Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 09.07.25 
Клубове / Спорт / Футбол / Футболни класици Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Малко думи и за мен
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано21.05.06 21:38  



Както сте забелязали пекна слънце и всичко хубаво се разпичи. Та поради тази причина излезох и аз навънка из моя китен квартал на 15 минути от центъра да пооплакна и аз око. Жена ми отиде при майка й на село и сега мога да похуртувам и аз по комшийки.
И както става в детските приказки точно пред входа са се събрали мойте ортаци и ми викат - Баце, идвай с нас да пием. На такава оферта баща ми ме е учил да не отказвам и взехме 4 литра Бай Гроздан и 2 литра Лимонада и се почнаха разговорите. В един момент всички много се направиха и Ванката от Волуяк ми каза
- Баценка, чудим се как можа да пробиеш толкова бързо в тоя живот? Да си купиш хубава западна кола, да поддържаш ниво с дрехи Енерджи, да ходиш в Червило.
И понеже аз бях погълнал над половин кило ракия реших, че сега е момента аз на тия хора да им обясня как стои животът извън техните представи. Защото виждате ли - те са ми приятели, но са прости хора - нямат моите възможности, талант и интелигенция и не могат да разберат, че има хора които са от висшето общество.
И аз реших да им разкрия своята така дълго пазена тайна.
- Вижте момчета, аз забогатях защото съм изключително умен и пробивен човек. Отначало като навлезах в играта, нямах нищо освен плетени обувки, бермуди и шапка идиотка, а вижте ме сега - петнайсет момичета работят за мен, имам две сергии на пазара в Надежа, получавам рента на три мазета в Обеля. Портфолиото ми от недвижими имоти и личния ми гараж са мечта за всеки арабски шейх.
Не мога да ви опиша погледите на моите авери, които почувстаха че идва съдбовен момент в живота им когато ще научат една от съкралните истини за живота. Знанието как да се спечелят достатъчно пари за Голф 3 с тунинг в Обеля е равнозначно на тайната за светия граал. И в един момент аз видях в моите съкооператори едни същи темплиери на които мога да поверя тайната на ордена си.
Бай Рангел с цялата сериозност на човек изпил 1 литър Бай Грозданъ ме попита
- Гена, е как точно започна бе бацка?
И тук животът ми мина пред очита като на лента от игрален филм. С бучка в гърлото започнах да разказвам историята на живота си.
- Вие всички знаете Веска дето живееше в 204 блок. Някъде около 8 клас момичето за първи път ми духаше и аз почувствах, че съдбата ни е срещнала не случайно. Казах и така и така Веске ние сме родени един за друг тя се съгласи и само след седмица вече бяхме лудо влюбени един в друг. Всичко с Веска си вървеше нормално докато един приятел Пешо Дебелия не ми каза - Баце много съм на зор, ше ти дам 20 кинта ако ми дадеш да оправя Весето. В този момент нещо в моя мозък прищрака.
- И го преби с бутилка в главата - предположи Бай Рангел и посегна да покаже с бутилка от ракия но се катурна от беседката.
- Не - рекох аз. В този момент сякаш Господ ми каза - Баце, бизнеса е твоята насока, искам да станеш успял човек. И аз му казах на Пешо Дебелия - Така и така, веска ше ти я дам за 40 лева, ако си сериозен и идваш два пъти седмицата ще ги направим 38 лева, ако препоръчаш някой да дойде при нея ще ти правя отстъпка 5 лева за всеки клиент на сеанс.
Дебелия остана като гръмнат и аз също. Продължих разказа си.
- Разберете ме - до този момент никога не ми се беше случвало да говоря такива неща, но като че ли божието слово говореше през моите уста. Изведнъж в мозъка ми изплуваха образи - на Голф 3 с тунинг, на скъпи дрехи от Енерджи, на готини пички с опашчици и очила бъбреци, на десетки бомбони и начертани конфети. След 10 минути вече бях склонил Веска към проституция. Не беше много трудно, защото се обадих на майка й и предложих процент жената веднага се съгласи. Веска получаваше по 10 лева, майка и 3, аз останалото.
След 1 седмица Веска не издържаше на темпото, с което идваха клиентите, а аз вече имах чисто нов телевизор на който следях мачовете от немското първенство и солиден бюджет от 100 лева на седмица за залагане на еврофутбол. Бях вече влезнал в елита на обществото, но тепърва предстоеше тежкия ми житейски изпит - събиране на крупна сума за тунингована спортна кола.
В този момент на помощ ми дойде съдбата. Запознах се с Бат Ламби по прякор Пимпера. Ламби държеше всички момичета в Надежда и всяка една му плащаше процент, който той събираше всеки ден точно в 11 часа и 23 минути. Държеше всичките му момичета да са точни иначе таксуваше закъсненията с десет лева на минута. В организацията на Бат Ламби нямаше пет шест - плащаше на всички таксита по стоянките в обеля да возят само при негови момичета - контролираше дистрибуционните канали, поставяше бариери за свободно влизане на пазара и се опитваше да направи вертикална интеграция на дейността си - от таксиджии до куки всички бачкаха за него. Един ден разбрал, че има конкуренция в мое лице и прати своите хора да ме заведят при него. Момчетата бяха много представителни - в черни костюми с хубав джип с широк багажник, само това мога да кажа за интериора на колата, защото бях с превръзка на очите. Бат Ламби беше голяма работа - това си личеше от самата му оссанка. Пимпера като ме видя осъзна потенциала ми. Забеляза нокътя на малкия ми пръст, винената ми ленена ризка, официалния ми анцунг и лачените обувки и веднага ми предложи позиция в неговата организация. Аз отговарях за две от преките на Ломско Шосе, където бяха момичетата на Бат Ламби.
Всичко вървеше по мед и масло и аз бързичко събрах парите за своята скъпа лимузина и вече бях играч на друго ниво. Всички момичета с които аз си имах работа ме познаваха и знаеха че съм страшно точен тип. Затова аз вербувах 4-5 от тях и отворих своя фирма, чийто офис разположих на пътя Обеля - Волуяк след обстойно проучване на ситуацията и потока от клиенти. След 1 месец Пимпера разбра и ми прати неговите момчета, но те вече не знаеха че аз бях наел за защита циганския клан от Обеля 2 и двата джипа на мутрите на Пимпера бяха посрещнати като турците на Шипка - с камъни и дървье.
В момента за мен работят 15 момичета, които контролирам самостоятелно, защото Генади работи сам.
Това е за мен.


