|
Тема |
ПРОГРАМА (сезон 2004-2005) [re: Meйджъp™] |
|
Автор |
Meйджъp™ (fall in ....) |
|
Публикувано | 31.01.03 14:06 |
|
|
Календар 2004/2005
септември 2004
11/12 - Финал за Суперкупата (Valiant Knights - Blue Power)
18/19 - І кръг
25/26 - ІІ кръг
октомври 2004
02/03 - ІІІ кръг
09/10 ***Почивка***
16/17 - ІV кръг
23/24 - V кръг
30/31 - VІ кръг
ноември 2004
06/07 - VІІ кръг
13/14 - VІІІ кръг
20/21 - ІХ кръг
27/28 - Х кръг
декември 2004
04/05 - ХІ кръг
11/12 - КФ - предварителен кръг (в един мач на неутрален терен)
18/19 - КФ - 1/8-финали (първи срещи)
25/26 ***Почивка***
януари 2005
01/02 ***Почивка***
08/09 ***Почивка***
15/16 - КФ - 1/8-финали (реванши)
22/23 - ХІІ кръг
29/30 - ХІІІ кръг
февруари 2005
05/06 - КФ - 1/4-финали (първи срещи)
12/13 - ХІV кръг
19/20 - ХV кръг
26/27 - КФ - 1/4-финали (реванши)
март 2005
05/06 - ХVІ кръг
12/13 - ХVІІ кръг
19/20 - ХVІІІ кръг
26/27 ***Почивка***
април 2005
02/03 - КФ - 1/2-финали (първи срещи)
09/10 - ХІХ кръг
16/17 - ХХ кръг
23/24 - ХХІ кръг
май 2005
30/01 - КФ - 1/2-финали (реванши)
07/08 - ХХІІ кръг
14/15 - КФ - финал + Баражи (първи срещи)
21/22 - Баражи (реванши)
28/29 - Резервна дата за бараж
- - - - -
СУПЕРКУПА
Финал
6/12 септември 2004
VALIANT KNIGHTS - BLUE POWER
А-ЛИГА
І кръг
13/19 септември 2004
RED OR DEAD - КРИВА НИВА
THE RED WINNERZ - EXTREME ZOMBIES
BLUE POWER - CRAZY BAND
REAL GREEN - IRON DEMONS
СИНЯТА ЛАВИНА - UNDERGROUND
AIR FORCE - VALIANT KNIGHTS
ІІ кръг
20/26 септември 2004
КРИВА НИВА - VALIANT KNIGHTS
UNDERGROUND - AIR FORCE
IRON DEMONS - СИНЯТА ЛАВИНА
CRAZY BAND - REAL GREEN
EXTREME ZOMBIES - BLUE POWER
RED OR DEAD - THE RED WINNERZ
ІІІ кръг
27 септември/3 октомври 2004
THE RED WINNERZ - КРИВА НИВА
BLUE POWER - RED OR DEAD
REAL GREEN - EXTREME ZOMBIES
СИНЯТА ЛАВИНА - CRAZY BAND
AIR FORCE - IRON DEMONS
VALIANT KNIGHTS - UNDERGROUND
ІV кръг
11/17 октомври 2004
КРИВА НИВА - UNDERGROUND
IRON DEMONS - VALIANT KNIGHTS
CRAZY BAND - AIR FORCE
EXTREME ZOMBIES - СИНЯТА ЛАВИНА
RED OR DEAD - REAL GREEN
THE RED WINNERZ - BLUE POWER
V кръг
18/24 октомври 2004
BLUE POWER - КРИВА НИВА
REAL GREEN - THE RED WINNERZ
СИНЯТА ЛАВИНА - RED OR DEAD
AIR FORCE - EXTREME ZOMBIES
VALIANT KNIGHTS - CRAZY BAND
UNDERGROUND - IRON DEMONS
VІ кръг
25/31 октомври 2004
КРИВА НИВА - IRON DEMONS
CRAZY BAND - UNDERGROUND
EXTREME ZOMBIES - VALIANT KNIGHTS
RED OR DEAD - AIR FORCE
THE RED WINNERZ - СИНЯТА ЛАВИНА
BLUE POWER - REAL GREEN
VІІ кръг
1/7 ноември 2004
REAL GREEN - КРИВА НИВА
СИНЯТА ЛАВИНА - BLUE POWER
AIR FORCE - THE RED WINNERZ
VALIANT KNIGHTS - RED OR DEAD
UNDERGROUND - EXTREME ZOMBIES
IRON DEMONS - CRAZY BAND
VІІІ кръг
8/14 ноември 2004
КРИВА НИВА - CRAZY BAND
EXTREME ZOMBIES - IRON DEMONS
