|
|
| Тема |
Re: Нещо добро [re: LAMBl] |
|
| Автор |
RujaKaramfilova (2Х1) |
|
| Публикувано | 01.03.17 22:40 |
|
|
|
да, преди малко написах, че бих плащала повече за ТЕЦ само заради постоянната температура и за това, че не се къпя на тъгъдък.
Хората така и не разбраха, че съединението прави силата и в теца. Ако всички плащат за тец, отопляемите площи се разпределят равномерно, подове, тавани, стени.... говорено е много.... ама де та де, всеки е по по най, ще седи да климатик, печка, бойлер щото е по тарикат... и кво всички зъзнат и плащат повече за нищо. карай да са живи и здрави.
по -доброто е друго, както е в бащината ми къща. Локално парно, на пелети. Зимъска отопление и бойлер, лятос-топла вода от солара на покрива.
Пелетите са чудо, няма хамалогия кой знае каква. Компютър пуска и спира, настройваме желаната температура. Чисти се на 3-4 дни.
Водата също е от ... майката -земя. Само ток си търсим да намерим, щото лампите светят. Ще я докараме и до там, малко остана
| |
| |
|
|
|