|
Не отговарям за всички, според мен "всички"="никой". Казвам какво мисля аз.
След като етническият мир не се крепи на Доган и хората, които се чувстват турци, не видяха хаир от него, т.е. след като не се грижи за избирателите си, а е Ръководител Движение, защо по дяволите Е??
Дали е "наша рожба" е спорно, по-скоро е "ваша", само че нито това е толкова важно, нито съм седнал да те нападам за това. Ама искам да попитам - след като уж защитава "вашите" интереси, а "На обикновенните граждани от турски произход Партията не е помогнала с нищо", какво правят обикновените граждани? Чакат задгробния живот, когато ще имат всичко, което им е обещано от него?
Ще си изпълни обещанията толкова, колкото плати милионите от сметките за ток на циганите в Столипиново!
Аа, да - между другото, на бая народ е обещал!!
Не отричам свинщините на всички останали управляващи боклуци, "дело на българския народ". Делото на народа е най-вече мълчанието и навеждането. Нито русначето, нито испанският старец, нито болният ариец са направили или ще направят нещо за своите избиратели (освен ако бъдат доволно овъзмездени). За великия историк Седефчов и за огромния мъж с огромни комплекси да не говорим, то се вижда толкова време те какви ги вършат...
Значи - не е важно дали Доган е турчин или не е, важни са действията. Дори и наглец като Костов не е бил толкова богоравен, колкото е Доган.
А и не мисля, че върху друг "политик" има такъв чадър от чужда държава (справка - изнесеният лично от него и оставен в турско посолство списък на разузнавачите през 1992). Дали и това е било с цел запазване на етническия мир, а??
За такова нещо убиват дори и по закон (все пак си е заплаха за националната сигурност). Но биха убили мене или тебе, понеже нас не ни пази, поръчва и плаща чуждо разузнаване.
И стига с тия "ваша/наша рожба". Той не е моя рожба, аз съм мъж и досега не съм си народил рожби. Нито съм го засегнал, че не е българин. Както останалите властници, този човек просто е един селски тарикат, който си мисли, че дърпа много конци.
Липсва му човекът вдясно, който да му казва "Помни, че си смъртен..."
Не прави на другите това, което не искаш да правят и на теб. Бъди човек!
|