А-лига (XIX кръг)
> FТ < REAL GREEN 1:1 THE CURSED (HT 0:1)
======================================================
0:1 Иверсен (Блякбърн - Тотнъм 1:1)
1:1 Хенди (Майнц - Веен 3:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
> FТ < NO MERCY GANGSTERS 2:2 DUNE WARRIORS (HT 1:0)
======================================================
1:0 Куффар (Твенте - Екселсиор Ротердам 1:0)
2:0 Куффар (ПСВ Айндховен - Хераклес 2:0)
2:1 5з (Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен 2:1)
2:2 Сянки (Албасете - Севиля Атлетико 1:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
> FТ < ROOKIES 2:1 UNDERGROUND (HT 1:0)
======================================================
1:0 Блуфен (Хибърниън - Сейнт Мирън 2:0)
--> Лазо избива удар на Чавдо (Майорка - Реал Мадрид 1:1)
2:0 Радо (Фейенорд - Утрехт 3:1)
2:1 Пениуайз (Албасете - Севиля Атлетико 1:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
> FТ < ARLITO 4:2 КРИВА НИВА (HT 2:2)
======================================================
1:0 Спърс (Рочдейл - Гримзби 3:1)
1:1 БатДидо (Стокпорт - Дарлингтън 1:0)
2:1 Райот Стартър (Ланс - Метц 1:1)
2:2 БатДидо (Каен - Валансиен 1:0)
3:2 Владето Фулъм (Реал Сосиедад - Херкулес 2:1)
4:2 Райот Стартър (Реал Сосиедад - Херкулес 2:1)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
> FТ < NEW MERSEY RAZORS 1:3 CRAZY BAND (HT 1:1)
======================================================
0:1 Дюшеш (Херта - Вердер 1:2)
1:1 Джим Хоуп (Ница - Лил 0:0)
1:2 Тиро (Нумансия - Малага 2:1)
1:3 Тиро (Аугсбург - Ауе 1:1)
--> Тюлена избива удар на Барс (Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен 2:1)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
ЖК Дюшеш
-------------------------------------------------------------------------------------------------
> FТ < GUNS'N'ROSES 0:3 (сл.) СИНЯТА ЛАВИНА (HT 0:2)
======================================================
0:1 Зепер (Блякбърн - Тотнъм 1:1)
0:2 Зепер - дузпа (Ферол - Селта 2:1)
0:3 Зепер (Фиорентина - Реджина 2:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Б-лига (XIX кръг)
> FТ < RED OR DEAD 2:0 PRIMUS MAXIMUS (HT 1:0)
======================================================
1:0 Ред Файър (Оксер - Сошо 0:1)
2:0 Тонзос (Фиорентина - Реджина 2:0)
--> Мадчестър избива удар на Моандър (Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен 2:1)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
> FТ < DEMBA BOYZ 3:0 THE RED WINNERZ (HT 0:0)
======================================================
1:0 Мазньо (ПСВ Айндховен - Хераклес 2:0)
--> Й. избива удар на Дани 007 (Сампдория - Ливорно 2:0)
2:0 Гонзо (Сампдория - Ливорно 2:0)
3:0 Мазньо (Байерн Мюнхен - Бохум 3:1)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
> FТ < AIR FORCE 3:1 EXTREME ZOMBIES (HT 1:1)
======================================================
0:1 Локо-Пд (Брадфорд - Моркамб 1:0)
1:1 Жербер (Твенте - Екселсиор Ротердам 1:0)
2:1 Дъбрав (Аугсбург - Ауе 1:1)
3:1 Дефо (ПСВ Айндховен - Хераклес 2:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
> FТ < IRON DEMONS 1:3 BLACKHAWKS (HT 1:2)
======================================================
0:1 Меренге (Блякбърн - Тотнъм 1:1)
1:1 Копите (Уотфорд - Ковънтри 2:1)
1:2 Тодоров (Килмарнък - Хартс 0:0)
1:3 Хел Спирит (Мурсия - Валенсия 1:0)
--> БатРадо избива удар на Спийди (Нанси - Пари Сен Жермен 1:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
> FТ < VALIANT KNIGHTS 1:4 THE MUMMIES (HT 1:3)
======================================================
0:1 Мандор (Манчестър Сити - Челси 0:2)
0:2 Мандор (Блякбърн - Тотнъм 1:1)
0:3 Бьорн Рънстрьом (Блякбърн - Тотнъм 1:1)
1:3 Оби Уан (Уотфорд - Ковънтри 2:1)
--> Дъ Найт избива удар на Бьорн Рънстрьом (Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен 2:1)
