Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 13.07.25 
Клубове/ Спорт / Бойни изкуства Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Я, дето викаме по балкански [re: 4O roдишeн]
Авторdobrozelatel (Нерегистриран) 
Публикувано12.10.01 14:12  



Здравей 40-годишен,

като гледам ти май от дума не разбираш, та се налага да приема публичния ти дебат

Да ти кажа първо 2 приказки за мене, че да не останеш с погрешни впечатления:

Приказка 1-ва: От как се помня на никого не съм се обяснявал и ти няма да си изключението

Приказка 2-ра: Аз не се класирам в редиците на майсторите (от Вашия ранг), нито дори в редиците на майсторчетата
Някога чух за бойните изкуства, хареса ми философията, потренирвам за себе си от време на време и това е всичко

Сега относно туй, за което май си се позасегнал
Преди 5-6 месеца (и мойта памет май е взела вече да ми изневерява ) много грозен слух тръгна из държавата - поканил си бил хора от градове разни български - дето викаш ти за общото благо да действате и мероприятие някво да правите междувременно, дошли момчета доста, с някои от тях 10-тина години на една маса си бил сядал, дошли били да те видят, че за близък те имали хората, не щеш ли обаче добрите чувства били попарени здраво - вечерта на диспута бил си рекъл "Я сега да видим Вий ще участвате ли в мойте планове мащабни? Кой не е с нас е против нас - ако няма да участвате - вънка". Погледнали хората, почудили ти се на акъла (заради тебе от цяла България се били грабнали да дойдат) и си тръгнали. Май не ти казали довиждане - поне такива слухове се чули.

А пък това, дето викаш ти ако не си го зафиксирал в паметта си - вече е наистина обезпокоително

След всичко горе изложено надявам се малко повдигнах завесата “айде ся, да не ровим тук-там" и надявам се няма да те карам да решаваш "ребуси със 16 неизвестни "

С някои от тези момчета някога и аз съм се виждал - да ти кажа не са лоши хорица, мразят политиката, държат на приятелите

Та относно темата де - “Бъди полезен на себе си, бъди полезен на другите!” - това май не е било полезно на никой

Айде стига писания, че ми умаля ръката

Поздрав! Не се засягай, не се заяждам, те сигурно отдавна са забравили ама на нас дето не сме вътре в нещата ни е криво, че такива работи стават с хората дето трябва да са за пример



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Ако бихте искали, бихте могли да... 4O roдишeн   04.10.01 11:39
. * Re: Ако бихте искали, бихте могли да... SWAN   05.10.01 12:57
. * Re: Ако бихте искали, бихте могли да... Xian Tang Lang   05.10.01 13:04
. * Да, но масата е >>> Kad lr Koan   06.10.01 03:41
. * Re: Да, но масата е >>> Xian Tang Lang   09.10.01 22:54
. * Re: ЛИЧНО до Xian Tang Lang! (Да, но масата е >>>) Kad lr Koan   10.10.01 03:11
. * Анди, ако обичаш... 4O roдишeн   09.10.01 12:19
. * Re: Анди, ако обичаш... dobrozelatel   09.10.01 22:36
. * Да бе, съгласен съм, ама... 4O roдишeн   11.10.01 13:32
. * Re: Да бе, съгласен съм, ама... dobrozelatel   11.10.01 14:24
. * Уау - както казват по на запад! 4O roдишeн   11.10.01 21:24
. * Re: Уау - както казват по на запад! SWAN   12.10.01 08:16
. * Я, дето викаме по балкански dobrozelatel   12.10.01 14:12
. * СЛУЧАЙНО ПОЛЕТЪТ МИ ОТНОВО >>> The Owl   12.10.01 21:02
. * Хм.. SWAN   12.10.01 21:55
. * Аааа, гооолеми сте шматки! 4O roдишeн   12.10.01 23:19
. * Извинете ме , но... 4O roдишeн   12.10.01 23:32
. * Re: Аааа, гооолеми сте шматки! dobrozelatel   14.10.01 04:55
. * Айде стига вече! 4O roдишeн   14.10.01 20:59
. * Re: Я, дето викаме по балкански илиян   13.10.01 19:51
. * Илиянка , Andy.   14.10.01 19:26
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.