|
Тема |
[ПМЛ S10W19] Купа, 1/4-финали І (14/20 февруари) |
|
Автор |
PMLeague (федерация) |
|
Публикувано | 14.02.11 00:51 |
|
|
Регламент:
- Мачовете от 1/4-финалната фаза на турнира се играят в две срещи на разменено гостуване.
- При равенство в резултата след изиграването на двете срещи се пристъпва към изпълнение на елиминационни дузпи. Правилото за гола на чужд терен НЕ ВАЖИ от този сезон.
Купа на ПМЛ (1/4-финали, първи срещи)
-------------------------------------------
PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICS
DUNE WARRIORS - СИНЯТА ЛАВИНА
CRAZY BAND - КРИВА НИВА
NO MERCY GANGSTERS - ARLITO
-------------------------------------------
Контролни срещи
-------------------------------------------
DEMBA BOYZ - THUG SLUGS
THE RED WINNERZ - RED OR DEAD
-------------------------------------------
НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ
-------------------------------------------
01 | Германия - 1
02 | Италия - А
03 | Испания - 1
04 | Франция - 1
05 | Англия - Ш
06 | Холандия
07 | Англия - Купа
08 | Португалия
09 | Белгия
10 | Шотландия
11 | Англия - 1
12 | Англия - 2
13 | Италия - Б
14 | Испания - 2
15 | Турция
16 | Гърция
17 | Австрия
18 | Аржентина
-------------------------------------------
НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ
-------------------------------------------
01 | Германия - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 0101 | Борусия Дортмунд - Санкт Паули
[Н - 16:30] 0102 | Байер Леверкузен - Щутгарт
[C - 19:30] 0103 | Майнц - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 0104 | Хановер - Кайзерслаутерн
[C - 16:30] 0105 | Фрайбург - Волфсбург
[C - 16:30] 0106 | Хамбургер - Вердер
[C - 16:30] 0107 | Хофенхайм - Кьолн
[Н - 18:30] 0108 | Борусия М'гладбах - Шалке
02 | Италия - А
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 0201 | Киево - Милан
[H - 21:45] 0202 | Наполи - Катания
[H - 16:00] 0203 | Лацио - Бари
[С - 21:45] 0204 | Интер - Каляри
[H - 16:00] 0205 | Удинезе - Бреша
[H - 13:30] 0206 | Лече - Ювентус
[С - 19:00] 0207 | Болоня - Палермо
[H - 16:00] 0208 | Дженоа - Рома
[H - 16:00] 0209 | Фиорентина - Сампдория
[H - 16:00] 0210 | Парма - Чезена
03 | Испания - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 0301 | Барселона - Атлетик Билбао
[С - 21:00] 0302 | Реал Мадрид - Леванте
[С - 19:00] 0303 | Валенсия - Спортинг Хихон
[H - 18:00] 0304 | Виляреал - Малага
[H - 18:00] 0305 | Осасуна - Еспаньол
[H - 18:00] 0306 | Хетафе - Расинг Сантандер
[H - 20:00] 0307 | Севиля - Херкулес
[С - 23:00] 0308 | Сарагоса - Атлетико Мадрид
[H - 18:00] 0309 | Алмерия - Ла Коруня
04 | Франция - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 18:00] 0401 | Монпелие - Лил
[Н - 22:00] 0402 | Тулуза - Рен
[C - 20:00] 0403 | Марсилия - Сент Етиен
