|
Тема |
[ПМЛ S10W9] Лига, VIІI кръг (22/28 ноември) |
|
Автор |
PMLeague (федерация) |
|
Публикувано | 22.11.10 03:55 |
|
|
ПМЛ "А" ЛИГА (VIIІ кръг)
-------------------------------------------
ARLITO - DEMBA BOYZ
REAL GREEN - UNDERGROUND
THE THRACIAN ORPHICS - NEW MERSEY RAZORS
AIR FORCE - СИНЯТА ЛАВИНА
THE MUMMIES - EXTREME ZOMBIES
NO MERCY GANGSTERS - CRAZY BAND
-------------------------------------------
ПМЛ "Б" ЛИГА (VIІI кръг)
-------------------------------------------
THE RED WINNERZ - THUG SLUGS
VALIANT KNIGHTS - DUNE WARRIORS
PRIMUS MAXIMUS - КРИВА НИВА
RED OR DEAD - THE CURSED
-------------------------------------------
НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ
-------------------------------------------
01 | Англия - ВЛ
02 | Германия - 1
03 | Италия - А
04 | Испания - 1
05 | Франция - 1
06 | Англия - Ш
07 | Португалия
08 | Холандия
09 | Белгия
10 | Шотландия
11 | Италия - Б
12 | Испания - 2
13 | Русия
14 | Турция
15 | Гърция
16 | Австрия
17 | Дания
18 | Аржентина
-------------------------------------------
НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ
-------------------------------------------
01 | Англия - ВЛ
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 0101 | Нюкясъл - Челси
[C - 17:00] 0102 | Манчестър Юнайтед - Блякбърн
[C - 17:00] 0103 | Сток Сити - Манчестър Сити
[C - 17:00] 0104 | Болтън - Блякпул
[H - 18:00] 0105 | Тотнъм - Ливърпул
[C - 17:00] 0106 | Уулвърхямптън - Съндърланд
[C - 17:00] 0107 | Фулъм - Бирмингам
[C - 17:00] 0108 | Евертън - Уест Бромич
[C - 17:00] 0109 | Уест Хям - Уигън
02 | Германия - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 0201 | Борусия Дортмунд - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 0202 | Хофенхайм - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 0203 | Хановер - Фрайбург
[C - 16:30] 0204 | Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 0205 | Хамбургер - Щутгарт
[H - 18:30] 0206 | Кьолн - Волфсбург
[H - 16:30] 0207 | Вердер - Санкт Паули
[C - 16:30] 0208 | Кайзерслаутерн - Шалке
03 | Италия - А
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 0301 | Сампдория - Милан
[H - 16:00] 0302 | Лацио - Катания
[H - 16:00] 0303 | Удинезе - Наполи
[C - 21:45] 0304 | Ювентус - Фиорентина
[H - 21:45] 0305 | Палермо - Рома
[H - 13:30] 0306 | Интер - Парма
[H - 16:00] 0307 | Болоня - Киево
[H - 16:00] 0308 | Бреша - Дженоа
[H - 16:00] 0309 | Каляри - Лече
[H - 16:00] 0310 | Бари - Чезена
04 | Испания - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 0401 | Сарагоса - Виляреал
[C - 23:00] 0402 | Атлетико Мадрид - Еспаньол
[H - 22:00] 0403 | Валенсия - Алмерия
[C - 21:00] 0404 | Севиля - Хетафе
[H - 18:00] 0405 | Майорка - Малага
[H - 18:00] 0406 | Спортинг Хихон - Реал Сосиедад
[H - 20:00] 0407 | Атлетик Билбао - Осасуна
[H - 18:00] 0408 | Расинг Сантандер - Ла Коруня
[H - 18:00] 0409 | Херкулес - Леванте
05 | Франция - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 22:00] 0501 | Бордо - Лил
[C - 20:00] 0502 | Марсилия - Монпелие
[H - 22:00] 0503 | Лион - Пари Сен Жермен
[C - 20:00] 0504 | Лориен - Рен
[C - 20:00] 0505 | Брест - Ланс
[H - 18:00] 0506 | Оксер - Тулуза
[C - 20:00] 0507 | Нанси - Сент Етиен
[H - 18:00] 0508 | Каен - Сошо
[C - 20:00] 0509 | Монако - Ница
[C - 20:00] 0510 | Валансиен - Арле Авиньон
06 | Англия - Ш
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 0601 | Куинс ПР - Кардиф
[C - 19:20] 0602 | Бърнли - Дарби Каунти
[C - 17:00] 0603 | Рединг - Лийдс
[C - 17:00] 0604 | Кристъл Палас - Донкастър
[H - 15:15] 0605 | Норич - Ипсуич
[C - 17:00] 0606 | Скънторп - Ковънтри
[C - 17:00] 0607 | Барнзли - Уотфорд
