Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 28.11.21 
Клубове / Спорт / Футбол / ФК Нафтекс * Всички теми Следваща тема Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Програма 2006/2007
Автор SevМодератор ()
Публикувано22.08.05 10:01  



Източна "Б" Футболна група - сезон 2006/07
Програма за есенен полусезон

I кръг

12 август 2006, събота, 18:00 ч:
Шумен 2001 (Шумен) - Локомотив (Стара Загора)
Несебър (Несебър) - Добруджа (Добрич)
Хасково (Хасково) - Сливен 2000 (Сливен)
Калиакра (Каварна) - Дунав (Русе)
12 август 2006, събота, 20:00 ч:
Нафтекс (Бургас) - Светкавица (Търговище)
13 август 2006, неделя, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Черноморец Бургас (Бургас)
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)

II кръг

19 август 2006, събота, 18:00 ч:
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Дунав (Русе)
Светкавица (Търговище) - Калиакра (Каварна)
Сливен 2000 (Сливен) - Нафтекс (Бургас)
Добруджа (Добрич) - Марица 1921 (Пловдив)
Шумен 2001 (Шумен) - Миньор (Раднево)
19 август 2006, събота, 20:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)
20 август 2006, неделя, 18:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Хасково (Хасково)

III кръг

26 август 2006, събота, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Шумен 2001 (Шумен)
Хасково (Хасково) - Добруджа (Добрич)
Калиакра (Каварна) - Сливен 2000 (Сливен)
Дунав (Русе) - Светкавица (Търговище)
26 август 2006, събота, 20:00 ч:
Нафтекс (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)
27 август 2006, неделя, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Локомотив (Стара Загора)
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)

IV кръг

9 септември 2006, събота, 17:00 ч:
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Светкавица (Търговище)
Сливен 2000 (Сливен) - Дунав (Русе)
Добруджа (Добрич) - Нафтекс (Бургас)
Шумен 2001 (Шумен) - Марица 1921 (Пловдив)
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)
9 септември 2006, събота, 19:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Хасково (Хасково)
10 септември 2006, неделя, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)

V кръг

16 септември 2006, събота, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Локомотив (Стара Загора)
Хасково (Хасково) - Шумен 2001 (Шумен)
Калиакра (Каварна) - Добруджа (Добрич)
Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Светкавица (Търговище) - Сливен 2000 (Сливен)
16 септември 2006, събота, 19:00 ч:
Нафтекс (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)
17 септември 2006, неделя, 17:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Миньор (Раднево)

VI кръг

23 септември 2006, събота, 17:00 ч:
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)
Добруджа (Добрич) - Дунав (Русе)
Шумен 2001 (Шумен) - Нафтекс (Бургас)
Миньор (Раднево) - Хасково (Хасково)
Несебър (Несебър) - Марица 1921 (Пловдив)
23 септември 2006, събота, 19:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Калиакра (Каварна)
24 септември 2006, неделя, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Светкавица (Търговище)

VII кръг

30 септември 2006, събота, 17:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)
Хасково (Хасково) - Несебър (Несебър)
Калиакра (Каварна) - Шумен 2001 (Шумен)
Дунав (Русе) - Черноморец Бургас (Бургас)
Светкавица (Търговище) - Добруджа (Добрич)
Сливен 2000 (Сливен) - Спартак-С 94 (Пловдив)
30 септември 2006, събота, 19:00 ч:
Нафтекс (Бургас) - Миньор (Раднево)

VIII кръг

14 октомври 2006, събота, 16:00 ч:
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Добруджа (Добрич) - Сливен 2000 (Сливен)
Шумен 2001 (Шумен) - Дунав (Русе)
Миньор (Раднево) - Калиакра (Каварна)
14 октомври 2006, събота, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Светкавица (Търговище)
15 октомври 2006, неделя, 16:00 ч:
Несебър (Несебър) - Нафтекс (Бургас)
Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково)

IX кръг

21 октомври 2006, събота, 16:00 ч:
Хасково (Хасково) - Локомотив (Стара Загора)
Нафтекс (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)
Калиакра (Каварна) - Несебър (Несебър)
Дунав (Русе) - Миньор (Раднево)
Светкавица (Търговище) - Шумен 2001 (Шумен)
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Добруджа (Добрич)

X кръг

28 октомври 2006, събота, 16:00 ч:
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Добруджа (Добрич)
Шумен 2001 (Шумен) - Сливен 2000 (Сливен)
Миньор (Раднево) - Светкавица (Търговище)
Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)
Хасково (Хасково) - Нафтекс (Бургас)
29 октомври 2006, неделя, 16:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)
29 октомври 2006, неделя, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)

XI кръг

4 ноември 2006, събота, 14:30 ч:
Нафтекс (Бургас) - Локомотив (Стара Загора)
Дунав (Русе) - Марица 1921 (Пловдив)
Светкавица (Търговище) - Несебър (Несебър)
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Шумен 2001 (Шумен)
Добруджа (Добрич) - Черноморец Бургас (Бургас)
5 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
Калиакра (Каварна) - Хасково (Хасково)

XII кръг

10 ноември 2006, петък, 14:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Светкавица (Търговище)
11 ноември 2006, събота, 14:30 ч:
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)
Шумен 2001 (Шумен) - Добруджа (Добрич)
Несебър (Несебър) - Сливен 2000 (Сливен)
Хасково (Хасково) - Дунав (Русе)
12 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Нафтекс (Бургас) - Калиакра (Каварна)