[Н - 18:00] 0404 | Ница - Пари Сен Жермен
[C - 22:00] 0405 | Лориен - Бордо
[C - 20:00] 0406 | Брест - Монако
[C - 20:00] 0407 | Каен - Валансиен
[C - 20:00] 0408 | Ланс - Сошо
[C - 20:00] 0409 | Оксер - Арле-Авиньон
05 | Англия - Ш
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 0501 | Престън - Куинс ПР
[C - 17:00] 0502 | Нотингам Форест - Кардиф
[C - 17:00] 0503 | Лийдс - Норич
[C - 17:00] 0504 | Суонзи - Донкастър
[C - 17:00] 0505 | Милуол - Мидълзбро
[C - 17:00] 0506 | Ипсуич - Хъл Сити
[C - 17:00] 0507 | Рединг - Уотфорд
[C - 17:00] 0508 | Портсмут - Барнзли
[C - 17:00] 0509 | Скънторп - Дарби Каунти
[C - 17:00] 0510 | Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед
06 | Холандия
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 0601 | ПСВ Айндховен - НАК Бреда
[H - 15:30] 0602 | Твенте - НЕК Ниймеген
[H - 15:30] 0603 | Аякс - ВВВ-Венло
[С - 21:45] 0604 | Грьонинген - Рода
[H - 13:30] 0605 | АДО Ден Хааг - Фейенорд
[С - 20:45] 0606 | Хееренвеен - АЗ Алкмаар
[H - 15:30] 0607 | Витес - Де Граафшап
[С - 19:45] 0608 | Екселсиор Ротердам - Вилем ІІ
07 | Англия - Купа
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:15] 0701 | Манчестър Юнайтед - Кроули
[Н - 18:30] 0702 | Лейтън Ориент - Арсенал
[Н - 16:00] 0703 | Манчестър Сити - Нотс Каунти
[C - 17:00] 0704 | Сток Сити - Брайтън
[C - 17:00] 0705 | Бирмингам - Шефилд Уензди
08 | Португалия
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 0801 | Брага - Пасош Ферейра
[С - 21:15] 0802 | Портимонензе - Олянензе
[H - 20:00] 0803 | Маритимо - Бейра Мар
[H - 18:00] 0804 | Академика - Рио Аве
[H - 18:00] 0805 | Витория Сетубал - Навал
09 | Белгия
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 21:30] 0901 | Вестерло - Андерлехт
[C - 21:00] 0902 | РК Генк - Мехелен
[Н - 19:00] 0903 | АА Гент - Стандард Лиеж
[C - 21:00] 0904 | ФК Брюж - Локерен
[C - 21:00] 0905 | Юпен - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 0906 | Жерминал Беершот - Кортрийк
[C - 21:00] 0907 | Золте Варегем - Лиерс
[C - 21:00] 0908 | Шарльороа - Сент Трюиден
10 | Шотландия
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 14:30] 1001 | Селтик - Рейнджърс
[C - 17:00] 1002 | Хартс - Дънди Юнайтед
[C - 17:00] 1003 | Абърдийн - Килмарнък
[C - 17:00] 1004 | Инвърнес КТ - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 1005 | Мъдъруел - Хамилтън
[Н - 16:45] 1006 | Сейнт Мирън - Хибърниън
11 | Англия - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1101 | Борнемут - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 1102 | Рочдейл - Саутхямптън
[C - 17:00] 1103 | Чарлтън - Екзитър
[C - 17:00] 1104 | Бристол Роувърс - Олдъм
[C - 17:00] 1105 | Хартлипул - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 1106 | Питърбъро - Транмиър
[C - 17:00] 1107 | Колчестър - Уолсол
