|
Тема |
Re: Споделено [re: Eжko_] |
|
Автор |
Marie-Antoinette (с роля в живота) |
|
Публикувано | 26.02.06 20:54 |
|
|
А каква е била медицинската причина 2 години госпожата да не може да забременее? Тя казва, че е "проста" причина, ама не казва каква точно. Правила ли е някакви изследвания, гинекологичен преглед? Паралелно с молитвите, де.
Религията и забременяването е много деликатна тема. Човек може да е късметлия и да забременее на 2-рия месец от молитвите, а може и да е абсолЮтен неудачник и да си го откара цял живот без дете в молитви и пости. Примерно защото няма овулация или пък съпружеският материал не е качествен. За първата група е ясно-радост голяма, благодарност и разказват навсякъде кой и как им е помогнал. А втората група какво да правят? Цял живот да се молиш и да не получиш дете...Като наказание ли да приемат това или като нов урок-този за смирението...В този смисъл, много от момичетата тук-със знания, търпения и упоритост- надбоврат дори и религията. За което им се възхищавам.
Мнението е лично мое. Уважавам вярващите хора. Не ми се завира обаче в сауната на религията. Там е прекалено мъгливо и тягостно. Я успея да си изкарам токсините, я не. С ниско кръвно съм. Най-много да припадна от жегата.
Всяка глава има своята гилотина.
|
| |
|
|
|