[C - 17:00] 0608 | Престън - Милуол
[C - 17:00] 0609 | Бристол Сити - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 0610 | Мидълзбро - Хъл Сити
07 | Португалия
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 23:15] 0701 | Спортинг Лисабон - Порто
[H - 20:15] 0702 | Бейра Мар - Бенфика
[C - 19:00] 0703 | Маритимо - Витория Гимараеш
[H - 22:15] 0704 | Брага - Насионал Мадейра
[C - 18:00] 0705 | Пасош Ферейра - Олянензе
[H - 18:00] 0706 | Портимонензе - Униао Лейрия
[H - 18:00] 0707 | Навал - Рио Аве
08 | Холандия
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 0801 | НЕК Ниймеген - Твенте
[C - 20:45] 0802 | Рода - Грьонинген
[H - 15:30] 0803 | ВВВ-Венло - Аякс
[C - 19:45] 0804 | АЗ Алкмаар - Хееренвеен
[H - 13:30] 0805 | Фейенорд - АДО Ден Хааг
[H - 15:30] 0806 | Хераклес - Утрехт
[H - 13:30] 0807 | Де Граафшап - Витес
[C - 20:45] 0808 | Вилем ІІ - Екселсиор Ротердам
09 | Белгия
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 0901 | Андерлехт - Шарльороа
[C - 21:00] 0902 | Кортрийк - Локерен
[C - 21:00] 0903 | Стандард Лиеж - Лиерс
[H - 21:30] 0904 | Мехелен - Золте Варегем
[C - 21:00] 0905 | Серкъл Брюж - Жерминал Беершот
[H - 19:00] 0906 | Сент Трюиден - ФК Брюж
[C - 21:00] 0907 | Вестерло - Юпен
10 | Шотландия
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 14:00] 1001 | Дънди Юнайтед - Рейнджърс
[C - 17:00] 1002 | Селтик - Инвърнес КТ
[H - 16:15] 1003 | Мъдъруел - Хартс
[C - 17:00] 1004 | Килмарнък - Абърдийн
[C - 17:00] 1005 | Хибърниън - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 1006 | Хамилтън - Сейнт Мирън
11 | Италия - Б
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 1101 | Сиена - Новара
[C - 16:00] 1102 | Емполи - Сасуоло
[C - 16:00] 1103 | Падова - Варезе
[C - 16:00] 1104 | Пиаченца - Торино
[C - 16:00] 1105 | Кротоне - Виченца
[C - 16:00] 1106 | Пескара - Портогруаро
[C - 16:00] 1107 | Триестина - Гросето
[C - 16:00] 1108 | Фрозиноне - Асколи
12 | Испания - 2
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1201 | Бетис - Барселона "Б"
[C - 19:00] 1202 | Лас Палмас - Райо Валекано
[C - 19:00] 1203 | Хирона - Саламанка
[H - 18:00] 1204 | Валядолид - Картахена
[C - 19:00] 1205 | Албасете - Херес
[H - 13:00] 1206 | Гранада - Кордоба
[H - 18:00] 1207 | Рекреативо - Нумансия
[H - 13:00] 1208 | Алкоркон - Химнастик Тарагона
13 | Русия
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 1301 | Зенит - Криля Советов
[H - 13:00] 1302 | Амкар - ЦСКА Москва
[H - 13:00] 1303 | Локомотив Москва - Рубин
[H - 13:00] 1304 | Динамо Москва - Спартак Москва
[H - 13:00] 1305 | Спартак Налчик - Анжи
[H - 13:00] 1306 | Том - Ростов
[H - 13:00] 1307 | Сатурн - Алания
[H - 13:00] 1308 | Терек - Сибир
14 | Турция
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 1401 | Газиантеп - Трабзон
[C - 19:00] 1402 | Истанбул ББ - Фенербахче
[H - 19:00] 1403 | Галатасарай - Бешикташ
[H - 14:30] 1404 | Буджа - Анталия
[H - 17:00] 1405 | Кардемир Карабюк - Анкарагюджю
[C - 17:00] 1406 | Генчлербирлиги - Сивас
15 | Гърция
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 1501 | АЕК Атина - Олимпиакос Пирея
[H - 19:30] 1502 | Керкира - Панатинайкос
[H - 15:00] 1503 | Олимпиакос Волос - Кавала
[H - 17:15] 1504 | ПАОК Солун - Атромитос
[C - 17:15] 1505 | Пансерайкос - Арис Солун
[H - 15:00] 1506 | Паниониос - Ираклис
[H - 15:00] 1507 | Астерас Триполис - Ксанти
[C - 17:15] 1508 | Ерготелис - Лариса
16 | Австрия
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 1601 | Рийд - Вакер Инсбрук
[C - 19:30] 1602 | Матерсбург - Щурм Грац
[H - 17:00] 1603 | Аустрия Виена - Рапид Виена
[C - 19:30] 1604 | ЛАСК Линц - РБ Залцбург