[C - 17:00] 1108 | Суиндън - Карлайл
12 | Англия - 2
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1201 | Линкълн Сити - Честърфийлд
[C - 17:00] 1202 | Родъръм - Шрозбъри
[C - 17:00] 1203 | Уикъмб - Акрингтън
[C - 17:00] 1204 | Джилингам - Бери
[C - 17:00] 1205 | Моркамб - Оксфорд Юнайтед
[C - 17:00] 1206 | Крю - Стивънидж
[C - 17:00] 1207 | Торки - Саутенд
[C - 17:00] 1208 | Челтнъм - Барнет
13 | Италия - Б
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 1301 | Реджина - Аталанта
[C - 16:00] 1302 | Сиена - Пиаченца
[C - 16:00] 1303 | Ливорно - Новара
[C - 16:00] 1304 | Торино - Пескара
[C - 16:00] 1305 | АлбиноЛефе - Падова
[C - 16:00] 1306 | Читадела - Виченца
[C - 16:00] 1307 | Сасуоло - Кротоне
[C - 16:00] 1308 | Триестина - Модена
14 | Испания - 2
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1401 | Райо Валекано - Химнастик Тарагона
[C - 19:00] 1402 | Селта - Тенерифе
[Н - 13:00] 1403 | Валядолид - Бетис
[Н - 18:00] 1404 | Понферадина - Гранада
[C - 19:00] 1405 | Лас Палмас - Виляреал "Б"
[C - 19:00] 1406 | Херес - Кордоба
[C - 19:00] 1407 | Картахена - Нумансия
[C - 19:00] 1408 | Елче - Барселона "Б"
15 | Турция
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 1501 | Бурса - Газиантеп
[Н - 19:00] 1502 | Бешикташ - Фенербахче
[Н - 14:00] 1503 | Кайзери - Анталия
[Н - 17:00] 1504 | Коня - Истанбул ББ
[C - 19:00] 1505 | Галатасарай - Буджа
[C - 17:00] 1506 | Генчлербирлиги - Кардемир Карабюк
16 | Гърция
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 1601 | Олимпиакос Пирея - Панатинайкос
[Н - 19:30] 1602 | АЕК Атина - Паниониос
[C - 19:30] 1603 | Кавала - Пансерайкос
[Н - 15:00] 1604 | Олимпиакос Волос - Ираклис
[Н - 17:15] 1605 | Атромитос - Арис Солун
[C - 17:15] 1606 | Астерас Триполис - Керкира
[Н - 19:30] 1607 | Ксанти - Лариса
17 | Австрия
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1701 | Рийд - ЛАСК Линц
[C - 19:30] 1702 | Матерсбург - Щурм Грац
[C - 19:30] 1703 | Аустрия Виена - Магна Винер Нойщат
[Н - 17:00] 1704 | РБ Залцбург - Рапид Виена
[C - 19:30] 1705 | Капфенберг - Вакер Инсбрук
18 | Аржентина
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 22:00] 1801 | Килмес - Естудиантес ЛП
[П - 02:15] 1802 | Расинг Клуб - Бока Хуниорс
[Н - 02:15] 1803 | Велес - Ол Бойс
[C - 22:00] 1804 | Архентинос Хуниорс - Индепендиенте
[П - 00:10] 1805 | Ривър Плейт - Уракан БА
[Н - 00:10] 1806 | Нюелс Олд Бойс - Ланус
Поток ДУЗПИ
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 14:00] PK01 | Уест Бромич - Уулвърхямптън [Англия - ВЛ]
[C - 17:00] PK02 | Нортхямптън - Олдършот [Англия - 2]
[C - 17:00] PK03 | Херефорд - Бъртън [Англия - 2]
[C - 16:00] PK04 | Асколи - Портогруаро [Италия - Б]
[C - 19:00] PK05 | Саламанка - Уеска [Испания - 2]
[C - 19:00] PK06 | Албасете - Рекреативо [Испания - 2]
