|
|
| Тема |
Re: ОКС - Маями #2 [re: Balleta] |
|
| Автор |
shevchenko (специален) |
|
| Публикувано | 15.06.12 14:19 |
|
|
|
А какво ще кажеш за онова положение, когато Дюран тръгна да пробива и свириха фаул на Батие и дадоха два наказателни за ОКС 2-3 минути преди края... Според мен спокойно можеше да се даде фаул в нападение (6-ти за Дюран) и нямаше да има драма. Иначе за драмата е виновен Уейд, който глупаво загуби топката в предпоследната атака на Хийт при 5 точки преднина и 30-тина секунди до края.
Фаулът на Джеймс беше безспорен де, но все пак не се знае дали Дюран щеше да вкара и двата, Хийт имаха 7 секунди за атака, а дори и в ОТ пак не е сигурна победа за Тъндър. Маями трябва да вземат минимум 2 домакинства сега, а в най-добрия случай серията изобщо да не се връща.
Иначе всички играчи на Маями бяха много активни, Батие втори пореден мач вкарва маса тройки (имаше една мега важна в 4-тата част почти със сирената), Уейд направи много силен мач и игра супер в защита, Джеймс и той константен, Бош с хиляда борби + винаги опция за лесен кош, ако защитиниците на ОКС се вкопчат в Уейд и Леброн. Дори Норис Коул ме кефи как влиза и играе супер в защита, като придобие малко опит ще може да си показва и добрата стрелба в такива напечени мачове, но сега малко одървя като стреля.
| |
| |
|
|
|