[C - 17:00] 1605 | Капфенберг - Магна Винер Нойщат
17 | Дания
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 1701 | Рандерс - ФК Копенхаген
[C - 18:00] 1702 | Мидтиланд - Силкеборг
[H - 19:00] 1703 | Брьондби - Одензе
[H - 15:00] 1704 | Есберг - Лингби
[H - 17:00] 1705 | Нордселанд - СьондерийскЕ
18 | Аржентина
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 1801 | Индепендиенте - Естудиантес ЛП
[H - 01:10] 1802 | Банфийлд - Расинг Клуб
[С - 22:10] 1803 | Килмес - Ол Бойс
[П - 00:10] 1804 | Ривър Плейт - Олимпо
[Н - 22:00] 1805 | Нюелс Олд Бойс - Бока Хуниорс
Отпаднали:
[С - 00:10] Химнасия ЛП - Годой Крус
[С - 02:15] Арсенал Саранди - Сан Лоренсо
[ВТ - 00:10] Уракан БА - Ланус
[ВТ - 02:15] Архентинос Хуниорс - Колон
[СР - 00:10] Велес Сарсфийлд - Тигре Виктория
Поток ДУЗПИ
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] PK01 | Рочдейл - Олдъм [Англия - 1]
[C - 17:00] PK02 | Моркамб - Крю [Англия - 2]
[C - 19:00] PK03 | Уеска - Елче [Испания - 2]
[C - 18:00] PK04 | Локомотив София - Славия София [България]
[C - 18:45] PK05 | Тюн - Люцерн [Швейцария]
[C - 19:15] PK06 | Корона - Лех Познан [Полша]
[C - 21:45] PK07 | Динамо Букурещ - ФК Тимишоара [Румъния]
[C - 17:00] PK08 | Нюпорт - Хейз Йединг [Англия - К]
[C - 16:00] PK09 | Динамо Киев - Севастопол [Украйна]
[C - 17:00] PK10 | Нотс Каунти - Борнемут [Купа на Англия]
Поток ПСУ
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 14:30] FK01 | Карлсруе - Оберхаузен [Германия - 2]
[H - 14:30] FK02 | Инголщат - Унион Берлин [Германия - 2]
[H - 14:30] FK03 | Ернерги Котбус - Ерцгебирге Ауе [Германия - 2]
[H - 18:00] FK04 | Виляреал "Б" - Тенерифе [Испания - 2]
[H - 14:00] FK05 | Академик София - ЦСКА София [България]
[H - 18:00] FK06 | Калиакра - Литекс Ловеч [България]
[H - 21:00] FK07 | Палмейрас - Флуминензе [Бразилия]
[H - 21:00] FK08 | Фламенго - Крузейро [Бразилия]
[H - 21:00] FK09 | Сеара - Атлетико Паранаензе [Бразилия]
[H - 14:30] FK10 | Йънг Бойс - Сион [Швейцария]
[H - 17:00] FK11 | Санкт Гален - Цюрих [Швейцария]
[H - 17:00] FK12 | Ксамакс Нюшател - Базел [Швейцария]
[H - 15:45] FK13 | Полония Варшава - Висла Краков [Полша]
[H - 18:00] FK14 | Рух Хожув - Ягелония [Полша]
[H - 14:00] FK15 | Университатя Клуж - Търгу Муреш [Румъния]
[H - 21:00] FK16 | Стяуа Букурещ - ЧФР Клуж [Румъния]
[H - 16:00] FK17 | Шахтьор Донецк - Арсенал Киев [Украйна]
[H - 19:00] FK18 | Волин - Металург Запорожие [Украйна]
[H - 20:00] FK19 | Оболон Киев - Днепър Д'петровск [Украйна]
[H - 18:00] FK20 | Партизан - Металац [Сърбия]
ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ:
======================================
СРОКОВЕ:
======================================
- Краен срок за пускане на избор-потоци: сряда, 03:00.
- Краен срок за пускане на избор-мачове: четвъртък, 21:00.
- Краен срок за избор на служебно разпределение (при непуснат избор-мачове): четвъртък, 24:00.
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00.
- Краен срок за пускане на нападателни прогнози (срещу жълт картон): събота, 13:00.
- Мек срок за пускане на вратарски избивки: събота, до началото на съответната ПМЛ-среща.
- Краен срок за пускане на вратарски избивки (срещу жълт картон): събота, ??:??.
- Краен срок за пускане на ПСУ-прогнози: събота, 24:00.
- Краен срок за пускане на ПСУ-избивки: неделя, до началото на съответния мач за ПСУ.
ДНЕВНИК НА ПРОМЕНИТЕ:
======================================
[Ден - Час] Промяна (Модератор)
[Пн - 04:00] Пусната е Главната тема (Мейджър)
[Чт - 11:00] Корекции и допълнения на поток Аржентина (Алекс)
[Чт - 21:10] Добавен е последния мач за ПСУ (Мейджър)
Редактирано от PMLeague на 25.11.10 21:14.
|
| |
|
|
|