RED OR DEAD - UNDERGROUND
THE RED WINNERZ - VALIANT KNIGHTS
BLUE POWER - AIR FORCE
REAL GREEN - СИНЯТА ЛАВИНА
ІХ кръг
15/21 ноември 2004
СИНЯТА ЛАВИНА - КРИВА НИВА
AIR FORCE - REAL GREEN
VALIANT KNIGHTS - BLUE POWER
UNDERGROUND - THE RED WINNERZ
IRON DEMONS - RED OR DEAD
CRAZY BAND - EXTREME ZOMBIES
Х кръг
22/28 ноември 2004
КРИВА НИВА - EXTREME ZOMBIES
RED OR DEAD - CRAZY BAND
THE RED WINNERZ - IRON DEMONS
BLUE POWER - UNDERGROUND
REAL GREEN - VALIANT KNIGHTS
СИНЯТА ЛАВИНА - AIR FORCE
ХІ кръг
29 ноември/5 декември 2004
AIR FORCE - КРИВА НИВА
VALIANT KNIGHTS - СИНЯТА ЛАВИНА
UNDERGROUND - REAL GREEN
IRON DEMONS - BLUE POWER
CRAZY BAND - THE RED WINNERZ
EXTREME ZOMBIES - RED OR DEAD
Б-ЛИГА
І кръг
13/19 септември 2004
BLACKHAWKS - DUNE WARRIORS
THE CURSED - NO MERCY GANGSTERS
THE MUMMIES - BLACK BEACH
FOXES - ROOKIES
DEMBA BOYZ - NEW MERSEY RAZORS
ARLITO - THE THRACIAN ORPHICS
ІІ кръг
20/26 септември 2004
DUNE WARRIORS - THE THRACIAN ORPHICS
NEW MERSEY RAZORS - ARLITO
ROOKIES - DEMBA BOYZ
BLACK BEACH - FOXES
NO MERCY GANGSTERS - THE MUMMIES
BLACKHAWKS - THE CURSED
ІІІ кръг
27 септември/3 октомври 2004
THE CURSED - DUNE WARRIORS
THE MUMMIES - BLACKHAWKS
FOXES - NO MERCY GANGSTERS
DEMBA BOYZ - BLACK BEACH
ARLITO - ROOKIES
THE THRACIAN ORPHICS - NEW MERSEY RAZORS
ІV кръг
11/17 октомври 2004
DUNE WARRIORS - NEW MERSEY RAZORS
ROOKIES - THE THRACIAN ORPHICS
BLACK BEACH - ARLITO
NO MERCY GANGSTERS - DEMBA BOYZ
BLACKHAWKS - FOXES
THE CURSED - THE MUMMIES
V кръг
18/24 октомври 2004
THE MUMMIES - DUNE WARRIORS
FOXES - THE CURSED
DEMBA BOYZ - BLACKHAWKS
ARLITO - NO MERCY GANGSTERS
THE THRACIAN ORPHICS - BLACK BEACH
NEW MERSEY RAZORS - ROOKIES
VІ кръг
25/31 октомври 2004
DUNE WARRIORS - ROOKIES
BLACK BEACH - NEW MERSEY RAZORS
NO MERCY GANGSTERS - THE THRACIAN ORPHICS
BLACKHAWKS - ARLITO
THE CURSED - DEMBA BOYZ
THE MUMMIES - FOXES
VІІ кръг
1/7 ноември 2004
FOXES - DUNE WARRIORS
DEMBA BOYZ - THE MUMMIES
ARLITO - THE CURSED
THE THRACIAN ORPHICS - BLACKHAWKS
NEW MERSEY RAZORS - NO MERCY GANGSTERS
ROOKIES - BLACK BEACH
VІІІ кръг
8/14 ноември 2004
DUNE WARRIORS - BLACK BEACH
NO MERCY GANGSTERS - ROOKIES
BLACKHAWKS - NEW MERSEY RAZORS
THE CURSED - THE THRACIAN ORPHICS
THE MUMMIES - ARLITO
FOXES - DEMBA BOYZ
ІХ кръг
15/21 ноември 2004
DEMBA BOYZ - DUNE WARRIORS
ARLITO - FOXES
THE THRACIAN ORPHICS - THE MUMMIES
NEW MERSEY RAZORS - THE CURSED
ROOKIES - BLACKHAWKS
BLACK BEACH - NO MERCY GANGSTERS
Х кръг
22/28 ноември 2004
DUNE WARRIORS - NO MERCY GANGSTERS
BLACKHAWKS - BLACK BEACH
THE CURSED - ROOKIES
THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS
FOXES - THE THRACIAN ORPHICS
DEMBA BOYZ - ARLITO
ХІ кръг
29 ноември/5 декември 2004
ARLITO - DUNE WARRIORS
