|
Тема |
[ПМЛ S10W8] Лига, VII кръг (15/21 ноември) |
|
Автор |
PMLeague (федерация) |
|
Публикувано | 15.11.10 04:30 |
|
|
ПМЛ "А" ЛИГА (VII кръг)
-------------------------------------------
NO MERCY GANGSTERS - ARLITO
CRAZY BAND - THE MUMMIES
EXTREME ZOMBIES - AIR FORCE
СИНЯТА ЛАВИНА - THE THRACIAN ORPHICS
NEW MERSEY RAZORS - REAL GREEN
UNDERGROUND - DEMBA BOYZ
-------------------------------------------
ПМЛ "Б" ЛИГА (VII кръг)
-------------------------------------------
THE CURSED - THE RED WINNERZ
RED OR DEAD - КРИВА НИВА
PRIMUS MAXIMUS - DUNE WARRIORS
VALIANT KNIGHTS - THUG SLUGS
-------------------------------------------
Номинирани потоци:
-------------------------------------------
01 | Англия - ВЛ
02 | Германия - 1
03 | Италия - А
04 | Испания - 1
05 | Франция - 1
06 | Англия - Ш
07 | Холандия
08 | Белгия
09 | Англия - 1
10 | Англия - 2
11 | Италия - Б
12 | Испания - 2
13 | Турция
14 | Гърция
15 | Австрия
16 | Дания
17 | Чехия
18 | Аржентина
-------------------------------------------
Номинирани мачове:
-------------------------------------------
01 | Англия - ВЛ
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 0101 | Бирмингам - Челси
[C - 17:00] 0102 | Манчестър Юнайтед - Уигън
[Н - 18:00] 0103 | Фулъм - Манчестър Сити
[C - 17:00] 0104 | Болтън - Нюкясъл
[Н - 15:30] 0105 | Блякбърн - Астън Вила
[C - 17:00] 0106 | Уест Бромич - Сток Сити
[C - 19:30] 0107 | Ливърпул - Уест Хям
[C - 17:00] 0108 | Блякпул - Уулвърхямптън
02 | Германия - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 0201 | Фрайбург - Борусия Дортмунд
[C - 19:30] 0202 | Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 0203 | Борусия М'гладбах - Майнц
[C - 16:30] 0204 | Айнтрахт Франкфурт - Хофенхайм
[C - 16:30] 0205 | Хановер - Хамбургер
[C - 16:30] 0206 | Нюрнберг - Кайзерслаутерн
[C - 16:30] 0207 | Шалке - Вердер
[Н - 18:30] 0208 | Санкт Паули - Волфсбург
[Н - 16:30] 0209 | Щутгарт - Кьолн
03 | Италия - А
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 21:45] 0301 | Милан - Фиорентина
[H - 16:00] 0302 | Парма - Лацио
[H - 21:45] 0303 | Наполи - Болоня
[H - 13:30] 0304 | Дженоа - Ювентус
[H - 16:00] 0305 | Киево - Интер
[С - 19:00] 0306 | Рома - Удинезе
[H - 16:00] 0307 | Чезена - Палермо
[H - 16:00] 0308 | Лече - Сампдория
[H - 16:00] 0309 | Катания - Бари
[H - 16:00] 0310 | Бреша - Каляри
04 | Испания - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 23:00] 0401 | Реал Мадрид - Атлетик Билбао
[С - 21:00] 0402 | Алмерия - Барселона
[С - 19:00] 0403 | Виляреал - Валенсия
[H - 20:00] 0404 | Севиля - Майорка
[H - 18:00] 0405 | Еспаньол - Херкулес
[H - 22:00] 0406 | Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид
[H - 18:00] 0407 | Осасуна - Спортинг Хихон
[H - 18:00] 0408 | Леванте - Расинг Сантандер
[H - 18:00] 0409 | Ла Коруня - Малага
05 | Франция - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 0501 | Рен - Брест
[Н - 18:00] 0502 | Лил - Монако
[C - 22:00] 0503 | Ница - Монпелие
[C - 20:00] 0504 | Пари Сен Жермен - Каен
[C - 20:00] 0505 | Тулуза - Марсилия
[Н - 18:00] 0506 | Арле Авиньон - Бордо
[Н - 22:00] 0507 | Ланс - Лион
[C - 20:00] 0508 | Сент Етиен - Оксер
[C - 20:00] 0509 | Сошо - Лориен
[C - 20:00] 0510 | Нанси - Валансиен
06 | Англия - Ш
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 0601 | Кардиф - Нотингам Форест
[C - 17:00] 0602 | Куинс ПР - Престън
[C - 17:00] 0603 | Донкастър - Суонзи
[C - 17:00] 0604 | Дарби Каунти - Скънторп
[C - 17:00] 0605 | Норич - Лийдс
[C - 17:00] 0606 | Ковънтри - Бърнли
[C - 17:00] 0607 | Уотфорд - Рединг
[C - 17:00] 0608 | Хъл Сити - Ипсуич
[C - 17:00] 0609 | Барнзли - Портсмут
[C - 17:00] 0610 | Бристол Сити - Лестър
