|
|
| Тема |
Re: Страх от еколозите [re: Zen] |
|
| Автор |
Diletanta (наблюдател) |
|
| Публикувано | 28.03.05 17:06 |
|
|
|
Миличък, прекалено много такива книжки изчетох, и то не по свое желание, а защото разни издатели се чудят с какъв боклук да напълнят пазара и джобовете си, та ползват "тестови читатели". Виждам, че имаш фанатичната жилка на вярващия в чудото. Не се стремя да те разубеждавам както за безплатната енергия, така и за НЛО. Аз ще си остана с циничния си скептицизъм, досега не ме е подвеждал.
Колкото до краставицата и вируса, този похват, мой човек, се нарича софистика, а при приложение в определени области на социалния живот - демагогия. Хич не ми се прави на заплес, би трябвало добре да си разбрал за какво ти говоря. Ако не си, толкова по-зле за тебе.
Дали си съгласен с мнението ми за замърсяването и горивата, не е от значение. Нито ти си последната инстанция по въпроса, нито сме съмишленици, които събираме групичка за натиск.
Виж, с това "никой друг тук не е достатъчно компетентен" направо събори дърветата и маймуните нападаха от клоните. Същинско екобедствие.
| |
| |
|
|
|