1:4 Мандор (Сампдория - Ливорно 2:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
> FТ < BLACK BEACH 3:2 THE THRACIAN ORPHICS (HT 1:2)
======================================================
0:1 Алекс (Блякбърн - Тотнъм 1:1)
0:2 Дедо (Рьозеларе - Жерминал Беершот 1:0)
1:2 Локо Фен (Майорка - Реал Мадрид 1:1)
2:2 Овърдом (Фиорентина - Реджина 2:0)
3:2 Есте Кезо (Фиорентина - Реджина 2:0)
--> Редо избива удар на Овърдом (Сампдория - Ливорно 2:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
===================================================================================
А-ЛИГА - XIX кръг
===================================================================================
ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
-----------------------------------------------------------------------------------
1 THE CURSED 19 9 7 3 37:30 25 6 2 1 23:17 14 3 5 2 14:13 11
2 СИНЯТА ЛАВИНА 19 10 3 6 35:28 23 5 1 3 14:10 11 5 2 3 21:18 12
3 ROOKIES 19 9 5 5 35:35 23 4 3 3 15:16 11 5 2 2 20:19 12
4 КРИВА НИВА 19 7 7 5 28:23 21 4 3 2 12: 8 11 3 4 3 16:15 10
5 NO MERCY GANGSTERS 19 7 7 5 21:21 21 4 5 1 13: 9 13 3 2 4 8:12 8
6 ARLITO 19 9 2 8 31:31 20 7 1 2 19:11 15 2 1 6 12:20 5
7 REAL GREEN 19 6 5 8 27:30 17 4 3 3 20:16 11 2 2 5 7:14 6
8 DUNE WARRIORS 19 6 5 8 33:39 17 3 3 3 20:22 9 3 2 5 13:17 8
9 UNDERGROUND 19 5 6 8 29:27 16 2 1 6 11:14 5 3 5 2 18:13 11
-----------------------------------------------------------------------------------
10 CRAZY BAND 19 6 4 9 36:35 16 2 3 4 17:19 7 4 1 5 19:16 9
-----------------------------------------------------------------------------------
11 NEW MERSEY RAZORS 19 5 6 8 30:34 16 2 3 5 15:18 7 3 3 3 15:16 9
12 GUNS'N'ROSES* 19 4 3 12 26:37 4 3 2 5 13:17 8 1 1 7 13:20 3
===================================================================================
* GUNS'N'ROSES: -7 точки (четири служебни загуби през сезона).
===================================================================================
Б-ЛИГА - XIX кръг
===================================================================================
ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
-----------------------------------------------------------------------------------
1 DEMBA BOYZ 19 14 2 3 40:21 30 7 1 2 22:13 15 7 1 1 18: 8 15
2 AIR FORCE 19 12 5 2 40:20 29 6 3 1 22: 9 15 6 2 1 18:11 14
-----------------------------------------------------------------------------------
3 BLACKHAWKS 19 10 6 3 37:24 26 5 1 3 15:11 11 5 5 0 22:13 15
-----------------------------------------------------------------------------------
4 EXTREME ZOMBIES 19 10 2 7 34:26 22 3 2 4 9:11 8 7 0 3 25:15 14
5 THE MUMMIES 19 8 4 7 34:29 20 3 4 2 17:15 10 5 0 5 17:14 10
6 RED OR DEAD 19 8 3 8 29:28 19 5 1 4 15:12 11 3 2 4 14:16 8
7 THE RED WINNERZ 19 8 3 8 26:31 19 3 2 4 12:15 8 5 1 4 14:16 11
8 THE THRACIAN ORPHICS 19 6 5 8 34:35 17 5 0 4 19:17 10 1 5 4 15:18 7
9 PRIMUS MAXIMUS 19 5 5 9 31:33 15 3 2 4 14:18 8 2 3 5 17:15 7
10 VALIANT KNIGHTS 19 4 5 10 23:37 13 1 4 5 11:20 6 3 1 5 12:17 7
11 IRON DEMONS 19 4 2 13 23:42 10 4 1 5 16:21 9 0 1 8 7:21 1
-----------------------------------------------------------------------------------
12 BLACK BEACH 19 3 2 14 23:47 8 1 1 8 11:28 3 2 1 6 12:19 5
===================================================================================
ПРОГРАМА ЗА XX кръг
А група
THE CURSED - GUNS'N'ROSES
СИНЯТА ЛАВИНА - NEW MERSEY RAZORS
CRAZY BAND - ARLITO
КРИВА НИВА - ROOKIES
UNDERGROUND - NO MERCY GANGSTERS
DUNE WARRIORS - REAL GREEN
Б група
PRIMUS MAXIMUS - BLACK BEACH
THE THRACIAN ORPHICS - VALIANT KNIGHTS
THE MUMMIES - IRON DEMONS
BLACKHAWKS - AIR FORCE
EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ
THE RED WINNERZ - RED OR DEAD
Редактирано от Diavolo на 08.04.08 01:29.