[C - 17:00] 0611 | Мидълзбро - Милуол
[C - 19:20] 0612 | Шефилд Юнайтед - Кристъл Палас
07 | Холандия
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 21:45] 0701 | Аякс - ПСВ Айндховен
[С - 20:45] 0702 | Твенте - АЗ Алкмаар
[H - 15:30] 0703 | Грьонинген - Фейенорд
[С - 20:45] 0704 | Де Граафшап - Рода
[H - 15:30] 0705 | АДО Ден Хааг - НАК Бреда
[H - 15:30] 0706 | Хееренвеен - Вилем ІІ
[H - 17:30] 0707 | Утрехт - НЕК Ниймеген
[С - 20:45] 0708 | Витес - Хераклес
08 | Белгия
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 0801 | Шарльороа - РК Генк
[C - 19:00] 0802 | Жерминал Беершот - Андерлехт
[C - 21:00] 0803 | АА Гент - Вестерло
[Н - 19:00] 0804 | Золте Варегем - Стандард Лиеж
[C - 21:00] 0805 | Локерен - Мехелен
[Н - 21:30] 0806 | ФК Брюж - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 0807 | Юпен - Кортрийк
[C - 21:00] 0808 | Лиерс - Сент Трюиден
09 | Англия - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 0901 | Брайтън - Бристол Роувърс
[C - 17:00] 0902 | Чарлтън - Йоувил
[C - 17:00] 0903 | Лейтън Ориент - Борнемут
[C - 17:00] 0904 | Уолсол - Карлайл
[C - 17:00] 0905 | Хъдърсфийлд - Екзитър
[C - 17:00] 0906 | Колчестър - Хартлипул
[C - 17:00] 0907 | Милтън Кийнс Донс - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 0908 | Саутхямптън - Питърбъро
10 | Англия - 2
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1001 | Олдършот - Честърфийлд
[C - 17:00] 1002 | Порт Вейл - Уикъмб
[C - 17:00] 1003 | Шрозбъри - Саутенд
[C - 17:00] 1004 | Крю - Родъръм
[C - 17:00] 1005 | Стокпорт - Торки
[C - 17:00] 1006 | Акрингтън - Стивънидж
[C - 17:00] 1007 | Брадфорд - Макълсфийлд
[C - 17:00] 1008 | Челтнъм - Моркамб
11 | Италия - Б
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 1101 | Аталанта - Кротоне
[C - 16:00] 1102 | Ливорно - Емполи
[C - 16:00] 1103 | Портогруаро - Сиена
[C - 16:00] 1104 | Асколи - Варезе
[C - 16:00] 1105 | Торино - Модена
[C - 16:00] 1106 | Фрозиноне - Пескара
[C - 16:00] 1107 | Сасуоло - Триестина
[C - 16:00] 1108 | Читадела - Пиаченца
12 | Испания - 2
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 19:00] 1201 | Картахена - Бетис
[С - 19:00] 1202 | Райо Валекано - Понферадина
[H - 18:00] 1203 | Селта - Албасете
[H - 13:00] 1204 | Херес - Валядолид
[С - 17:00] 1205 | Саламанка - Лас Палмас
[H - 18:00] 1206 | Нумансия - Гранада
[С - 19:00] 1207 | Елче - Хирона
[H - 18:00] 1208 | Кордоба - Виляреал "Б"
13 | Турция
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 16:00] 1301 | Трабзон - Ескишехир
[Н - 19:00] 1302 | Кайзери - Галатасарай
[С - 16:00] 1303 | Маниса - Бурса
[Н - 17:00] 1304 | Анкарагюджю - Истанбул ББ
[С - 19:00] 1305 | Бешикташ - Коня
[Н - 14:30] 1306 | Анталия - Газиантеп
[С - 17:00] 1307 | Сивас - Карадемир Карабюк
14 | Гърция
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 19:30] 1401 | Панатинайкос - Ираклис
[Н - 19:30] 1402 | Олимпиакос Пирея - ПАОК Солун
[Н - 19:30] 1403 | Кавала - АЕК Атина
[С - 17:15] 1404 | Олимпиакос Волос - Астерас Триполис
[Н - 17:15] 1405 | Арис Солун - Керкира
[Н - 17:15] 1406 | Лариса - Паниониос
[Н - 15:00] 1407 | Атромитос - Ерготелис
[С - 19:30] 1408 | Ксанти - Пансерайкос
15 | Австрия
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 19:30] 1501 | Капфенберг - Рийд
[С - 17:00] 1502 | Магна Винер Нойщат - Щурм Грац
[Н - 17:00] 1503 | Вакер Инсбрук - Аустрия Виена
[С - 19:30] 1504 | РБ Залцбург - Матерсбург
[С - 19:30] 1505 | Рапид Виена - ЛАСК Линц
16 | Дания
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 17:00] 1601 | ФК Копенхаген - Нордселанд
[Н - 19:00] 1602 | Олборг - Брьондби
[С - 18:00] 1603 | Лингби - Рандерс
[Н - 17:00] 1604 | СьондерийскЕ - Хорсенс
[Н - 15:00] 1605 | Силкеборг - Есберг