[C - 18:45] PK07 | Цюрих - Санкт Гален [Швейцария]
[Н - 01:00] PK08 | Монтерей - Тигрес [Мексико]
[C - 17:00] PK09 | Тамуърт - АФК Уимбълдън [Англия - К]
[C - 17:00] PK10 | Макаби Тел Авив - Апоел Хайфа [Израел]
Поток ПСУ
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 17:00] FK01 | Фулъм - Болтън [Англия - Купа]
[Н - 14:30] FK02 | Ерцгебирге Ауе - Арминия Билефелд [Германия - 2]
[Н - 14:30] FK03 | ФШФ Франкфурт - Карлсруе [Германия - 2]
[Н - 14:30] FK04 | Оснабрюк - Оберхаузен [Германия - 2]
[Н - 17:00] FK05 | Базел - Сион [Швейцария]
[Н - 17:00] FK06 | Белинцона - Люцерн [Швейцария]
[Н - 17:00] FK07 | Тюн - Йънг Бойс [Швейцария]
[Н - 20:00] FK08 | Толука - Некакса [Мексико]
[Н - 20:00] FK09 | Пуебла - Хагуарес [Мексико]
[Н - 24:00] FK10 | Америка - Монаркас Морелия [Мексико]
[Н - 19:30] FK11 | Апоел Кирят Шмона - Апоел Акко [Израел]
[Н - 16:00] FK12 | Тиенен - Ломел Юнайтед [Белгия - 2]
[Н - 16:00] FK13 | Визе - ОХ Льовен [Белгия - 2]
[Н - 16:00] FK14 | Рупел Боом - Стандард Ветерен [Белгия - 2]
[Н - 18:00] FK15 | Трофензе - Варзим [Португалия - 1]
[Н - 19:00] FK16 | Санта Клара - Фейрензе [Португалия - 1]
[Н - 13:15] FK17 | Авеш - Морейрензе [Португалия - 1]
[Н - 13:30] FK18 | Ризе - Орду [Турция - 1]
[Н - 19:00] FK19 | Алтай - Денизли [Турция - 1]
[Н - 13:30] FK20 | Ахисар - Кайзери Ерджиес [Турция - 1]
ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ:
======================================
СРОКОВЕ:
======================================
- Краен срок за пускане на избор-потоци: сряда, 03:00.
- Краен срок за пускане на избор-мачове: четвъртък, 21:00.
- Краен срок за избор на служебно разпределение (при непуснат избор-мачове): четвъртък, 24:00.
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00.
- Краен срок за пускане на нападателни прогнози (срещу жълт картон): събота, 13:00.
- Мек срок за пускане на вратарски избивки: събота, до началото на съответната ПМЛ-среща.
- Краен срок за пускане на вратарски избивки (срещу жълт картон): събота, ??:??.
- Краен срок за пускане на ПСУ-прогнози: събота, 24:00.
- Краен срок за пускане на ПСУ-избивки: неделя, до началото на съответния мач за ПСУ.
ДНЕВНИК НА ПРОМЕНИТЕ:
======================================
[Ден - Час] Промяна (Модератор)
[15.02 - 13:55] Добавена е контролата между Уинърз и РОД (Алесандрон)
[16.02 - 23:50] Редактирани са потоци "Дузпи" и "ПСУ"
Редактирано от alessandron на 17.02.11 16:32.
|
| |
[ПМЛ S10W19] Купа, 1/4-финали І (14/20 февруари)
|
PMLeague
| 14.02.11 00:51 |
Технически постинг
| PMLeague
| 14.02.11 00:55 |
НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ И МАЧОВЕ
| Meйджъp
| 14.02.11 14:46 |
Потоци Дузпи и ПСУ
| Meйджъp
| 15.02.11 21:40 |
PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICS
| PMLeague
| 14.02.11 00:55 |
Потоци. състав.