THE THRACIAN ORPHICS - DEMBA BOYZ
NEW MERSEY RAZORS - FOXES
ROOKIES - THE MUMMIES
BLACK BEACH - THE CURSED
NO MERCY GANGSTERS - BLACKHAWKS
В-ЛИГА
I кръг
22/28 ноември 2004
LIVESCORE - КРИВА НИВА ІІ
REAL GREEN II - THE HELL
FIRE ROSES - THE CURSED II
UNKNOWN BASTARDS - BRAVE HEARTS
IІ кръг
29 ноември/5 декември 2004
КРИВА НИВА ІІ - BRAVE HEARTS
THE CURSED II - UNKNOWN BASTARDS
THE HELL - FIRE ROSES
LIVESCORE - REAL GREEN II
IІI кръг
3/9 януари 2005
REAL GREEN II - КРИВА НИВА ІІ (отложен за 14/20 февруари 2005)
FIRE ROSES - LIVESCORE (отложен за 17/23 януари 2005)
UNKNOWN BASTARDS - THE HELL
BRAVE HEARTS - THE CURSED II (отложен за 28 февруари/6 март 2005)
IV кръг
17/23 януари 2005
КРИВА НИВА ІІ - THE CURSED II
THE HELL - BRAVE HEARTS
LIVESCORE - UNKNOWN BASTARDS
REAL GREEN II - FIRE ROSES (отложен за 31 януари/6 февруари 2005)
V кръг
24/30 януари 2005
FIRE ROSES - КРИВА НИВА ІІ
UNKNOWN BASTARDS - REAL GREEN II
BRAVE HEARTS - LIVESCORE
THE CURSED II - THE HELL
VІ кръг
7/13 февруари 2005
КРИВА НИВА ІІ - THE HELL
LIVESCORE - THE CURSED II
REAL GREEN II - BRAVE HEARTS
FIRE ROSES - UNKNOWN BASTARDS
VIІ кръг
14/20 февруари 2005
BRAVE HEARTS - FIRE ROSES
THE CURSED II 2:0 REAL GREEN II (отложен за 21/27 февруари 2005)
THE HELL - LIVESCORE
КРИВА НИВА ІІ - почива
VIІІ кръг
28 февруари/6 март 2005
КРИВА НИВА ІІ 3:3 LIVESCORE
THE HELL 1:0 REAL GREEN II
THE CURSED II 3:2 FIRE ROSES
BRAVE HEARTS - почива
ІХ кръг
7/13 март 2005
BRAVE HEARTS - КРИВА НИВА ІІ
FIRE ROSES - THE HELL
REAL GREEN II - LIVESCORE
THE CURSED II - почива
Х кръг
14/20 март 2005
КРИВА НИВА ІІ - REAL GREEN II
LIVESCORE - FIRE ROSES
THE CURSED II - BRAVE HEARTS
THE HELL - почива
ХІ кръг
28 март/3 април 2005
THE CURSED II - КРИВА НИВА ІІ
BRAVE HEARTS - THE HELL
LIVESCORE - почива
FIRE ROSES - REAL GREEN II
ХІІ кръг
4/10 април 2005
КРИВА НИВА ІІ - FIRE ROSES
LIVESCORE - BRAVE HEARTS
THE HELL - THE CURSED II
REAL GREEN II - почива
ХІIІ кръг
11/17 април 2005
THE HELL - КРИВА НИВА ІІ
THE CURSED II - LIVESCORE
BRAVE HEARTS - REAL GREEN II
FIRE ROSES - почива
ХІV кръг
18/24 май 2005
FIRE ROSES - BRAVE HEARTS
REAL GREEN II - THE CURSED II
LIVESCORE - THE HELL
КРИВА НИВА ІІ - почива
КУПА НА ФЕДЕРАЦИЯТА
1/16-финали
6/12 декември 2004
1/8-финали, първи срещи
13/19 декември 2004
1/8-финали, реванши
10/16 януари 2005
1/4-финали, първи срещи
31 януари/6 февруари 2005
1/4-финали, реванши
21/27 февруари 2005
1/2-финали, първи срещи
28 март/3 април 2004
THE THRACIAN ORPHICS - NEW MERSEY RAZORS -
ARLITO - КРИВА НИВА
1/2-финали, реванши
25 април/1 май 2005
NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS
КРИВА НИВА - ARLITO
Финал
9/15 май 2005
Редактирано от PMLeague на 31.03.05 15:15.
|
| |
|
|
|