин - Терек [Русия]
[Н - 15:00] FK07 | Черно море - ЦСКА София [България - А]
[Н - 18:00] FK08 | Литекс Ловеч - Локомотив Пловдив [България - А]
[Н - 21:00] FK09 | Велес Сарсфийлд - Сан Лоренсо [Аржентина]
[Н - 19:00] FK10 | Нюелс Олд Бойс - Архентинос Хуниорс [Аржентина]
[Н - 23:15] FK11 | Расинг Клуб - Естудиантес ЛП [Аржентина]
[Н - 20:00] FK12 | УНАМ Пумас - Пачука [Мексико]
[Н - 20:00] FK13 | Пуебла - Некакса [Мексико]
[Н - 17:00] FK14 | Грасхопър - Базел [Швейцария]
[Н - 17:00] FK15 | Сион - Тюн [Швейцария]
[Н - 17:00] FK16 | Йънг Бойс - Люцерн [Швейцария]
[Н - 21:00] FK17 | Бран - Розенборг [Норвегия]
[Н - 19:00] FK18 | Тромсьо - Хаугесунд [Норвегия]
[Н - 19:00] FK19 | Стрьомсгодсет - Сонгдал [Норвегия]
[Н - 18:15] FK20 | Полония Битом - Висла Краков [Полша]
ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ:
======================================
СРОКОВЕ:
======================================
- Краен срок за пускане на избор-потоци: сряда, 03:00.
- Краен срок за пускане на избор-мачове: четвъртък, 21:00.
- Краен срок за избор на служебно разпределение (при непуснат избор-мачове): четвъртък, 24:00.
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00.
- Краен срок за пускане на нападателни прогнози (срещу жълт картон): събота, 13:00.
- Мек срок за пускане на вратарски избивки: събота, до началото на съответната ПМЛ-среща.
- Краен срок за пускане на вратарски избивки (срещу жълт картон): събота, ??:??.
- Краен срок за пускане на ПСУ-прогнози: събота, 24:00.
- Краен срок за пускане на ПСУ-избивки: неделя, до началото на съответния мач за ПСУ.
ДНЕВНИК НА ПРОМЕНИТЕ:
======================================
[Ден - Час] Промяна (Модератор)
[П - 12:30] Пусната е Главната тема (Мейджър)
[Ч - 20:00] Изваден мач от Англия - Ш (Мандор)
Редактирано от Maндop на 17.03.11 20:14.
|
| |
|
|
|