| AlexBG
| 15.02.11 17:39 |
Мачове + разпределение
| alessandron
| 17.02.11 15:06 |
Re: Мачове + разпределение
| Vendome
| 17.02.11 22:55 |
Re: PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICS
| jackx13
| 18.02.11 09:55 |
THE THRACIAN ORPHIC 1:1
| Tцъфo
| 18.02.11 18:29 |
Re: PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICS
| the_fly
| 18.02.11 22:13 |
Re: PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICS
| AlexBG
| 18.02.11 22:47 |
PRIMUS MAXIMUS - 3
| Henman
| 18.02.11 22:51 |
Re: PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICS
| ludlokofan1936
| 18.02.11 23:37 |
Re: PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICS
| Бaбa Йopra
| 19.02.11 10:17 |
орфИкер
| redo
| 19.02.11 12:56 |
PRIMUS MAXIMUS - вратар
| alessandron
| 19.02.11 14:44 |
DUNE WARRIORS - СИНЯТА ЛАВИНА
| PMLeague
| 14.02.11 00:56 |
Потоци
| Roonex
| 15.02.11 23:18 |
Мачове и разпределение
| Гoa
| 17.02.11 20:57 |
DUNE WARRIORS - post 4 - Hazerot
| Hazerot
| 17.02.11 23:42 |
DUNE WARRIORS Туиг пост 1
| Tyиr
| 18.02.11 10:33 |
СИНЯТА ЛАВИНА 2
| Roonex
| 18.02.11 17:56 |
Re: DUNE WARRIORS - СИНЯТА ЛАВИНА
| kyp34o
| 18.02.11 19:45 |
СИНЯТА ЛАВИНА 1
| ZeppeR
| 19.02.11 02:22 |
Re: DUNE WARRIORS - СИНЯТА ЛАВИНА
| ELCapitano
| 19.02.11 08:55 |
Re: DUNE WARRIORS - пост2 - Сянки
| Cянkи
| 19.02.11 09:13 |
DUNE WARRIORS - пост 3 - 5з
| 5з
| 19.02.11 09:38 |
DUNE WARRIORS - вратар
| Гoa
| 19.02.11 11:11 |
СИНЯТА ЛАВИНА Пазач
| billie_joe
| 19.02.11 15:22 |
CRAZY BAND - КРИВА НИВА
| PMLeague
| 14.02.11 00:56 |
Потоци
| dril
| 15.02.11 22:31 |
ще копат на нивата тази седмица
| kибиk
| 15.02.11 23:55 |
Мачое, разпраделение, състав
| тepминaтop
| 16.02.11 12:25 |
CRAZY BAND 2
| msrm
| 16.02.11 22:48 |
КРИВА НИВА - пост 1 Караколю
| dril
| 18.02.11 09:08 |
КРИВА НИВА-post4
| bobby68
| 18.02.11 10:18 |
КРИВА НИВА - Пост 3 - Оейзис
| oasis2
| 18.02.11 12:00 |
Re: CRAZY BAND - КРИВА НИВА
| pottz
| 18.02.11 16:21 |
CRAZY BAND - 4
| DUSHESH
| 18.02.11 21:44 |
КРИВА НИВА Пост 2 Копача
| LF_666
| 19.02.11 00:36 |
вратар
| тepминaтop
| 19.02.11 10:57 |
CRAZY BAND 1
| Sylar.
| 19.02.11 11:51 |
КРИВА НИВА - вратар - Ла Вила
| LaVilla
| 19.02.11 12:23 |
КРИВА НИВА - ПСУ
| dril
| 19.02.11 15:19 |
ПСУ
| тepминaтop
| 19.02.11 17:29 |
NO MERCY GANGSTERS - ARLITO
| PMLeague
| 14.02.11 00:57 |
Re: NO MERCY GANGSTERS - ARLITO
| GAMEN4O
| 16.02.11 15:24 |
мачове
| Lord_fuckmaker
| 16.02.11 21:18 |
NO MERCY GANGSTERS - пост 1
| pavlov1
| 18.02.11 10:05 |
ARLITO post 4
| jurgen sparwasser
| 18.02.11 18:06 |
NO MERCY GANGSTERS - пост 2
| radev
| 18.02.11 19:51 |
Re: NO MERCY GANGSTERS - ARLITO
| O.Temile
| 18.02.11 21:38 |
пост 4 НМГ
| Kuffar5
| 18.02.11 22:36 |
Арлито, пост 2, Владето Фулъм
| vladeto_fulham
| 18.02.11 23:10 |
NO MERCY GANGSTERS - post 3
| ChibitoS.