XIII кръг

18 ноември 2006, събота, 14:30 ч:
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Стара Загора)
Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас)
Светкавица (Търговище) - Хасково (Хасково)
Сливен 2000 (Сливен) - Марица 1921 (Пловдив)
18 ноември 2006, събота, 16:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Шумен 2001 (Шумен)
19 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Добруджа (Добрич) - Миньор (Раднево)


Програма за пролетен полусезон

XIV кръг

в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Шумен 2001 (Шумен)
Черноморец Бургас (Бургас) - Миньор (Раднево)
Добруджа (Добрич) - Несебър (Несебър)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)
Сливен 2000 (Сливен) - Хасково (Хасково)
Светкавица (Търговище) - Нафтекс (Бургас)
Дунав (Русе) - Калиакра (Каварна)

XV кръг

Дунав (Русе) - Локомотив (Стара Загора)
Калиакра (Каварна) - Светкавица (Търговище)
Нафтекс (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)
Хасково (Хасково) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Марица 1921 (Пловдив) - Добруджа (Добрич)
Несебър (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас)
Миньор (Раднево) - Шумен 2001 (Шумен)

XVI кръг

в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Миньор (Раднево)
Шумен 2001 (Шумен) - Несебър (Несебър)
Черноморец Бургас (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)
Добруджа (Добрич) - Хасково (Хасково)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)
Сливен 2000 (Сливен) - Калиакра (Каварна)
Светкавица (Търговище) - Дунав (Русе)

XVII кръг

Светкавица (Търговище) - Локомотив (Стара Загора)
Дунав (Русе) - Сливен 2000 (Сливен)
Калиакра (Каварна) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Нафтекс (Бургас) - Добруджа (Добрич)
Хасково (Хасково) - Черноморец Бургас (Бургас)
Марица 1921 (Пловдив) - Шумен 2001 (Шумен)
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)

XVIII кръг

в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Несебър (Несебър)
Миньор (Раднево) - Марица 1921 (Пловдив)
Шумен 2001 (Шумен) - Хасково (Хасково)
Черноморец Бургас (Бургас) - Нафтекс (Бургас)
Добруджа (Добрич) - Калиакра (Каварна)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Дунав (Русе)
Сливен 2000 (Сливен) - Светкавица (Търговище)

XIX кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (Стара Загора)
Светкавица (Търговище) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Дунав (Русе) - Добруджа (Добрич)
Калиакра (Каварна) - Черноморец Бургас (Бургас)
Нафтекс (Бургас) - Шумен 2001 (Шумен)
Хасково (Хасково) - Миньор (Раднево)
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)

XX кръг

в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Хасково (Хасково)
Миньор (Раднево) - Нафтекс (Бургас)
Шумен 2001 (Шумен) - Калиакра (Каварна)
Черноморец Бургас (Бургас) - Дунав (Русе)
Добруджа (Добрич) - Светкавица (Търговище)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)

XXI кръг

Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)
Сливен 2000 (Сливен) - Добруджа (Добрич)
Светкавица (Търговище) - Черноморец Бургас (Бургас)
Дунав (Русе) - Шумен 2001 (Шумен)
Калиакра (Каварна) - Миньор (Раднево)
Нафтекс (Бургас) - Несебър (Несебър)
Хасково (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)

XXII кръг

в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Хасково (Хасково)
Марица 1921 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)
Несебър (Несебър) - Калиакра (Каварна)
Миньор (Раднево) - Дунав (Русе)
Шумен 2001 (Шумен) - Светкавица (Търговище)
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)
Добруджа (Добрич) - Спартак-С 94 (Пловдив)

XXIII кръг

Добруджа (Добрич) - Локомотив (Стара Загора)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
Сливен 2000 (Сливен) - Шумен 2001 (Шумен)
Светкавица (Търговище) - Миньор (Раднево)
Дунав (Русе) - Несебър (Несебър)
Калиакра (Каварна) - Марица 1921 (Пловдив)
Нафтекс (Бургас) - Хасково (Хасково)

XXIV кръг

в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)
Хасково (Хасково) - Калиакра (Каварна)
Марица 1921 (Пловдив) - Дунав (Русе)
Несебър (Несебър) - Светкавица (Търговище)
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)
Шумен 2001 (Шумен) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Добруджа (Добрич)

XXV кръг

Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (Стара Загора)
Добруджа (Добрич) - Шумен 2001 (Шумен)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Миньор (Раднево)
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър)
Светкавица (Търговище) - Марица 1921 (Пловдив)
Дунав (Русе) - Хасково (Хасково)
Калиакра (Каварна) - Нафтекс (Бургас)

XXVI кръг
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Калиакра (Каварна)
Нафтекс (Бургас) - Дунав (Русе)
Хасково (Хасково) - Светкавица (Търговище)
Марица 1921 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Миньор (Раднево) - Добруджа (Добрич)
Шумен 2001 (Шумен) - Черноморец Бургас (Бургас)

http://www.bulgarian-football.com


Редактирано от Sev на 24.08.06 11:58.



Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2021 Dir.bg Всички права запазени.