Винаги верни

Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Малко думи и за мен Гeнaди   21.05.06 21:38
. * Re: Малко думи и за мен Viper X   21.05.06 22:08
. * Re: Малко думи и за мен Гeнaди   21.05.06 23:48
. * Re: Малко думи и за мен bluefan   21.05.06 23:16
. * Re: Малко думи и за мен Гeнaди   22.05.06 00:07
. * Re: Малко думи и за мен ZeppeR   23.05.06 12:03
. * Re: Малко думи и за мен bluefan   23.05.06 15:03
. * Re: Малко думи и за мен LuboPenev   23.05.06 14:56
. * Re: Малко думи и за мен bluefan   23.05.06 15:00
. * Re: Малко думи и за мен Гeнaди   24.05.06 00:59
. * Re: Малко думи и за мен spider4o™   23.05.06 20:00
. * Re: Малко думи и за мен RlCHARD LONG   24.05.06 07:54
. * Re: Малко думи и за мен Гeнaди   25.05.06 00:45
. * Re: Малко думи и за мен RlCHARD LONG   26.05.06 03:56
. * nishto ne spomenavash Ride The Wild Wind   25.05.06 13:03
. * Re: Малко думи и за мен LuboPenev   28.05.06 01:32
. * Re: Малко думи и за мен Гeнaди   28.05.06 21:37
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.