|
тва и хауърд стърн надали би могъл да го издокара, макар че гафовете и простотиите, които е правил, тая торба сланини фънкимънки и две хиляди години да живее няма да може и да мечтае да ги направи
тоя тъпоъгълник и лучано павароти да се беше явил щеше от вратата да му каже, че е шишкав и немаше да му даде да си отвори устата. (коментирам клипчето в мнението преди моето)
абе аз го разбирам.
има почва за това - дишащи с изплезени езици идиоти, които се явяват там да се излагат - прави го. каквото повикало - това се обадило.
обаче, разбираш ли. къде е разликата между споменатия стърн и споменатото... ъъъ... тлъсто мънки.
единият имаше и хъс и гъз и наистина, ама наистина наистина изобщо не му дремеше какво ше каже за него обществото, папата, президентът, или филанкишията. свинстваше велико
а тва нашто тука има просто само тлъст гъз. и е лигльо некакво, безпонятно и безидейно.
разбир се, че е тъпо да се явяват всякакви безсловесни скотове да се цанят за идоли. обаче пък точно такива заслужава точно това жури. съсе целия му музикален ценз
впрочем доводът ти, че журито не било отхвърлило някое дете идващо от дом за сираци е точно пример за разликата между истински гадна, но безкомпромисна велика свиня като стърн и тва тлъстото смотано нешто, нашто. ако ще си безкомпромисна гад - бъди такава, а не - "ама то сега, от дом за сираци - ще го пуснеме. а другото - дебело дете, разбужда ми детските комплекси от баба ми с големата лъжица, дето беше също такава тлъста свиня като мене, че на кого да съм се метнал, ама като посегнех към сладкото ми брулеше ушите с лъжицата и ме чукаше по лъчевите нерви под тлъстото на лактите, ааамаха, сега ще се разправям аз с тлъстите нещастници ривееендж, e*биийп*ти шопара, марш!"
не знам дали се изразих ясно, обаче се надявам
...а вие тук всичките, аз не знам.
трябва, струва ми се, да ви съдя.
за въвеждане и подстрекаване в увреждащи духа ми и оттам - тялото ми - дейности, като гледане на това нещо ЦЕЛИ 18 минути!
мдам. нищо, аз вече няма да се поддавам
|