|
|
| Тема |
Re: На митницата [re: zaphod] |
|
| Автор |
Nuke Dukem (very good) |
|
| Публикувано | 10.04.25 07:45 |
|
|
|
Не бе, май френд, тоя салам на снимката нито го ям аз, нито кучето от самата снимка е мое... Това е един бездомен помияр, на когото му нося всяка кутрин по един от т.нар. докторски салами, дето са 2лв пръчката 300 г, щото има най-малко сол и най-много протеин на 100 г, иначе той на мен не ми е никакъв, че да му готвя дробчета, трътки и пилешки глави. Просто взимам най-евтиното от магазина за него и толкоз, за повече -- да си намери стопани.
Иначе моето куче яде консерви от зоомагазина по 7 лв консервата, дето се правят от чисто месо и имат органи (сърце, бял, черен дроб) и т.н. в тях... С ветеринарните разходи ми излиза по 10 лв на ден.
А салама, за който реално става дума, е сух шпек от оня, който се ползва за сандвичи с кашкавал и пица, регулярната му цена е 24 лв килото... Нормален шпеков салам "като от едно време".
Струва ми се, че не ме разбираш... Аз фурната знам как да пусна, въпросът е, че на мен ми е най-удобно да давам на песа от снимката такъв "салам" (реално дебел кренвирш от механично отделено пилешко "месо").
| |
| |
|
|
|