| 
	
 | 
	
          
            
              
                | Тема | 
                   Re: Киро .... [re: kiko64] | 
                 |  
| Автор | 
PYTnik (оня) | 
 |  
| Публикувано | 03.04.19 00:47 | 
 
 |  
 
 |  
        | 
         
        
  
        
				И аз мисля че липари прекали с квалификациите си към теб, но ти предлагам да си направиш отвод на искането си към Киро...или...да внесеш корекции в искането си.
 При наличието на клуб Сватбени вълнения в който пишат всички от този клуб, то бан от този клуб вече въобще не е наказание, а си е награда за липари и е трагедия за оня клуб.
 Така че помоли Киро, да я банне и от двата клуба, и чак тогава ти гарантирам че на липарска ще и омекнат краката...и бързо ще смени плочата..
 Ако това искаш, щото така както е сега, и двамата сте свободни, тя те обижда без да я наказват ти пък моеш да я ебеш без теб да те наказват.
 
 Та ако не щеш да я ебеш моли се на Киро да я банне и от двата клуба...ама пък като се замисля що пък да не си я ебем като си пийнем по някой и друга парцуца
 Издребняваш..била те класифицирала-голяма работа станало...бил си се напил с бира и шкембе чорба, и си я ебал-голяма работа станала...то правилата не и пречат, нищо не и пречи на тая....Дама!
   Мнението е позиционирано и няма нищо общо
        
        
  
          |  | 
 |    |   
 
 |  
 |   
 |