|
|
Раздел РАЗКАЗ
1-во място- Божидар Грозданов -Пропуснатия Град
2-ро място- Теньо Динев -Сърце и Самодива
3-то място- Александър Лютов -Букет кокичета
Ценка Бакърджиева -Приказка за кръвта
Участници:
1- Александър Ненчев Лютов -Букет кокичета
2- Александър Тонев -Последният поход
3- Александър Тонев -Богатият
4- Анна Георгиева Сеферинкина -Вълшебството на желанията
5- Беатрис Цветкова -Разговор с Вятъра
6- Биляна Христова -Хляб с мухи
7- Биляна Христова -Различен
8- Бисера Дживодерова - Неочаквано посещение от стар приятел
9- Божидар Грозданов -Пропуснатия Град
10- Божидар Грозданов -Гаджето на брат ми е самодива
11- Васил Константинов -Караконджули
12- Вера Хинчева -Целунат от самодивите
13- Вера Хинчева -Невестата на Слънцето
14- Весела Пелова -Влашка кръв и вампирско мляко
15- Владилена Катевска -Тихо, Богинята спи
16- Галина Тодорова Тодорова - Незабравимият урок
17- Генади Стоилов, Ради Радев -Дълголетният старец
18- Детелина Иванова -Руют и Дора
19- Дилян Ивалинов Георгиев -Таласъмъ 1
20- Дилян Ивалинов Георгиев -Таласъмъ 2
21- Димо Василев -Изповед
22- Димо Василев -Антониус
23- Димо Василев -Аедин и пирамидата
24- Елена Добарова -Калиопа
25- Елизабета Овчарова -Легендатите за Нос Калиакра
26- Елизабета Стоянова -Историята за Защитникът на Родопите
27- Елисавета Танева -Натрапен контакт
28- Иван Марков Стоянов - От потурите нататък
29- Ирена Цветкова -Шарената люлка
30- Ирина Велкова -Среща със змей
31- Константин Оване Сакс -Еьовден
32- Магдалена Борисова -Таласъми в Люлин
33- Мариана Миленова Димиева -Смъртта на Виерна
34- Мария Гюзелева -Таласъм
35- Мария Македонска -Безвредно възкресение
36- Мария Николаева Гюзелева -Ще те помня
37- Мая Велкова -Самодиви
38- Михаил Иванов Божков -Един ден от живота
39- Нина Миндова -Вампири
40- Петър Йотов Николов -Огънче имаш ли
41- Пламен Огнянов -Как се става европейски шампион
42- Радилена Миткова - Тридушица
43- Светослав Александров - Планетата на самодивите
44- Стефан Страшимиров - Невъзможна любов
45- Стефан Страшимиров -Силата на любовта
46- Стоян Вълев -Свекървата и ченгето
47- Стоян Вълев -Другият път
48- Стоян Вълев -Градушката
49- Теньо Динев -Сърце и Самодива
50- Тихомир Димитров -Разказите на дядо Петко
51- Цветомира Веткова -Злият Дух
52- Ценка Бакърджиева -Приказка за кръвта
53- Яна Валентинова Сотирова -Таласъмия
54- Яна Георгиева -Избор
Раздел РОМАН
Кристин Стоянова Юрукова -Продължението
Награда не се присъжда
|
| |
|
|
|