Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 13.07.25 
Клубове / Контакти / Запознанства / Ева и Ева Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Re: Love hurts... [re: mertioi]
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано16.10.09 04:33  




С тази жена нямам почти нищо общо. Нямаме общи интереси, слушаме различна музика (като изключим едно-единствено съвпадение), занимават ни коренно различни неща...обаче аз я обичах. И продължавам да я обичам. Карахме се непрекъснато и постоянно.

Извинявай, но ти на колко години си? Питам не, заядливо, а, защото ако си още "малка", може би предстои тепърва да разбереш, че любовта...е нещо доста по - различно от разрушителните сексуални изживявания и темпераментните психологични фиксации, които ги съпровождат.
Казано иначе, за да има любов, още повече - реално партньорство в живота (предпочитам го пред термина "връзка"), е необходимо нещо малко - доста по - различно от( страхотен/....) секс. Всъщност, обратно на масовото мнение, аз смятам че сексът въобще не е предпоставка за наличието на любов или връзка. Той е просто логично следствие.
Само че, тъй като животът не се случва само в хоризонтално положение, трябва да има и едни по - други неща между вас - освен наплив на хормони и флуиди.
А, щом като тях ги няма - нямате нищо общо, нищо не ви свързва, няма химия в общуването - просто едно "надлъгване" в едни обяснения, скандали, драми и сдобрявания - и пак обяснения..., от което едната се чувствала излъгана , а другата се чувствала използвана, примерно - то, какво си очаквала от тази връзка - е странно (освен ако не си твърде в началото на житейския си опит да видиш очевидното).

Нейното поведение, от разказа ти, звучи по - логично от твоето - тя си има своята връзка, своя соул - мейт, в когото намира всичко...което й е нужно...и това е бил през цялото време човекът в живота й. Обстоятелството, че връзката им не включвала секс (ти светила ли си им?) или тя просто наваксвала нещо си, което й е липсвало в сексуален аспект, другаде, нито е прекратило 10 - годишната й връзка, нито е превърнало теб в такава.
Казано вулгарно - поиграла си е с теб, с една дума.
Такива неща се случват всеки ден - при всякакви връзки и хора.
По - важно е не, защо и как тя е постъпила, а, защо ти слагаш статут "любовта на живота ми" на човек, с когото нямаш нищо общо, освен спорадични сексуални контакти. Защото, в цялата тема, аз не видях едно нещо, което да те радва в нейната личност - да ти е скъпо, мило, да му се възхищаваш и наслаждаваш...
Или, както една позната казваше " За чий търсят да оправдават ебането си с връзка"

.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Love hurts... mertioi   15.10.09 21:52
. * Re: Love hurts... witch777   15.10.09 22:07
. * Re: Love hurts... myself_   16.10.09 01:51
. * Re: Love hurts... Markizata   16.10.09 04:33
. * Re: Love hurts... Джacтa Пpacтa   16.10.09 13:30
. * Re: Love hurts... mertioi   16.10.09 19:23
. * Re: Love hurts... candyperfumegirl   16.10.09 20:57
. * Re: Love hurts... Markizata   16.10.09 22:10
. * Re: Love hurts... mertioi   17.10.09 17:09
. * Re: Love hurts... kukuviza   23.10.09 11:07
. * Re: Love hurts... fotomaniak   27.10.09 12:12
. * Re: Love hurts... LuboPenev   30.10.09 00:20
. * Re: Love hurts... fotomaniak   31.10.09 22:12
. * Re: Love hurts... LuboPenev   02.11.09 02:03
. * Re: Love hurts... Щypaтaвeщицa   03.11.09 19:12
. * Re: Love hurts... LuboPenev   04.11.09 02:12
. * Re: Love hurts... Markizata   03.11.09 20:49
. * Re: Love hurts... LuboPenev   04.11.09 02:13
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.