| 19.02.11 10:45 |
Дузпа
| Lord_fuckmaker
| 19.02.11 10:51 |
ARLITO - пост 3, Спърс
| Suprs
| 19.02.11 11:09 |
Арлито, вратар - дузпа
| riot_starter
| 19.02.11 12:13 |
Арлито, вратар
| riot_starter
| 19.02.11 12:17 |
NO MERCY GANGSTERS - вратар
| Lord_fuckmaker
| 19.02.11 13:49 |
ПСУ
| Lord_fuckmaker
| 19.02.11 16:36 |
Арлито, вратар - ПСУ
| riot_starter
| 19.02.11 17:07 |
DEMBA BOYZ - THUG SLUGS
| PMLeague
| 14.02.11 00:57 |
потоци на наслука
| falkenbach
| 14.02.11 19:38 |
Безмислинки
| Гoнзo
| 16.02.11 08:42 |
DEMBA BOYZ - Пост 4
| DanyOO7
| 17.02.11 21:44 |
DEMBA BOYZ - пост 2
| taliezin
| 18.02.11 11:58 |
THUG SLUGS zwei
| falkenbach
| 18.02.11 19:56 |
DEMBA BOYZ - Пост 1(Merengue)
| Merengue
| 18.02.11 21:16 |
DEMBA BOYZ - ПСУ 1
| DanyOO7
| 18.02.11 21:39 |
THUG SLUGS #3
| Shifter
| 18.02.11 22:33 |
THUG SLUGS [1]
| BornFromPain
| 18.02.11 22:49 |
THUG SLUGS - P4
| almostthere
| 19.02.11 00:34 |
DEMBA BOYZ - пост 3
| Гoнзo
| 19.02.11 09:20 |
RDEMBA BOYZ - кюшеклийка 2
| Гoнзo
| 19.02.11 09:28 |
DEMBA BOYZ - вратар
| Бepбaтoв
| 19.02.11 10:03 |
THUG SLUGS - ПСУ
| Shifter
| 19.02.11 13:33 |
THUG SLUGS - vratar
| Bars
| 19.02.11 16:20 |
DEMBA BOYZ - избивка
| Гoнзo
| 20.02.11 00:32 |
избивки псу
| falkenbach
| 20.02.11 14:05 |
THE RED WINNERZ - RED OR DEAD
| alessandron
| 15.02.11 13:54 |
Потоци
| tonzos_justice
| 15.02.11 14:33 |
Re: THE RED WINNERZ - RED OR DEAD
| kenny mccormick
| 16.02.11 20:46 |
Разпределение от Антверпен до Любляна
| tonzos_justice
| 17.02.11 11:00 |
Re: Разпределение от Антверпен до Любляна
| naja_haje
| 18.02.11 14:45 |
Лузърс пост 4! ПОСЛЕДНИ В ЕВРОПА
| bluefan
| 17.02.11 12:10 |
RED OR DEAD- 4
| ivi4-cska
| 17.02.11 17:55 |
Re: THE RED WINNERZ - RED OR DEAD
| kenny mccormick
| 17.02.11 19:57 |
RED OR DEAD -1
| Oлимпия
| 18.02.11 14:08 |
Re: THE RED WINNERZ - RED OR DEAD
| Tony Stewart
| 18.02.11 15:07 |
RED OR DEAD, пост 3
| red_fire
| 19.02.11 01:29 |
RED OR DEAD- псу 1
| ivi4-cska
| 19.02.11 11:07 |
RED OR DEAD - post 2
| tonzos_justice
| 19.02.11 11:47 |
ПСУ THE RED WINNERZ
| Tony Stewart
| 19.02.11 12:05 |
GK
| Viper X
| 19.02.11 12:29 |
RED OR DEAD - и за вратар да се пробвам
| tonzos_justice
| 19.02.11 15:27 |
THE RED WINNERZ - ПСУ вратар
| Tony Stewart
| 19.02.11 17:37 |
Re: THE RED WINNERZ - RED OR DEAD - ПСУвам
| naja_haje
| 19.02.11 17:50 |
RED OR DEAD - ПСУ 2
| tonzos_justice
| 20.02.11 11:43 |
|
|
|
|