17 | Чехия
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 17:00] 1701 | Спарта Прага - Ческе Будейовице
[Н - 16:00] 1702 | Сигма Оломоуц - Прибрам
[С - 19:20] 1703 | Млада Болеслав - Славия Прага
[С - 17:00] 1704 | Слован Либерец - Усти над Лабем
[Н - 16:00] 1705 | Храдец Кралове - Словачко
[Пн - 18:00] 1706 | Бърно - Баник Острава (изваден)
18 | Аржентина
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 00:10] 1801 | Химнасия ЛП - Велес Сарсфийлд
[П - 00:10] 1802 | Бока Хуниорс - Арсенал Саранди
[С - 22:00] 1803 | Ол Бойс - Нюелс Олд Бойс
[В - 00:10] 1804 | Колон - Индепендиенте (изваден)
[Н - 22:00] 1805 | Сан Лоренсо - Ривър Плейт
[П - 02:10] 1806 | Расинг Клуб - Килмес
Поток ДУЗПИ
----------------------------------------------------------------------------------
[С - 19:45] PK01 | Екселсиор - ВВВ-Венло [Холандия]
[C - 17:00] PK02 | Селтик - Дънди Юнайтед [Шотландия]
[C - 17:00] PK03 | Дагенъм Редбридж - Олдъм [Англия - 1]
[C - 17:00] PK04 | Оксфорд Юнайтед - Джилингам [Англия - 2]
[C - 16:00] PK05 | Гросето - АлбиноЛефе [Италия - Б]
[С - 19:00] PK06 | Химнастик Тарагона - Уеска [Испания - 2]
[С - 23:30] PK07 | Гремио - Атлетико Паранаензе [Бразилия]
[С - 20:15] PK08 | Ягелония - Краковия [Полша]
[С - 19:00] PK09 | Университатя Крайова - Глория Бистрица [Румъния]
[С - 17:00] PK10 | АФК Уимбълдън - Кетъринг [Англия - К]
Поток ПСУ
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 14:30] FK01 | Аугсбург - Карлсруе [Германия - 2]
[Н - 14:30] FK02 | Мюнхен 1860 - ФШФ Франкфурт [Германия - 2]
[Н - 14:30] FK03 | Ерцгебирге Ауе - Алемания Аахен [Германия - 2]
[H - 19:00] FK04 | Тенерифе - Алкоркон [Испания - 2]
[H - 21:00] FK05 | Витория Бая - Коринтианс [Бразилия]
[H - 23:30] FK06 | Крузейро - Вашку да Гама [Бразилия]
[H - 23:30] FK07 | Гояс - Сантос [Бразилия]
[H - 15:45] FK08 | Висла Краков - Заглембе Любин [Полша]
[H - 18:15] FK09 | ГКС Белхатув - Полония Варшава [Полша]
[H - 14:00] FK10 | Спортул Студенцеск - Васлуй [Румъния]
[H - 20:30] FK11 | ФК Тимишоара - Оцелул Галац [Румъния]
[H - 16:30] FK12 | Динамо Киев - Металист Харков [Украйна]
[H - 18:00] FK13 | Металург Запорожие - Карпати [Украйна]
[H - 14:00] FK14 | Металург Донецк - Таврия [Украйна]
[H - 17:00] FK15 | Портимонензе - Витория Гимараеш [Купа Португалия]
[H - 17:00] FK16 | Олянензе - Насионал Мадейра [Купа Португалия]
[H - 17:00] FK17 | Маритимо - Витория Сетубал [Купа Португалия]
[H - 16:00] FK18 | Нюшател Ксамакс - Белинцона [Купа Швейцария]
[H - 15:30] FK19 | Лугано - Сион [Купа Швейцария]
[H - 16:00] FK20 | Волен - Грасхопър [Купа Швейцария]
ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ:
======================================
СРОКОВЕ:
======================================
- Краен срок за пускане на избор-потоци: сряда, 03:00.
- Краен срок за пускане на избор-мачове: четвъртък, 21:00.
- Краен срок за избор на служебно разпределение (при непуснат избор-мачове): четвъртък, 24:00.
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00.
- Краен срок за пускане на нападателни прогнози (срещу жълт картон): събота, 13:00.
- Мек срок за пускане на вратарски избивки: събота, до началото на съответната ПМЛ-среща.
- Краен срок за пускане на вратарски избивки (срещу жълт картон): събота, ??:??.
- Краен срок за пускане на ПСУ-прогнози: събота, 24:00.
- Краен срок за пускане на ПСУ-избивки: неделя, до началото на съответния мач за ПСУ.
ДНЕВНИК НА ПРОМЕНИТЕ:
======================================
[Ден - Час] Промяна (Модератор)
[Пн - 04:30] Пусната е Главната тема (Мейджър)
[Ср - 01:35] Извадени мачове (Мейджър)
[Н - 10:30] Извадени мачове (Мейджър)
Редактирано от alessandron на 21.11.10 10:28.
|
| |
|
|
|