|
|
| Тема |
МОЖЕ БИ НАЙ-НАКРАЯ НЕЩО ХУБАВО НА АРМИЯТА - ТЕРЕНИ |
|
| Автор |
red_fire (завинаги червен) |
|
| Публикувано | 07.10.12 22:56 |
|
|
|
Георги Илиев-Майкъла не отговори на въпроса, от къде идва свежият финансов поток в ЦСКА, но гарантира, че клубът започва да излиза от кризата, в която беше изпаднал.
"Лошото е, че повечето проблеми и задължения са натрупани от хора, които се кълнят във вярност в клуба. Това нещо ще бъде преустановено. До Нова година чакайте кардинални промени на всички нива. Няма да търпим някой, който не работи, а само участва в схеми. Ще изчистя всичко това. Повече луди комисионни няма да се плащат, категоричен беше бившия железен футболист на "червените". - Димитър Борисов допусна грешката да налива много пари в нещо, което не знаеше как да управлява. А той наистина дава много, много пари. След Нова година обаче ще съкратим малко тези безмислени разходи, които са огромна тежест. С него се разбрахме бързо. Освен гаранции за финансова стабилност, той ми повери и властта. Ще направим ЦСКА печеливш и финансово стабилен клуб. Сега няма да давам пресконференции. Аз вече работя. Ще говоря пред медиите, когато са готови двата терена за юношите. Това ще стане след 40 дни".
Майкъла призна, че още в понеделник ще подпише договора с Александър Чакмаков за баскетболната зала. "Подписваме за 15 години. Този човек обича ЦСКА и ще възроди баскетбола. Сега ще събере деца и ще започне да работи постепенно", категоричен беше Илиев.
31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!
| |
| |
|
|
|